Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

katka_34

ahoj ja mam HSV1 a HSV2 uz asi tri tyzdne mam Bkomlex i homeopatika ale velke pluzgiere mam pod jazykom a teraz sa mi robia v hrdle velmi je to nepriemne a boli to co sa s tym da robit? som zufala z toho :( teraz sa mi to presunie na vnutorne organy? ako srdce, pecen atd? to aj tam sa mozu robit herpesy pretoze ako budem jest a pit tak sa mi to bude presuvat urcite... porad prosim bude sa mi to rozsirovat kvoli slinam?

GoFruit

RNG, prosim ta, co si myslis o tzv. liver flush, je naozaj ucinny? Citam, ze ano, ale zaroven, ze nie vsetky kamene su naozaj zlcnikove, ale skor vytvorene za noc z olivoveho oleja??? Pocual si o tom? Dakujem

RNG

Moze byt, zda sa to dost pravdepodobne, ale nemam to vyskusane/rave som si kupil 2 litre rakytnikovej stavy, plodov aj zrn, takze ma dost vysoky podiel olejov.Mozem to vyskusat na kozi.
Tea tree mam doma a vyskusal som ho, ale vysledky na demodex neboli nijak poznatelne. Viem ale, ze na plesne je ucinny.

vtamin a

RNG prosi ťa, ohľadom toho demodexu, čítal som, že jedna z najefektivnejších vecí je rakytnikový olej(mydlo z tohto oleja), prípadne Tea Tree Olej riedený v určitej koncentrácii napr. s kokosovým olejom.. čo ty nato hovoríš?

RNG

Pri prisnej nizkosacharidovej diete,co trva 2-3 tyzdne sa vyhybaj vsetkym zdrojom sacharidom, ale ked mas cokoladu s 85% kakaom, tak tam vela miesta pre cukor nezostane na vahu, takze hned po skonceni tej kratkodobej intenzivnej kury sa mozes kuskom cokolady odskodnit.

RNG

Na virusy treba antiviralne , pozri cez Google.sk pod rng herpes. Treba ich brat viacero a obmienat a to odporucam pri dnesnych viralnych epidemiach vlastne kazdemu, nielen tym, co maju zjavne znikzenu viralnu imunitu, ako to mas ty. V tele totiz nosime dnes hromadu virusov, ktore len tak striehnu na prilezitost sa rozmnozit a skodit.
MMS je sice aj antivirwalne, ale sa jedna o chemikaliu, ktoru nemozes brat cely zivit ako mnohe neskodne potravinove doplnky.
Graviola je sice silne antimikrobialna, ale rezervujem si ju najma na boj proti rakovinam, lebo po case pouzivania znici probioticku floru, co je kontraproduktivne pri beznej udrzbe zdravia.

katka_34

ahoj mam 23 rokov a mam HSV2 proste katastrofa :( priatel od ktoreho to mam ma nastastie podporuje... mam to prvykrat uz asi treti tyzden je to obrovska trauma.. stale sa trapim neviem sa s tym zmierit..ach jaj co som sa naplakala a este naplacem pre to ale chcem sa spytat co by mi pomohlo? aby sa mi tie pluzgieriky co najmenej objavovali? citala som straasne vela o tom no co nazor to iny typ... tak sa chce spytat na mms kvapky a graviola ci je dobry napad? dalej som pocula o hemopatikach a hlive ustricovej... neviem som strasne z toho zmetena nikdy som nebrala ziadne lieky ani vitaminy a teraz takato spust roznych veci.... nechcem brat tie lieky co mam je to zataz na oblick. ak mi nieco poradite budem velmi vdacna.. dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk