Otázky na RNG

RNG

Na zapchate cievy treba pouzivat pravidelne velke davky lecitinu, To je tvoj navvacsi problem. Tiez nattokinazu na riedenie krvi a proti porazkam a infarktom z krvnych zrazenin aspon 2 x denne.
Ja beriem, lecitin zhruva 2 lyzice do tyzdna vo forme neomastenych zeleninovych polievok. Ostatne mozes rozdelit ako chces, ale DGL zuj 15 minut pred jedlom
Nezabudaj na mikrovlakniny a obcas nasadit kvalitne probiotika, najma aspon 15 gramov mikroclaknin ti pomoze s hiatalnou herniou, aby sa ti zlc nedostavala spat do zaludka ale odosla spravnym smerom von nasiaknuta do mikrovlaknin.

orol

Dobrý neskorý večer, poprosím Ťa pán Ing. o zodpovedanie otázky. Mám a chcem užívať v priebehu dńa všetky tieto produkty: nattokinázu, entericky chránený pankreatín, bromelaín, NAC a tinktúru zo zemežlče ( centária) a za chvíľu pribudne k tomu aj enzymatic therapy DGL ultra. Poraď mi prosím Ťa, v akom poradí, dávkovaní, dĺžke užívania a či pred jedlom, či po jedle mám užívať tieto produkty. P.s- diagnóza zapchaté srdcové cievy + hiatálna hernia gerd sm 2.

RNG

Zelenina a strukoviny nafukuju kazdeho, lebo nemame dost enzymu na jej rozlozenie, alpha galactosidazy. Dostanes aj pancreatin s tymto enzymom doplnenym, napr vyrobok firmy Jarrow pod menom Jarro-zymes plus
Samotny enzym, alpha galactosidaze je na trhu uz davnejsie, napr pod menom Beano, proti nafukovzaniu(bean=fazula)
Normalne sa v crevach vytvori asi 1/2 litra plynov, prilisne tvorenie/meteorizmus je zalezitost stravy a osadenia criev mikrobami.
Oboje sa da regulovat.

Nescio

Dobrý deň RNG,
mám Betain HCL a pancreatin od Country Life, dodržiavam delenú stravu, ale aj tak vždy ma nafukuje, plynatosť, mam pocit , že to kvasí už v žalúdku, a pritom si dávam 2-3 s bielkovinovým jedlom. Jedávam zdravo, veľa vlákniny aj probiotík. Ja už fakt neviem, lezie mi to na nervy, už nemám chuť ani do jedla. Ďakujem

Leila

Ahoj RNG, dakujem srdecne za Tvoje odpovede, mozes mi este prosim povedat ktory NAC si mam objednat - nasla som na ang.str. Now Foods, NAC, 600 mg, 250 Vcaps a Now Foods NAC N-Acetyl-L-Cysteine 600mg x100Vcaps - DETOXIFICATION...? DDDakujem:-)

RNG

Inac mandle, ako sa chybne casto nazdavaju lekari, nie su zdroj infekcii, ale z kvapockovej infekcie vo vzduchu je zdroj infekcii v prinosnyxch dutinach, kde ich ustne brane prostiredky a lieky povacsine nemozu znicit
Viac okolo infekcii a preco sa zle nicia a atb su casto na ne nielen neucinne ale aj skodlive, lebo znicia nasu zasobaren protilatok, probiotika, cim sa nepriamo podporia vsetky ine mikroby, ktore su na atb odolne/resistent najdes cez Google.sk pod rng infekcie
Capy na mandliach su casto hnilobne, kvasne a ine infekcie, na ktore atb neucinkuju, prave naopak potlacenim probiotik ich podporuju.

RNG

Citricidal, professional strength, 35 kvapiek do litra vody
NAC 2 x 600 mg
Oreganovy olej 3 x 200 mg carvacrolu(odporucam najma produkt firmy NOW foods, kde v kazdej 180 mg , enterickej kapsuli(tj rozpustajucej sa az v crevach) je minimum 100 mg ucinnej latky=carvacrolu.)Takze to davkujes 3 x 2 kapsule.

Zapach v ustach moze byt ale aj zo zaludka, pri nedostatku kyselin, alebo dokonca niekedy az z criev pri nedostatku enzymov.

RNG

Mnohe antiviralne a ine potravinove doplnky beriem do uvahy, ale take stranky, ktore predavaju rozne vyrobky nemozno povazovat za nestranne informacie a casto slubuju viac, ako naozaj dorucia.
Naviac prostriedky odporucane znamymi lekarmi, tj znackove produkty su znacne predrazene, ako aj tento. Ovela lacnejsi je napr silne antiviralny chaparal.Na ine pozri cez Google.sk pod rng herpes. Je ich tam akurat dost spomenutych a odporucam brat viacero a obmienat.Virusy sa totiz vedia pomerne rychlo prisposobovat, preto ich treba potlacat roznymi prostriedkami, nie len jednym.

Leila

Pekny vecer RNG, cenim si Tvoju skoru reakciu,dakujem.Co je divne, ze ja vobec nemavam zapal mandli, niekedy ako dieta som mozno mala. Nie som ani casto chora, len tie capy a zapach mam, taktiez ma v poslednych mesiacoch reze nieco v krku, akoby som tam mala prekazku, potom sa to strati- asi tak po tyzdni.Moja otazka je, ci ked mam tie rurkovite mandle kde sa tvoria capy, ci sa mi problemy nebudu vracat aj po uziti citridalu. A mozem teda pouzivat vsetko dokopy-citridal,NAC aj carvacrol z oreganoveho oleja? Nie je lepsie v mojom pripade mandle fakt vybrat? A napises mi este prosim davkovanie na ten citridal, NAC aj carvacrol? DAKUJEM ZA POMOC!