Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

PF alergia na vodu neexistuje. Ale mnohom ludi ma vodu radi trochu ochutenu, stacim trochu ovocnej stavy, citronu, caj a podobne, mne napr vyhovuje dat do pohara destilovanej vody lyzicu cerveneho vina, alebo lyzicku ovocneho koncentratu, nesladeneho.
Moja zena zase pije bublinkate vody, sody, kde je natlacene do vody trochu kyslicnika uhliciteho.
Vodovodna voda ma obvykle v sebe chlor a rozne necistoty, zamorenia, z ktorych sa len malicko kontroluje a aj ked je v mieste vodarne "dobra", o par kilometrov dalej vedena potrubim uz nemusi byt tak dobra.

josephine12

dobrý deň RNG , prosím Vás dcéra teraz užíva NAC 600 mg 1 x denne, kvôli tej štítnej žlaze a vysadila tiež antikoncepciu, na očistenie tela, ale neviem, či je správna reakcia tela, teraz je neskutočne unavená. Neviem čo to znamená, či je to dobre, alebo zle. Užíva to asi dva týždne, ale zaspáva , oči sa jej samé zatvárajú, pociťuje veľkú únavu . Iné nič, len únava. Vieš mi prosím napísať či je to ok? alebo či radšej vysadiť, alebo s niečim skombinovať ? dakujem vopred za odpovede :)

PF2014

Mňa by zaujímalo, že prečo mi je zlej z čistej vody z vodovodu, keď chcem zapiť tabletky, tak ma napína na zvracanie a tak, ja vlastne neznesiem skoro nič, čo nie je ochutené, aj minerálka musí byť ochutená, lebo inak ju nevypijem. Neviem, či existuje alergia na vodu alebo tak.

RNG

Zaludok sa pohybuje, cim premiesava/melie jedlo
A ked su tam plyny, tak to skvrka. To iste plati pre creva.
Privela plynov tam moze byt pre nedostatok kyselin, privela pohybu pri nervozite, co plati oboje aj pre creva. Skus brat DGL na ukludnenie zaludka, pripadne vitaminy B ako doplnok stress B alebo na ukludnenie L-theanine.

RNG

Gabi alopecia ma rozne dovody, od plesni, demodexu az po privela androgennych hormonov, najma DHT.
Po prechode sa to obvykle este zhorsi, ked neberie ziadne hormony podporujuce latky ako napr yam, jod selen a podobne.

oriesok.dn

Dobrý deň,RNG,chcem sa len spýtať, či mi viete povedať, čo znamená dosť časté a hlasné škŕkanie v bruchu (aj ked som najedená, ale aj hladná). Ďakujem!

gabi123

dobrý den p. RNG, poprosim ta znova o radu...moja dobra znama trpi vypadavanim vlasov... robia sa jej na temene hlavy take mapy bezvlasove... ako u muzov... tento problem zacal po 25.roku zivota, nemala este vtedy deti a sustavne sa to zhorsovalo... vselico uzivala vitaminy, hormony ale bez vysledku....... teraz ma 51 rokov, menopauza u nej nastala v 49. roku ...... a vyzera to dost nepekne... da sa s tym este nieco robit, popr. co by mala brat? dakujem za tvoj cas a odpoved.

RNG

Lanovy olej je zdroj omega 3 kyselin, tj takych tukov, ktorych dostavame v potrave malo a v tele su potrebne na hromadu ucelov.

PF2014

Ahoj, beriem kĺbovku a v nej je aj tebleta ľanový olej 500 mg, ako to pôsobí celkovo a hlavne na kĺby?? Lebo som sa poriadne nedočítal, že prečo to tam dali.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk