Otázky na RNG

PF2014

Mňa by zaujímalo, že vlastne ako mám zistiť, či mi na kosti chýbajú minerály a tak, lebo beriem glukosamín, MSM, a chondroitín, a z krvi sa nedá zistiť asi nič, teda určite nie vápnik a podobne, a denzitometriu mi ešte neodporučili.

RNG

Na cysty su entericky pokryte silne enzymy, ako napr pancreatin, tiez treba brat yam a DIM, na upravenie hormonov, co jej tie cysty sposobili. Odporucam zaroven brat aj jod a selen, lebo tieto tiez prispievaju ku tvorbe aj cistiacich enzymov.

majecx

Zdravim,mam prosbu kde kupim vaginalne tampony tie z cinskej mediciny,priatelka ma ist na operaciu cysty,snazim sa najst nieco co jej pomoze a na operaciu nebude musiet ist.

ladycat

A ako viem teda zistit, ci ide o parazita (ak by teda išlo) alebo nie? Spomínal si, ze lekári to nemusia potvrdiť, ani sa to nemusí potvrdiť z vyšetrenia stolice.

RNG

PF, rybi olej z arktickych mori je sasmozrejme zamoreny najmenej, ale aj to zalezi od typu ryb, napr z velkycy dravcov je zamorenie vacsie. Preto vacsina vyrobcov olej cisti vakuovou destilaciou, co ale znizi ucinnost tych olejov znacne.

RNG

ladycat, aj ti najcistotnejsi ludia mozu dostat roznych parazitov, napr z nedopeceneho bravcoveho masa alebo hydiny, z vody a to aj kupanim sa, nielen pitim.Tiez zo surovych zelenin a ovoci , zo styku zo zvieratami atd. Co sa tyka nakaz z nemocnic/nocosomial, tie su ovela castejsie nez su loekari ochotni sa priznat.
Mnohe nakazy, najma antibioticky odolne mozno dostat najskor v nemocniciach, kam, chodia chori ludia a kde sa siria najma pre pouzivanie antibiotik, na ktore sa "vyslachtili"m Viac pozri napr na
en.wikipedia.org. "Ist na hadicku" znamena caste poranenia, nahodne aj vytrhavanim vzoriek zo zaludka a criev, kde po tom zostanu tazko hojace sa rany. Nehovoriac o mikroboch co sa mozu preniest zle sterilizovanymi nastrojami.

PF2014

Chcel by som sa ťa spýtať niečo o rybom oleji, viem, že odporúčaš teraz radšej krill oil, ale ja beriem klasiku a chcem sa spýtať, či je to prostredie zamorené, beriem rybí olej, aspoň na obale je uvedené, že je to z rýb chladných arktických morí.

ladycat

a podľa čoho zistím, ze to nie je z Činy? Staci kupit napr. v lekárni? Dakujem.
PS: toho parazita neviem kde by som chytila, som cistotna a vlastne tieto problémy nastali nasledujúci den po tej hadici na gastre. Bola som 3mes. PN, takze som bola sama doma a výhradne v domácom prostredí.

RNG

Inac co sa tyka obsahu doplnkov, aspon v USA ich obsah musi byt +- 5% toho, co na nalepke uvadzaju. Inac sa tho okamzite ujme nasa FDA a vyropbcovia ak neposluchnu a nenapravia to, tak su pokutovani prinajmensom, ale aj ich vyrobne mozu byt zavrete, majetok zhabany a dokonca mozu byt vazneni. FDA ma velmi velku moc.