Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Tinktury su casto ovela lepsie, lebo byliny obsahuju nielen vodorozpustne, ale casto aj tukorozpustne latky.
Ja osobne sa radsej sustredujem na profesionalne vytazky, teda ked je zname, ktore latky su vlastne v nich ucinne a vytazuje sa s ohladom na ne.
Ale napr chagu este stale nakladam do vodky, tak isto miesto kavy guaranu a zelenu/neprazenu kavu spolu so skoricou, a z toho "blata" si robim obcas "caj/kavu"

RNG

Koloidne striebro je zlozene z extremne cistej vody a velmi malickeho mnozstva striebornych ionov a drobnych neutralnych ciastociek striebra. Tj nie je to nieco, co by odburavalo plomby, skor pri dotyku s kovom sa iony rekombinuju, tj ucinok zabijat mikroby sa rychlo znacne znici.

orol

... resp. sušené byliny ( inak urobil som aj tú hlohovú tinktúru z plodov na rozšírenie ciev, aj iné ( ruta atď ). P.s- ja radšej tinktúru ( tam je lieh ) :-o))) a naviac je to pohotové, ako variť čaj :-o)

orol

Dobrý neskorý večer. Ak by si potreboval, kedykoľvek Ti môžem poslať tinktúru v základe D"0", alebo D"1" (zemežlč, hrdobarka, palina ).

elliza

RNG v prvom rade sa chcem velmi podakovat za tvoje rady uspesne sa mi dari pomocou doplnkov dostat hormony do rovnovahy a po mesiaci pozorujem vyrazne zlepsenie:)a to iba vdaka tebe a tvojim skusenostiam.
zrejme od tvojej rodiny som si objednala aj koloidne striebro, mam ale otazocku: snazim sa ho podrzat aspon minutu v ustach, mam ale amalganove plomby a fixny strojček na zuboch. zamky strojčeka nie su kovove, ale ten drotik je. čo si myslis,mozu sa tak uvolnovat skodlive latky? dakujem

RNG

Este na tu zemezlc, musel som sa pozret do literatury (centaury/centenaria/centenary)
Patri do celade Gentiana=podobne ako na Slovrensku dobre znamy horec. Vytazky su extremne horke a povzbudzuju tvorenie kyselin(preto napr vodka s horcom ako digestiva=podpora travenie)
a vytazok z kvetov je posilnujuci na regeneraciu pluc. Dobre vediet.
Ale z mojich medickych zdrojov to potvrdene nemam, hoci rozne horke boli uvedene ako digestiva vselikde.

RNG

Na zapchate cievy treba pouzivat pravidelne velke davky lecitinu, To je tvoj navvacsi problem. Tiez nattokinazu na riedenie krvi a proti porazkam a infarktom z krvnych zrazenin aspon 2 x denne.
Ja beriem, lecitin zhruva 2 lyzice do tyzdna vo forme neomastenych zeleninovych polievok. Ostatne mozes rozdelit ako chces, ale DGL zuj 15 minut pred jedlom
Nezabudaj na mikrovlakniny a obcas nasadit kvalitne probiotika, najma aspon 15 gramov mikroclaknin ti pomoze s hiatalnou herniou, aby sa ti zlc nedostavala spat do zaludka ale odosla spravnym smerom von nasiaknuta do mikrovlaknin.

orol

Dobrý neskorý večer, poprosím Ťa pán Ing. o zodpovedanie otázky. Mám a chcem užívať v priebehu dńa všetky tieto produkty: nattokinázu, entericky chránený pankreatín, bromelaín, NAC a tinktúru zo zemežlče ( centária) a za chvíľu pribudne k tomu aj enzymatic therapy DGL ultra. Poraď mi prosím Ťa, v akom poradí, dávkovaní, dĺžke užívania a či pred jedlom, či po jedle mám užívať tieto produkty. P.s- diagnóza zapchaté srdcové cievy + hiatálna hernia gerd sm 2.

RNG

Zelenina a strukoviny nafukuju kazdeho, lebo nemame dost enzymu na jej rozlozenie, alpha galactosidazy. Dostanes aj pancreatin s tymto enzymom doplnenym, napr vyrobok firmy Jarrow pod menom Jarro-zymes plus
Samotny enzym, alpha galactosidaze je na trhu uz davnejsie, napr pod menom Beano, proti nafukovzaniu(bean=fazula)
Normalne sa v crevach vytvori asi 1/2 litra plynov, prilisne tvorenie/meteorizmus je zalezitost stravy a osadenia criev mikrobami.
Oboje sa da regulovat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk