Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Kim, ten vyrobok nepoznam a nemozem sa zarucit, ze sa jedna o povodny citricidal, 60%, zialbohu.
Davkovanie na 60% citricidal je 35 kvapiek do litra vody, pit po malych glgoch pocas celeho dna.
Na kazdy doplnok, ktory si predtym nebrala mozes mat reakciu, ktora by sa mala znizivat casom, ako si telo na to navyka.
Citricidal neodporucam primarne na virusy, hoci na niektore ucinny ciastocnre je. Na zvysovanie viralnej imunity pozri na zoznam doplnkov, cez Google.sk pod rng herpes kde som uviedol plno roznych doplnkov, z ktorych treba brat viacero a obmienat z casu na cas.

vtamin a

Ahoj RNG,
prosím ťa ten Ester C sa má užívať s jedlom alebo ho stačí len zapiť?
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď :)

kimi9

Prosim o radu...prisiel mi konecne Citricidal 60,40%, davam si zatial podla zakladneho davkovania 1-3kvapky 3xdenne do 1dl vody, davam si len jednu kvapku a je to riadne horke,podla toho co som tu citala,by malo byt na rozne problemy ovela vacsie davkovanie,ale neviem si predstavit, ze by som mala vypit 15kvapiek v 2dl..a najvacsi problem mam 15minut po uziti ma zacne svrbiet cele telo,hlavne pokozka pod vlasmi a citim sa ako dostipana komarmi..je mozne za mam na to alergiu??mozem v tom pokracovat,alebo sa na to vykaslat?chcela som si robit aj vyplachy preventivne,ale ked takto reagujem, nejako nemam odvahu...na citrusy alergiu nemam.Chcela som sa preliecit koli HPV,som po konizacii 1,5roka a vysledky cytologie mam stale hranicne.

RNG

Tinktury su casto ovela lepsie, lebo byliny obsahuju nielen vodorozpustne, ale casto aj tukorozpustne latky.
Ja osobne sa radsej sustredujem na profesionalne vytazky, teda ked je zname, ktore latky su vlastne v nich ucinne a vytazuje sa s ohladom na ne.
Ale napr chagu este stale nakladam do vodky, tak isto miesto kavy guaranu a zelenu/neprazenu kavu spolu so skoricou, a z toho "blata" si robim obcas "caj/kavu"

RNG

Koloidne striebro je zlozene z extremne cistej vody a velmi malickeho mnozstva striebornych ionov a drobnych neutralnych ciastociek striebra. Tj nie je to nieco, co by odburavalo plomby, skor pri dotyku s kovom sa iony rekombinuju, tj ucinok zabijat mikroby sa rychlo znacne znici.

orol

... resp. sušené byliny ( inak urobil som aj tú hlohovú tinktúru z plodov na rozšírenie ciev, aj iné ( ruta atď ). P.s- ja radšej tinktúru ( tam je lieh ) :-o))) a naviac je to pohotové, ako variť čaj :-o)

orol

Dobrý neskorý večer. Ak by si potreboval, kedykoľvek Ti môžem poslať tinktúru v základe D"0", alebo D"1" (zemežlč, hrdobarka, palina ).

elliza

RNG v prvom rade sa chcem velmi podakovat za tvoje rady uspesne sa mi dari pomocou doplnkov dostat hormony do rovnovahy a po mesiaci pozorujem vyrazne zlepsenie:)a to iba vdaka tebe a tvojim skusenostiam.
zrejme od tvojej rodiny som si objednala aj koloidne striebro, mam ale otazocku: snazim sa ho podrzat aspon minutu v ustach, mam ale amalganove plomby a fixny strojček na zuboch. zamky strojčeka nie su kovove, ale ten drotik je. čo si myslis,mozu sa tak uvolnovat skodlive latky? dakujem

RNG

Este na tu zemezlc, musel som sa pozret do literatury (centaury/centenaria/centenary)
Patri do celade Gentiana=podobne ako na Slovrensku dobre znamy horec. Vytazky su extremne horke a povzbudzuju tvorenie kyselin(preto napr vodka s horcom ako digestiva=podpora travenie)
a vytazok z kvetov je posilnujuci na regeneraciu pluc. Dobre vediet.
Ale z mojich medickych zdrojov to potvrdene nemam, hoci rozne horke boli uvedene ako digestiva vselikde.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk