Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Leila, s citricidalom v sucasnosti je problem, vyrobcovia zialbohu presli povacsine na ovela menej ucinny vytazok z grapefruitovych semien, nie potenciovany, tj chemicky uprawveny na ovela vyssiu ucinnost, kde polyfenoly v nom patentovane premenili na ovela ucinnejsie quateniove zluceniny. Povodny mozno zatial dostat uz len ako citricidal, profesionalna formula a poznas to podla toho, ze je besne horky ako vacsina quateniovych zlucenin. Najdes ho cez Google.sk pod citricidal,profesional, nie pod GSE

katka_34

ahoj RNG stale studujem na internete o HSV2 aj HPV vedci stale skumaju preco to stale recidivuje.... ja som nasla na internete Gene-Eden-VIR na slovensku je prevdepodobne nedostupny neviem ci ide len o reklamu a o ludi co chcu na tom zarobit... viac sa o tom pise na www.buy-gene-eden.com
co si o tom myslis?

kiko123

ahoj RNG mam taky problem z holenim tvare...kedze mam len 19 rokov a zarastam trochu na tvary som si holieval tvar ziletkami do hladka a hrozne som sa vysypal na tvari tak ze som si to liecil tabletkami a teraz to mam celkom fajn uz .teraz pouzivam holiaci strojcek a zastrihavam si to ako by som predisiel vyrazkam...je podla teba pravda ze ked sa budem zastrihavat kazdy druhy den budem hustejsie zarastat ?? alebo budu tie fuzy aspon hrubsie ?? potrebujem hustejsie zarastat aby som si trochu fuzmi prekryl flaky a jazvicky po vyrazkach

Leila

Zase ja, sorry vsetci za tu hlupost "atopicka" - teraz som si precitala co som napisala, to je tak, ked clovek robi viac veci naraz:-) myslela som samozrejme ANEMICKA:-)

Leila

Ahoj RNG, som tu nova. A vzhladom k tomu, ze mi zistila streptokoka v hrdle som k vsetko k tejto teme zacala hladat na nete. Dlhe roky som mala problem so zapachom z ust a u lekara mi najprv povedali, ze mam jednoducho taky typ mandli, rurkovite a nic viac. Na poslednej navsteve u lekara mi uz zistili konecne streptokoka, na mandliach mam capy a dlhe roky som unavena akoby atopicka, neviem ci z toho. Som alergicka na penicilin. Prosim Ta, ten citricidal si ako zozeniem a kolko stoji. Pomohol by mi, alebo je lepsie mandle vybrat-to by som velmi nechcela. Ani na antibiotika nie som. Porad. Dik.

orol

V mojich očiach múdry príspevok, ktorý ako každé iné od Teba si veĺmi cením a veľmi mi pomáhajú pri chorobách a v ďaľšom rozvoji. P.s- moc ďakujem a želám Ti veľa zdravia a dariteĺnosti, ako aj Tvojej rodine.

RNG

Nuz napr mikrovy sa mozu schovat do buniek ako vnutrobunecne parazity a prinutit bunky vydavat akoby hlieny na bunkove steny, cim sa vlastne maskuju proti prieniku roznych latok do buniek, ci uz obrannych co vytvara telo, alebo co nam vytvoria v crevach rozne probiotika, alebo rozne lieky a samozrejme aj antimikrobialne doplnky.
Mozu sa zdruzovat do vacsich zhlukov a zvonku maskovat, na biofilnoch , kde vytvoria na sebe nanos proti prienikom a zboku tesne k swbe prilnu, takze vlastne geometriou a vonkajsou barierou sa maskuju, to je asi najlepdie vystihujuce slovo.
Nuz odmaskuje ich tato forma aminokyseliny, odhlienujucej, tiez rozne enzymy, co rozlozia tu maskujucu vrstvu, v poslednom case spominaju na to hodne serrapeptazu, ale iste aj ine, ako napr pancreatin , najma entericky pokryty tam mozu pomoct.Dokonca uz jaj bezna medicina zacala pouzivat enzymy pri lieceni, zialbohu zatial lekari odporucaju len hrozne zastaraly, slaby a drahy Wobenzyme.
Pri cisteni tela odporucam aj proticandidovu dietu, alebo aspon brat plno mikrovlaknin(absorbenty a potrava pre probiotika) a nasadit si kvalitne probiotika, pit vela vody a precistit si pecen protokolom dr Berksona, lebo pecen ako filter roznych zamorujucich latok je dobre z casu na cas precistit.
Ludia si umyvaju ruky, zuby , cistia kozu na celom tele, umyvaju vlasy ale malokoho napadne, ze si treba cistit aj vnutorne organy, tj najma creva ,pecen, ladviny, pluca, cievy a vlastne aj vsetky ostatne casti tela, lebo aj tie z sa po case "zaspinia"=zamoria.

orol

Chcem to len na očistu, lebo cítim, že telo mi nefunguje tak, ako má, je zrejme zanesené - citim sa ako nie slabý, ale tak "zahmlene". P.s- prosím Ťa a čo to presne znamená "odmaskuváva" ??

RNG

Nuz NAC ohlienuje a odmaskuva rozne mikroby, tj aj samo o sebe ma dobre ucinky, ked odstreani hlieny, aby sa v nich nemohli usadit nakazy, co vedia z hlieniov zit a po odmaskovani roznych maskovanych infekcii aj telo sa ku nim vie doastat ucinnejsie. Ja vsak by som osobne pouzil aj ine antimikrobialne, podla toho, ake mikroby ti robia problemy, co si momentalne nachytal alebo mas v tele uz dlhsie.
Pri zahlieneni je to casto vec alergii(enzymy to adresuju), pri ingekciach v hli4enoch odporucam napr oreganovy olej tj vlastne jeho ucinnu zlozku Carvacrol, pri roznych inych infekciach pomahaju napr citricidal, extrakt z olivovych listov, collostrum, Sangre de grado, berberine, lapacho, monolaurin, pripadne na viralne chaparal atd.
Proste na kaZdy typ infekcie je viacero spravnych ucinnych latok a tieto su ovela ucinnejsie po odmaskovani roznych zamaskovanych pouzitim NAC.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk