Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Pre mna za mna, ver si co chces.
Ja mam svoje udaje z priodik alternativnych lekarov, ktorych je napr v USA okolo 15 000, tj nie zanedbatelne mnozstvo a zialbohu kvoli autorskym, pravam tu nemozem kopirovat tie data. A zialbohu, inac sa ich nemozete priamo dozvediet, len ked si predplatite tie rozne periodika, lebo zadarmo ich nenajdete na internete.
Inac co sa tyka tej vedeckosti a uspechu farmacie, dobre o tom sveci statistika umrti, kde sa farmaceuticke lieky ako pricina smrti prebojovali z povodne neskodnych(podla prisahy, co lekari kedysi prisahali, ze nepodaju pacientovi nic skodlive ani nesposobia jeho smrt) na "cestne 3 miesto ako pricina smrti, ale je to v skutocnosti 2 miesto, hned za cievnymi chorobami, lebo nikdy sa neuvadza smrt na chemoterapiu, ale len na zlyhanie organov poskodenych chemoterapiou alebo choroby, ktore telo nevie vybojovat pre znicenu imunitu, najma znicene biele krvinky.

Pan_makaron

Tieto "kvazivedecke vysvetlenia a funckie fabrikovane vyskumom farmaci" ktore som tu prezentoval su fakty o mechanizme ucinku spominanych lieciv a pochadzaju z ucebnice vseobecneho lekarstva, cize su esencialne pre vsetkych lekarov.

Predpokladam ze ste ju necital, kedze lekar a ani student mediciny nie ste.

Tvrdite, ze sa drzite vysledkov prace lekarov, no to tvrdenie nema ziadnu legitimitu ani zaklad. Da sa dokonca interpretovat ako loz.

Odporucam laickej verejnosti, aby sa radsej na svoje otazky pytala ozajstnych lekarov, ako tuto pana "Šamana Gúgliteľa"

Ti totiz aj studovali pre tym nez si dovolili vziat na krk zdravie inych.

RNG

Nuz ja sa osobne skor drzim vysledkov prace lekarov, co pouzivali oboje a porovnavali, nez kvazivedeckych vysvetleni a funkcii, co fabrikuje vyskum farmacie.

Pan_makaron

Nie nepracuje. Podavanie cistej L-DOPY je natolko neefektivne pre rychlost jej metabolizacie, ze sa to ani nerobi.

Pointa kombinovania L-dopy a karbidopy je, ze znizuje perifernu biotransformaciu L-dopy na dopamin, kedze ten neprechadza hematoencefalickou barierou (neprechadza do mozgu)

A to ste sa sam mohol docitat vo wikipedii, ktoru mylne intepretuje.

Podavat cistu L dopu je maximalna hlupost a povedat ze "v podstate to funguje" je ako povedat, ze ludom miesto pitia vody staci inhalovat vodnu paru v ovzdusi.

RNG

ppaoid, ono je to podstatne komplikovanejsie s tou carbidopou, nez len zvysovanie absorbcie L-DOPY, co to vlastne ani nerobi
en.wikipedia.org
Ale fakt je ze aj bez carbidopu
Co sa tyka entacapone, ten tiez prispieva k zvysovaniou dopaminu, len ma aj postranne skodlive ucinky
en.wikipedia.org.
Kedze ale mnohi lekari skusali L-DOPU/potravinovy doplnok bez inych pridavkov a mali s davkami 600 az 1200 mg uspech, nevidim ziadny dovod, aby sa k nej museli pridavat latky, co maju skodlive postranne ucinky, a to aj keby bola absorbcia znizena.

ppaoid

nuz, len som si chcela overit, ci obcas aj selektujete informacie... lebo napr. napisat, ze L-DOPA je na Parkinsona lepsia ako Stalevo... no zakladny rozdiel medzi nimi je v tom, ze Stalevo okrem L-DOPY obsahuje aj karbidopu - bez karbidopy je biologicka dostupnost L-DOPY 3%, takze asi velmi nepomoze....a este obsahuje entakapon. Mate tu viac takych peral... ale to nabuduce....

RNG

Dihydrogen monoxide je hlupy zart hrany na masy,
ktore podla tohoto nema nepoznaju vzorec vody H2O
Na internete je plno "informacii" o tejto"vzacnej", ci "jedovatej" chemikalii.
Zrejme je plno ludi, co si myslia ze su vtipni rozsirovanim vedecky vyzerajucich blbosti a matanim hlav mas.
Dokonca hnali aj legalne peticiu na "zakaz tejto skodlivej chemikalie" a blbci vo vlade skoro na to naleteli
en.wikipedia.org

ppaoid

Chcem sa spytat, ci neviete nieco DHMO, pocula som, ze je velmi dobry na mnohe choroby,ze vraj je lepsi ako MMS...len neviem, ci to mam skusit, alebo nie. Ak mate niekto skusenosti, napiste

RNG

Na zapaly su rozne protizapalove, ako curcuminoidy s bioperinom, boswelin a serrapepraza,
na infekcie v sinusovych dutinach su ucinne kvapky roztoku citricidalu(35 kvapiek na liter vody), to je dobre aj na vyplachy ust,pripadne je to davka na potlacenie infekcii v tele, pit po malych glgoch cely den
na dobru probioticku floru v ustach su ustne probiotika, ako napr produkt firmy Jarrow pod menom Jarro-dophilus oral probiotics
Mineraly na kosti je dobre pouzivat zakazdym, ked mas provlemy s kostami, klbami atd, ale musia obsahovat aj dostatok vitaminu D-3(2000 az 5000 IU) a K-2(100 mikrogramov) inac sa ti mineraly neabsorbuju a nezabuduju.
Teda ked nenajdes taky kostnuy doplnok, musis brat menovane vitaminy kupene osobitne.
Inac ja zdoraznujem, ze su niektore ziviny, ktorych drviva vacsina nedostava v dostatku a preto je dobre si ich doplnit, opakujem
zinok(30 az 50 mg)
selen(200 az 600 mikrogramov)
jod(2 az 6 mg)
Vitamin C(3-5 gramov)
vitamin E( 200 az 600 IU)
vitamin D-3(2000 az 5000 IU)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk