Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

vtamin a

RNG prosim ťa, v tej zmesi na hojenie rán používaš práškový cukor alebo kryštalový? Používaš trstinový alebo obyčajný?
Ďakujem

RNG

Slabsiu ichriozu mam aj ja, uz od narodenia, preto nemozem napr pouzivat na tvar mydlo uz od mala, lebo by som sa supal, ako cibula.
Pozri na temu prirodna kozmetika, cez Google.sk uvedenim rng, prirodna kozmetika, ako sa ja branim proti roznym koznym problemom, kde si musim sam namiesavat kremy obsahujuce len jedle zlozky

kikimorisko27

Dobry den pan RNG, chcela by som sa opytat, ci ste niekedy vo vasom okoli mali skusenost s Ichthyosis , znamemu sa narodilo babatko s touto condition. Dakujem za odpoved
Kikimorisko

RNG

Bioflavonoidy svojou cinnosto trochu drazdia telo, preto by si nemala z nich brat viac, ako niekolko gramov, co je viac nez dost na cievy.
Domaca Zentiva v Hlohovci predava uz davnejsie ascorutin, A v internetovej predajni Harmonia mozes najs aj mikronizovany diosmin(450 mg) a hesperidin (50 mg) medzi roznymi inymi prostriedkami na krcove zily a hemoroidy, tj na spevnenie ciev
www.ilekharmonia.sk

vtamin a

ešte raz dakujem za odpovede :) ... našiel som Rutin od Natures Bounty, cena cca 10 euro , no obsah rutinu je veľmi nízky 50 mg -odkaz odstránený- , kdežto vo výrobku od Country Life dostanem za tú istu cenu 500mg Rutinu+ ďalších 500mg od iných bioflavonoidov.. Je nejaká hranica dávky bioflavonoidov? Myslíš, že by stačil aj ten "slovenský", aj keď je to samozrejme zahraničná firma

RNG

Ja pridavam do mojich kremov asi 10% ester C palmitatu na vahu.Je to tam tretia najdolezitejsia zlozka, hned za kokosoyym kokosovym a vodou.
Dalsia velmi dolezita zlozka je vitamin E.
Do kremu ale nepouzivam ester C palmitate s bioflavonoidmi, ale cisty prasok.

RNG

Kolagenove vlakna su zlozene z bielkovin, tj na ich tvorbu potrebujes aminokyseliny. Napr dr Rath dnes uvadza najma L-lysin na dlhe kolagenove retazce, povodne Linus Paulingh uvadzal aj L-arginine a L-ornitine.
Ester C je patentovane vybudovana vacsia molekula z molekul askorbatu vapenateho, preto ten vapnik v tom estere C.
Kedze je to patentovane vyrobene, a vlastnictvo patentu je v rukach NBTY, tak vyrobna firma American Health je tiez castou tejto megafirmy.Podobne aj Puritan's pride a rozne ine.
Swanson to tiez predava, ale len ako distributor, nie vyrobca.

vtamin a

už som všetko objednal čo bolo treba, ďakujem za info :)
inak ten ascorbyl palmitate sa má používať v akej koncetrácií, ak ho zmiešam do kokosoveho oleja?
ďakujem

vtamin a

pod tým odkazom odstránený mal byť Ester C od American Health, myslím, že práve ten si mal na mysli, obsahuje 200mg bioflavonoidov a calcium

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk