Otázky na RNG

RNG

Pri vyrobe koloidnych strebornych roztokov sa pouziva skoro vylucne elektrodisperzia/elektrolyza, tj cast ciastociek je vzdy ionickych a len cast neutralnych. Iony su elektricky nabite, tj reaguju velmi agresivne a su najmansie mozne ciastocky striebra, len 0.3 nanometra velke. Vacsie ciastocky su menej ucinne, ale pod 2 nanometre vedia cesrovat cez bunkovwe blany, tj dostanu sa do celeho tela. Vacsie ciastocky posobia len v hrdle, zaludku a ciastocne v crevach.Koloidne striebro je uzitocne proti virusom a inym mikrobom, ale nie proti parazitom. Jedine, ze by si chcela v traviacom systeme parazitov vynicit pre nas skodlive mikroby.Tj jedna sa o prakticky vylucne crevnych parazitov, lebo inde do tela sa vela z toho striebra nedostane.

KristinaGinger

Este som chcela dodat ze mi zistili alergiu na histamin, ale verim tomu ze za to moze len nedostatok proteinov, snazim sa jest vsetko,zatial sa histamin nejak neprejavuje

KristinaGinger

Dobry den, mam otazocku co sa tyka celkovo stravy ktoru odporucate. Viem ze ste zastanca bohatej stravy, cize ani nie extremne nizkosacharidova dieta a ani vysokosacharidova dieta. Po tom ako som presla na surovu stravu a hlavne frutarianstvo som sa rozhodla prejst na nizkosacharidovu dietu. Jem viac zeleniny a do stravy som pridala vajicko a daku tu rybku par krat za tyzden (vsetko bio samozrejme)....obilniny nekonzumujem ani mliecne vyrobky. Vacsina stravy sa zaklada na zelenine. Uz roky sa pasujem s ekzemom na tvari a nic okrem kortikoidov mi nepomaha tak skusam ze co by mi mohlo pomoct, mate dake rady? Skusila som protikandidovu dietu, ale citila som sa tak hrozne pocas tej diety ze som musela prestat, pretoze som musela pisat diplomovku a potrebovala som sa tomu plne venovat.....taktiez ako teraz, plne studujem a momentalne sa mi protikandidova dieta drzat neda....dakujem

GoFruit

Dakujem RNG, ja neviem, je to ciry roztok, vola sa argentyn 23. Ale nikde nepisu ze je ionovy tak asi bude neutralny. Ale to jedine sa dalo zohnat narychlo. Je to vo francuzstine hydrosol d'argent bio-actif. Ktovie co tym chcu povedat.
A vnutorne sa to striebro da ako uzivat ked by som to chcela ako doplnok k antiparazitnej kure? Vdaka

RNG

Na zvysenie dopaminu treba brat doplnok L-DOPA, co div sa svete pomaha aj pri parkinsone ciastocne v davkach okolo 500 mg denne.
Ale ovela lepsie pracuje napr 3 x 100 mg ubiquinolu. Casto je diagnoza parkinsona omylna, lebo traslavku clovek moze dostat aj pri nedostatku vitaminu B-12 a to sa da velmi lahko doplnit sublingualnym/pod jazyk vitaminom B-12 v davkach asi 2000 mikrogrmov denne. Vysledok sa ukaze za par tyzdnov, ked sa v tele/peceni zhomazdi dost vitaminu B-12.

RNG

GoFrui, roztok citricidalu(60%) je 35 kvapiek na liter vodu, tj asi 4 kvapky na deci vody.
Ak mas este stary ucinny GSE as obsahom 33% citricidalu, tak na deci vody das 6 kvapiek.
Ale mozes pouzit aj koloidne striebro(to sa samozrejme neriedi!!!), lebo to je ucinne tiez na hromadu mikrobov, dokonca aj virusy.
O tej velkosti castic silne pochybujem, totiz pri generacii sa tvoria rozne velkosti, ale kazde koloidne striebro, dokonca aj velkocasticove farebne "brecky" si ucinne dostatocne na rozne infekcie.
3 x denne 1 kvapka do oka alebo 2 kvapky do kazdej nosnej dierky, ked mas infekciu v prinosnych dutinach.

RNG

katka 34, zialbohu, v dnesnych epidemiach treba mat rozne doplnky po ruke a predchadzat roznym chorobam zvysovanim si imunit.

malaanka

Parkinsonova choroba
Môj kamarát trpí touto chorobou,vedel by si mi ,prosím,poradiť čo by mu okrem liekov od neurológa,spomalilo proces?
A tiež pre mňa na syndróm nepokojných nôh-tam vraj tiež chýba dopamín v mozgu.
Ďakujem

GoFruit

Ahoj RNG, syn (2rocny) ma voku hnis a slzi mu. Mam doma GSE mozem mu kvapnut? Ako to mam rozriedit? A ako casto kvapkat?
Dakujem