Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

GoFruit

Dakujem RNG, ja neviem, je to ciry roztok, vola sa argentyn 23. Ale nikde nepisu ze je ionovy tak asi bude neutralny. Ale to jedine sa dalo zohnat narychlo. Je to vo francuzstine hydrosol d'argent bio-actif. Ktovie co tym chcu povedat.
A vnutorne sa to striebro da ako uzivat ked by som to chcela ako doplnok k antiparazitnej kure? Vdaka

RNG

Na zvysenie dopaminu treba brat doplnok L-DOPA, co div sa svete pomaha aj pri parkinsone ciastocne v davkach okolo 500 mg denne.
Ale ovela lepsie pracuje napr 3 x 100 mg ubiquinolu. Casto je diagnoza parkinsona omylna, lebo traslavku clovek moze dostat aj pri nedostatku vitaminu B-12 a to sa da velmi lahko doplnit sublingualnym/pod jazyk vitaminom B-12 v davkach asi 2000 mikrogrmov denne. Vysledok sa ukaze za par tyzdnov, ked sa v tele/peceni zhomazdi dost vitaminu B-12.

RNG

GoFrui, roztok citricidalu(60%) je 35 kvapiek na liter vodu, tj asi 4 kvapky na deci vody.
Ak mas este stary ucinny GSE as obsahom 33% citricidalu, tak na deci vody das 6 kvapiek.
Ale mozes pouzit aj koloidne striebro(to sa samozrejme neriedi!!!), lebo to je ucinne tiez na hromadu mikrobov, dokonca aj virusy.
O tej velkosti castic silne pochybujem, totiz pri generacii sa tvoria rozne velkosti, ale kazde koloidne striebro, dokonca aj velkocasticove farebne "brecky" si ucinne dostatocne na rozne infekcie.
3 x denne 1 kvapka do oka alebo 2 kvapky do kazdej nosnej dierky, ked mas infekciu v prinosnych dutinach.

RNG

katka 34, zialbohu, v dnesnych epidemiach treba mat rozne doplnky po ruke a predchadzat roznym chorobam zvysovanim si imunit.

malaanka

Parkinsonova choroba
Môj kamarát trpí touto chorobou,vedel by si mi ,prosím,poradiť čo by mu okrem liekov od neurológa,spomalilo proces?
A tiež pre mňa na syndróm nepokojných nôh-tam vraj tiež chýba dopamín v mozgu.
Ďakujem

GoFruit

Ahoj RNG, syn (2rocny) ma voku hnis a slzi mu. Mam doma GSE mozem mu kvapnut? Ako to mam rozriedit? A ako casto kvapkat?
Dakujem

katka_34

ahoj RNG teen chaparal som nasla ln na americkych strankach... nepredavas ho i ty? ja som si uz objednala len kym to pride budem to mat vsade :(

RNG

Katka 34, pozri cez Google.sk zadaniom RNG herpes tam, najdes kopu roznyc antiviralnych, treba ich brat viacero. V tvojom pripade silneho utoku by som pouzival aj tie najsilnejsie, ako napr chaparal a samozrejme viacero slabsich ako selen, zinok, jod, vitamin D-3, C vo vyssich davkach a E, atd. Ucinne pre mnohych bola aj napr Sangre de Grado(dracia krv)
Herpesy su v celom tele a vzdy, a preukazu sa na tych miestach , ktore su oslabene. Preto je nevyhnutne si posilnit obranu proti nim, inac ta mozu vazne poskodit.

RNG

GoFruit, dalsia rozsirovana loz. Rozborom kamenov mozes zistit, ze sa nejedna o ziadny olivovy olej nejak "zazracne " odrazu stuhnuty, ale o zlc(kamene su zelene) a cholesteroly, tj tukovobielkovinne zluceniny, ktore vytvara pecen postupne, dlhodobo, nie naraz.
A tie su akoby nanosy supiniek, priesvitnych , plavajuce na vode, nie zelene kamienky.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk