Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

katka_34

ahoj RNG teen chaparal som nasla ln na americkych strankach... nepredavas ho i ty? ja som si uz objednala len kym to pride budem to mat vsade :(

RNG

Katka 34, pozri cez Google.sk zadaniom RNG herpes tam, najdes kopu roznyc antiviralnych, treba ich brat viacero. V tvojom pripade silneho utoku by som pouzival aj tie najsilnejsie, ako napr chaparal a samozrejme viacero slabsich ako selen, zinok, jod, vitamin D-3, C vo vyssich davkach a E, atd. Ucinne pre mnohych bola aj napr Sangre de Grado(dracia krv)
Herpesy su v celom tele a vzdy, a preukazu sa na tych miestach , ktore su oslabene. Preto je nevyhnutne si posilnit obranu proti nim, inac ta mozu vazne poskodit.

RNG

GoFruit, dalsia rozsirovana loz. Rozborom kamenov mozes zistit, ze sa nejedna o ziadny olivovy olej nejak "zazracne " odrazu stuhnuty, ale o zlc(kamene su zelene) a cholesteroly, tj tukovobielkovinne zluceniny, ktore vytvara pecen postupne, dlhodobo, nie naraz.
A tie su akoby nanosy supiniek, priesvitnych , plavajuce na vode, nie zelene kamienky.

katka_34

ahoj ja mam HSV1 a HSV2 uz asi tri tyzdne mam Bkomlex i homeopatika ale velke pluzgiere mam pod jazykom a teraz sa mi robia v hrdle velmi je to nepriemne a boli to co sa s tym da robit? som zufala z toho :( teraz sa mi to presunie na vnutorne organy? ako srdce, pecen atd? to aj tam sa mozu robit herpesy pretoze ako budem jest a pit tak sa mi to bude presuvat urcite... porad prosim bude sa mi to rozsirovat kvoli slinam?

GoFruit

RNG, prosim ta, co si myslis o tzv. liver flush, je naozaj ucinny? Citam, ze ano, ale zaroven, ze nie vsetky kamene su naozaj zlcnikove, ale skor vytvorene za noc z olivoveho oleja??? Pocual si o tom? Dakujem

RNG

Moze byt, zda sa to dost pravdepodobne, ale nemam to vyskusane/rave som si kupil 2 litre rakytnikovej stavy, plodov aj zrn, takze ma dost vysoky podiel olejov.Mozem to vyskusat na kozi.
Tea tree mam doma a vyskusal som ho, ale vysledky na demodex neboli nijak poznatelne. Viem ale, ze na plesne je ucinny.

vtamin a

RNG prosi ťa, ohľadom toho demodexu, čítal som, že jedna z najefektivnejších vecí je rakytnikový olej(mydlo z tohto oleja), prípadne Tea Tree Olej riedený v určitej koncentrácii napr. s kokosovým olejom.. čo ty nato hovoríš?

RNG

Pri prisnej nizkosacharidovej diete,co trva 2-3 tyzdne sa vyhybaj vsetkym zdrojom sacharidom, ale ked mas cokoladu s 85% kakaom, tak tam vela miesta pre cukor nezostane na vahu, takze hned po skonceni tej kratkodobej intenzivnej kury sa mozes kuskom cokolady odskodnit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk