Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

lulu66030

Pán RNG,
môžete uviesť informáciu aké tuky a bielkoviny sú dovolené pri antikandidovej diéte. Mám na mysli konkrét. potraviny, aby som pribrala a nie chudla.
Konzumujem zeleninu v akejkoľvek forme (okrem zemiakov), mäsá, semená a orechy. Pijem domáci vyrobený kefír a čaje. Nejem žiadne obiloviny.

Enzýmy lipázu a proteázu - kde možno zohnať?

Je meradlom prítomnosti kandidy v tele povlak na jazyku?
Príp. ako sa dozviem, že som sa tých parazitov zbavila? (Test slín je spoľahlivý)?

Ďakujem, že sa o nás staráte.

RNG

Petikaa, NAC je len forma aminokyseliny, takze si nemyslim, ze sa s nou da predavkovat tak lahko, naviac davky na dospelu vahu(70 kg) su 2 x 600 az 1200 mg a podla vahy si to mozes prepocitat na dieta.
Podla vahy, nie podla rokov.
A to plati aj pre dospelych s inymi vahami.
NAC ma dost kratku zivotnost v tele, preto je najlepsie podavane co najcastejsie.
Ja robim vnucke "citronovu vodu" kde rozpustim asi 600 mg NAC(ciste nie Solmucol)v 2 deci vodu a to pije cez slamku postupne pocas celeho dna, da sa to samozrejme aj prichutit ovocnymi stavami.
Ale to samotne nestaci, musi brat aj extrakt z olivovych listov (dospela davka oleuropeinu je 3 x 300 mg)
a pripadne aj Samento/prima una de gato, (dospela davka 2 x 15 az 20 kvapiek)

RNG

Lulu, asi nejes dost, lebo pri protikandidovej diete na bielkovinach a tukoch sa da aj pribrat.
Alebo nemas na taku stravu dost enzymov, tie sa daju ale brat extra aj na tuky(lipaza) aj na bielkoviny(proteaza)

petikaa

RNG poprosim o radu..moja 4 rocna dcerka ma plucne chlamydie a mykoplazmy ..na neustaly kasel a nadchu kedze byva zahlienena jej davam solmucol kedze obsahuje NAC..davam jej 200mg 2 krat denne..moze aj dlhodobo?a stacia taketo davky?dakujem

orol

-Keby stal z hrobu "otec lekarstva"

( prestuduj filozofiu )

-tak by okamzite odobral diplomy tym trom-styrom chmulom, ktori tu

-prispevajú a napadaju RNG a robia iba hanbu statocnym a cestnym lekarom.

P.s- a celkovo sa radsej nebudem vyjadrovat...

lulu66030

Dobrý deň pán RNG,
pri antikandidovej diéte veľmi chudnem. Môžem v tom pokračovať bez následkov? Moja pôvodná váha už aj pred ňou bola nižšia.

orol

solomon zacinam mat vazne podozrenie, ze ty si ten pravy podvodnik nastrceny a plateny far. spol. a preto vies dobre, co robis...

Solomon

RNG preco sa tak bijes za svoje LŽI ? kto ta plati ? musi za tym byt velky business ked sa tu takto natahujes s ludmi kt. ti dokazuju ze si podvodnik :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk