Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Katka 34, teoria o "latentnom" /spiacom viruse nie je nicim dokazana a teda virusy nemaju ziadnu schoppnost byt uplne neaktivne, len pri dostatku protilatok sa v tele nemozu premnozit, alebo len obmedzene v delit.
Telo ale zriedka zvykne vyrobit tolko protilatok, aby ich vyhubilo vsetky, takze dnes mame v tele hodne roznych virusov striehnucich na oslabenie tela, aby sa mohli premnozit a pachat rozne skody.
Pocet virusov v tele, roznych druhov v poslednom storoci velmi narastol tym, ze sa ludia ovela viac pohybuju po celom svete, zdrzuju v ovela vacsich mnozstvach v malych priestoroch co je idealne na prenos a sirenie sa virusov.
Napriklad virus EBV, ktory zacali spominat az v 40tych rokoc ako sposobujuci nakazu "kissing decease"/mononukleoza u namornikov, ktori sa vracali z niekolkodennych prazdnin na susi, kde sa "oblizovali" s hromadou chtivych zien casto prisli v horuckach a museli si to odlezat 2-3 tyzdne.
Dnes napr v USA nasli virus EBV schovany na nervovych spojeniach az u 98% populacie!
Najnovsie sa siria rapidne rozne HPV virusy....
Preto kazdemu odporucam ako prevenciu si zvysovat viralnu imunitu, teda ked sa chce vyhnut nasledkom poskodenia tela virusami aktivne a nie vyckavat, az sa premnozia a este aj potom obvykle nic neurobit a vyckavat, ako na to zialbohu idu povacsine lekari(cest vzacnym vynimkam, ktorych rady sa sem snazim davat)

RNG

Kiko, namiesaj si z kokosoveho oleja s par kvapkami citricidalu krem a trie infekcie po drobnych rankach ti to vyriesi.
Alebo sa aspon po holeni ostriekaj koloidnou striebornou vodou. Viac na prirodnu hojivu a vyzivnu koZmwetiku najdes odomna cez Google.sk pod rng, prirodna kozmetika.
Ja mam ten problem s vyhadzanim sa po holeni uz desatrocia, povodne som to riesil vyrabanim si vlastnej sterilizacnej "vody" po holeni z alkoholu, olejov a aromatickych esencialnych olejov(klincekovy, skoricovy, citronovy,pomarancovy) ktore su okrem vone aj silne sterilizacne.
Ale neskor som presiel na vyzivne a zaroven sterilizacne kremy, ktore robia kozi ovela viac dobra pri regeneracii, nez len obycajna sterilizacia a navonanie.

RNG

Inac caste zapaly mandli maju zdroj infekcie obvykle v prinosnych dutinach,kde sa moze zdrzovat dlhe mesiace a znova a znova s hlienami nakazovat mandle hrdlo priedusky , pluca a ceZ Eustachovu trubicu sa pri kasli v leze dostat aj do stredbeho ucha, kde sa velmi tazko da vyhubit a pomaha na to najma NAC a carvacrol z oreganoveho oleja.
Najnovsie predavaju ustne probiotika, take co su ucinne a zlepsuju mikrofloru v ustach(proti zapachu) a su ucinne aj na hrdlo , dokonca nos aj stredne ucho.Vyraba ich z novozealandskych specialnych bakterii napr firma Jarro, najdes na nete ako Jarro-dophilus, oral probiotic.Alebo inde pod nazvom Bliss.

RNG

Leila, s citricidalom v sucasnosti je problem, vyrobcovia zialbohu presli povacsine na ovela menej ucinny vytazok z grapefruitovych semien, nie potenciovany, tj chemicky uprawveny na ovela vyssiu ucinnost, kde polyfenoly v nom patentovane premenili na ovela ucinnejsie quateniove zluceniny. Povodny mozno zatial dostat uz len ako citricidal, profesionalna formula a poznas to podla toho, ze je besne horky ako vacsina quateniovych zlucenin. Najdes ho cez Google.sk pod citricidal,profesional, nie pod GSE

katka_34

ahoj RNG stale studujem na internete o HSV2 aj HPV vedci stale skumaju preco to stale recidivuje.... ja som nasla na internete Gene-Eden-VIR na slovensku je prevdepodobne nedostupny neviem ci ide len o reklamu a o ludi co chcu na tom zarobit... viac sa o tom pise na www.buy-gene-eden.com
co si o tom myslis?

kiko123

ahoj RNG mam taky problem z holenim tvare...kedze mam len 19 rokov a zarastam trochu na tvary som si holieval tvar ziletkami do hladka a hrozne som sa vysypal na tvari tak ze som si to liecil tabletkami a teraz to mam celkom fajn uz .teraz pouzivam holiaci strojcek a zastrihavam si to ako by som predisiel vyrazkam...je podla teba pravda ze ked sa budem zastrihavat kazdy druhy den budem hustejsie zarastat ?? alebo budu tie fuzy aspon hrubsie ?? potrebujem hustejsie zarastat aby som si trochu fuzmi prekryl flaky a jazvicky po vyrazkach

Leila

Zase ja, sorry vsetci za tu hlupost "atopicka" - teraz som si precitala co som napisala, to je tak, ked clovek robi viac veci naraz:-) myslela som samozrejme ANEMICKA:-)

Leila

Ahoj RNG, som tu nova. A vzhladom k tomu, ze mi zistila streptokoka v hrdle som k vsetko k tejto teme zacala hladat na nete. Dlhe roky som mala problem so zapachom z ust a u lekara mi najprv povedali, ze mam jednoducho taky typ mandli, rurkovite a nic viac. Na poslednej navsteve u lekara mi uz zistili konecne streptokoka, na mandliach mam capy a dlhe roky som unavena akoby atopicka, neviem ci z toho. Som alergicka na penicilin. Prosim Ta, ten citricidal si ako zozeniem a kolko stoji. Pomohol by mi, alebo je lepsie mandle vybrat-to by som velmi nechcela. Ani na antibiotika nie som. Porad. Dik.

orol

V mojich očiach múdry príspevok, ktorý ako každé iné od Teba si veĺmi cením a veľmi mi pomáhajú pri chorobách a v ďaľšom rozvoji. P.s- moc ďakujem a želám Ti veľa zdravia a dariteĺnosti, ako aj Tvojej rodine.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk