Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

orol

Dobrý neskorý večer RNG, poprosím o radu. Idem začať užívať NAC (750mg ). Stačí to užívať samé, alebo to musím užívať spoločne s nejakým iným dopnkom, resp. liekom?? Poprosím aj o dávkovanie, dĺžku užívaniu, veľa vďaka.

RNG

Jedna sa o kolaps pluc, ked sa vzduch nahromadi zvonku pluc a pluca su stlacene na mensie. Najdes to pod nazvom Pneumothorax a dovodov na to je hromada moznych , pozri viac na
www.nlm.nih.gov zvonka pluc sa musi odvadzat pri nafukovani pluc. Ale v prvom rade treba adresovat pricinu pneumothoraxu, aby sa vzapati neopakoval
Najcastejsie pricina su rozne infekcie a zapaly pluc ale ako je v literature uvedene, dovodov na pnaumothorax je hromada.
Niekedy odide aj samotny, ale v pripade, ze sa jedna o znacny kolaps treba samozrejme aj kyslik, nielen adresovanie roznych pricin a "nafukovanie" pluc.

ema280

ahoj rng manzelovi zistili sfuknute pluca ma ich iba ako detska pest idu mu ich nafukovat mozes mi povedat ako sa mu mohli sfuknut pluca a ako mu ich nafuknu???je to bolestive???dakujem

RNG

Inac cim, je jedlo cerstvejsie, tym menej rozkladnych produktov obsahuje a prave pri rozklade a kvaseniach sa tie bielkoviny, co sa spavaju ako histaminy sa vytvaraju.
Mna napriklad casto boli zaludok po sampanskom, ktore bolo kvasene vo flasi, tj je to tiez nasledok pre telo drazdivych kvasnych bielkovin. Tak sa snazim z neho pit len ukazkovo

RNG

K povodnej strave BOHATEJ na cukry a vyrobky s jemnych muk ti neodporucam sa vratit, lebo tak si si povodne candidu vypestovala.
Ale samozrejme z mierou mozes jest aj ovocia a rozne sacharidy s nizkym glycemickym indexom(celozrnne, hrubozrnne), len davaj pozor na to, aby si dostala aj extra vlakniny.
Ked podporis probiotika, tak tie nedovolia sa candide a plesniam premnozit.

KristinaGinger

Dakujem za odpoved, po skuskach skusim ist na tu dvojtyzdnovu protikandidovu dietu...chcela by som sa spytat, po tom ako kandidu dostanem z tela, mozem do diety pridat ovocie? Teda aspon ranajky ovocne a po zvysok dva zelenina a orechy? Bohuzial DAO enzym je prilis drahy doplnok, nemozem si ho dovolit...

RNG

Koza odraza stupen zamorenia tela, lebo cez kozu sa neziaduce latky telo snazi vylucit, moze byt ich v tele hromada, tj cistenie tela moze trvat mnoho mesiacov a da sa to zrychlit enzymami a jodom.
Pri porusenej kozi sa tam mozu usadit rozne mikroby, takze to komplikuje hojenie a regeneraciu.Da sa ich zbavit casto antimikrobialnymi kremami, odporucam najma kokosak s pridavkom citricidalu, 1%. Zbavit sa candidy trva kratko pouzitim vsetkeho spomenuteho v teme candida, ale da sa dosiahnut po case aj znizenim sacharidov a najma cukrov, a doplnkami mikrovlaknin, kvalitnych probiotik, kokosoveho oleja, oreganoveho oleja a enzym Candex to tiez moze urychlit, brat na prazdny zaludok.
Dalsie pomocne su berberine a triphala.
Histaminov je hromada, niektore si vytvara samo telo a niektore dostavame v potravinach. Su to zvacsa bielkoviny, co vyrabaju rozne rozkladne mikroby, najma kvasinky a plesne.
Nase telo vyraba enzymy, co ich rozkladaju ale nie kazdeho telo ich vyraba dostatok. Preto sa vyrabaju dnes doplnkove antihistaminicke enzymy(Daosin, Histame) a tie pomozu histaminove alergie odstranit.

RNG

Pri vyrobe koloidnych strebornych roztokov sa pouziva skoro vylucne elektrodisperzia/elektrolyza, tj cast ciastociek je vzdy ionickych a len cast neutralnych. Iony su elektricky nabite, tj reaguju velmi agresivne a su najmansie mozne ciastocky striebra, len 0.3 nanometra velke. Vacsie ciastocky su menej ucinne, ale pod 2 nanometre vedia cesrovat cez bunkovwe blany, tj dostanu sa do celeho tela. Vacsie ciastocky posobia len v hrdle, zaludku a ciastocne v crevach.Koloidne striebro je uzitocne proti virusom a inym mikrobom, ale nie proti parazitom. Jedine, ze by si chcela v traviacom systeme parazitov vynicit pre nas skodlive mikroby.Tj jedna sa o prakticky vylucne crevnych parazitov, lebo inde do tela sa vela z toho striebra nedostane.

KristinaGinger

Este som chcela dodat ze mi zistili alergiu na histamin, ale verim tomu ze za to moze len nedostatok proteinov, snazim sa jest vsetko,zatial sa histamin nejak neprejavuje

KristinaGinger

Dobry den, mam otazocku co sa tyka celkovo stravy ktoru odporucate. Viem ze ste zastanca bohatej stravy, cize ani nie extremne nizkosacharidova dieta a ani vysokosacharidova dieta. Po tom ako som presla na surovu stravu a hlavne frutarianstvo som sa rozhodla prejst na nizkosacharidovu dietu. Jem viac zeleniny a do stravy som pridala vajicko a daku tu rybku par krat za tyzden (vsetko bio samozrejme)....obilniny nekonzumujem ani mliecne vyrobky. Vacsina stravy sa zaklada na zelenine. Uz roky sa pasujem s ekzemom na tvari a nic okrem kortikoidov mi nepomaha tak skusam ze co by mi mohlo pomoct, mate dake rady? Skusila som protikandidovu dietu, ale citila som sa tak hrozne pocas tej diety ze som musela prestat, pretoze som musela pisat diplomovku a potrebovala som sa tomu plne venovat.....taktiez ako teraz, plne studujem a momentalne sa mi protikandidova dieta drzat neda....dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk