Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Aby si tu znova nekezal, tak tie statistiky oficialne tu uvediem na tie umrtia spodobene tymi podla teba BEZPECNYMI liekmi hahaha
www.webdc.com

RNG

Nikto iny, kecas. Lieky su schvalovane aj pri znacnej skodlivosti a kriterium je dokazat, ze maju viac uzitocnycy ako skodlivych ucinkov. Ked to splnia, tak ich nestahnu z trhu, ani keby sposobili tisice smrti. Ved napr NSAID skupinu co je len v USA zodpovedna za 120 000 navstev pohotovosti a vyse 17 000 smrti z vykrvacania rozne. A to nehovorim este o znicenych ladvinach a peceni.
Potraviny a potravinove doplnky musia splnat len podmienku neskodnosti, tj musia byt dostatocne bezpecne.
O tom ze to plati sveci statistika, kde na nasledky predavkovania potravcinovych doplnkov zomreli udajne 2 ludia minuly rok, zatial co na lieky, schvaslene je odhad od 190 000 az vyse 780 000 smrti v USA, podla toho, kto ten odhad robi a ako to manipuluje na nizsie cisla.
Ja tu nic nedehonestujem, len uvadzam pravdivu situaciu.
Prave naopak, ty sa snazis tlacit chemicke skodlive lieky, ktore mozu sposbit aj smrt a tvrdit , ze su bezpecnejsie, ako lekarmi schvalene potravinove doplnky.
Na Slovensku musia totiz potravinove doplnky prejst rozborom, lekarmi na to urcenymi, co ich uznaju za neskodne a Ustavom hlavneho hygienika, co ich uzna za nezavadne.
V USA ich sice FDA nemusi schvalovat, ale akonahle maju hocijake skodlive ucinky, tak ich FDA promptne stiahne s trhu, priopadne zavrie aj vyrobne a uvazni vyriobcov. Takze na to, aby sa branili formovali uz davnejsie zvaz povodne nnfa, ktory plati hromady laboratorii a vedcov na to, aby zistili, co je ucitocne a co moze pripadne skodit a teda sa tomu zdaleka vyhnut. Je to sice podla zdravotneho monopolu neoficialne, ale zarucuje to, ze sa na trh nedostanu zdraviu skodlive doplnky, co by znicilo ich vyrobcov a celkove ociernilo reputaciu doplnkoveho priemyslu.
Ze to robia dostatocne dobre velmi jasne ukazuje statistika smrti.

Na porovnanie, len z potrvinovycy otrav/nakaz v USA za ten rok zomrelo skoro 6000 ludi, co jasne naznacuje, ze doplnky su podstatne bezpecnejsie, ako aj potraviny, nieto ze chemicke lieky, ktore dnes aj podla priznania v casopisoch ako Lancet a JAMA usmrtia viac ludi v USA, ako vsetky infekcne choroby dokopy. Tj su na "cestnom" tretom mieste v pricinach smrti, hned za cievnymi chorobami a rakovinami.

RNG

Andrej 265, mozno tam mas nejaku nevyliecenu infekcii, ktora ti nizi klb. Skus brat protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom,. Ja osobne by som si to natieral 70% roztokom DMSO, co zlepsi cirkulaciu a moze tym telu umoznit tu oblast vyhojit.

nikto iny

RNG opat zavadza. Doplnky castokrat nemaju overene a potvrdene ucinky, ani dokazane mnozstvo latok, ktore maju obsahovat. Su schvalene ako neskodne, ale neprebehli u nich klinicke studie ako u liekov, proste nie su u nich popisovane presnejsie info ako posobia, kto ich moze a nemoze uzivat.
Lieky maju za sebou klinicke studie, maju popisane ucinky- ziaduce aj neziaduce, pripadne vedlajsie. Pripadna skodlivost lieku sa zisti az casom, a takyto liek je stiahnuty z obehu. Ak by sa o skodlivosti lieku vedelo vopred, nikdy by nebol schvaleny.
Niekedy moze pacientovi pomoct doplnok viac ako liek. Ale to ta, RNG, neopravnuje dehonestovat lieky. SU LUDIA, KTORI LIEKY NEVYHNUTNE POTREBUJU, A KED SI TU PRECITAJU TVOJE NAZORY NA NE, MOZE ICH TO UVIEST DO ROZPAKOV A USKODIT IM, AK ICH VYSADIA. A nehovoriac o tom, ze nemas medicinske ani farmaceuticke vzdelanie. Niekolkorocne samostudium nenahradi skolu v ziadnom odbore.

andrej265

Dobry, davnejsie som sa hlbsie porezal na palci pravej ruky a teraz sa mi v poslednej dobe zacali rozne problemy. Palec sa mi zasekava casto a pri kazdom pohybe sa mi akoby vyhadzuje z klbu alebo co. Je to bolestive a pri dlhodobej namahe ma ten palec dost boli a v podstate s rukou nemozem vela robit potom.

Neviete mi povedat o co sa moze jednat? A ako sa to lieci a aka je dlha pnka asi? Som momentalne v skusobnej dobe tak si to nemozem velmi dovolit ale pracujem manualne tak ani to nie je prave najlepsie teraz. Dakujem.

RNG

Ladycat, travenie a absorbcia zavisia od dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik.
No a samozrejume pestrej stravy.

RNG

sc3r76y, konecne si uvedom, ze brojenie proti doplnkom je loz, ktora je podporovana najma farmaciou.
Doplnky musia byt neskodne, lebo inac by ich lekari nedovolili volne predavat. Na Slovensku ich napr musi komisia na to urcena plus Ustav hlavnehgo hygienika schvalit. V USA je to nasa FDA,"pes co nielen bresia, ale aj bolestive hryzie", ktora dovoli predavat len take, co su "generaly safe", tj bezpecne a ked objavi na cokolvek skodlive ucinky, okamzite to zakaze a kto by sa to potom opovazil predavat, toho podnik zavru, zhabu mu majetrok a dokonca posadia do vazenia. Tj to by musel byt hlupak, co sa na take nieco odvazi.Naviac ani distribucna siet by nic take neprijala, aj tam su vnutorne kontroly, aby doplnkovy priemysel ako taky nemal zlu reputaciu.

RNG

PF, na Slovensku dostanes aj kyselinu boritu aj borax, ciste, tj vo farmaceutickej kvalite a mozes si urobit roztok(2%) co mozes natietrat aj na telo, aj pit(lyzicka denne)Bor je ptrotiplesnovy, protizapalovy, a potrebny na tvorbu kosti Boraxom a kyselinou boritou mozes potlacat rozne plesne na tele, dokonca na nohach, kde ma vela ludi plesne na nechtoch. Ja si do toho roztoku namocim ponozky a natiahnem mokre na nohy. Tak sa mi dostanu aj do topanok, kde znicia plesnove vytrusy.
Inac ti radim objednat aj vitamin D-3 a K-2, bez ktoreho sa mineraly neabsorbuju ani nezabuduju do tela.
D-3 je4 dnes velmi lacny, K-2 ti staci brat len 50-100 mikrogramov, co je lepsie, ako nic.
Kompletny doplnok na kosti mas napr z firmy NOW pod menom Bone strength, kde mas vsetky mineraly aj vitaminy na kosti v spravnom pomere.

ladycat

Ahoj RNG, prosim ta o radu k môjmu príspevku na fóre "Nechcené chudnutie". PS: nasadila som užívanie Psylia a tiez probiototikum Probio-fix, avsak zlepšenie nepocititujem /tento tyzden som pridala aj pitie čaju Lapacho/. Dakujem ti moc za radu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk