Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kikimorisko27

Dobry den pan rng, chcela by som sa Vas opytat AK MA clovek nizke uibc je to z toho dovodu ze MA vela zeleza v krvi? Moze to indikovat AK problem s pecenou alebo anemie? Moc dakujem. Kikimorisko

RNG

Nikto iny, SSRI a SNRI zabranuju odchytu=zaniku serotoninu a norepinephrinu. Tj ked prestanes brat latky s tymi ucinkami, tak sa ti hladina serotoninu a norepinephrinu znizi, lebo sa ti odchyta. takze nasleduju spat vsetky problemy s nizkyum serotoninom a norepinephrinom. Ine nasledky chemikalii ale maju aj navykovost, tj nejedna sa o ucinok SSRI a SNRI, ale bocne skodlive nasledky z prerusenia navykovych chemikalii.
Lexaurin nema nic spolocne s odchytom neurotransmiterov, je to len skodliva navykova utlmujuca droga, kde pri utlmeni je nizsia spotreba neurotransmiterov. A prerusenie jej brania je ako prerusit branie opia alebo heroinu, tj hrozne abstinencne nasledky,ciste chemicke.

nikto iny

Domca2512, u endokrinológa si bola? Do jedálnička je vhodné zaradiť oveľa vyššie množstvá bielkovín a tukov a obmedziť najmä jednoduché sacharidy.

nikto iny

Odborník by mohol tušiť, že ak niekto berie venlafaxín (SNRI), vysádza sertralín (SSRI) a k tomu má ešte Lexaurin (bromazepam), je bolesť hlavy úplne namieste, nakoľko môže byť zvýšená hladina sérotonínu nad želanú hranicu. Stav sa môže ešte viac zhoršiť, ak si dotyčná pridá St Johns Wort, ktorý podobným spôsobom ovplyvňuje hladinu sérotonínu. Moja rada je nevysádzať lieky bez vedomia lekárky, venlafaxín brať až do doužívaní sertralínu. Proti bolesti hlavy je dobré užiť rozpustné magnézium a v prípade potreby paracetamol, nie ibuprofén. Pomôcť môže aj fyzická aktivita, uvoľnenie a dostatok tekutín

RNG

Nuz hypericin aj hyperforin su privela vyskumami dokazane ako ucinne na rozne hladiny neurotransmiterov, moja zena to pouziva dost casto a preto nema povodne depresie ani pocity uzkosti z davov a stresovych situacii.Nemecki lekari ich predpisuju viac, ako ine AD, to tiez nieco hovori.
Takze ja viac dokazov na to nepotrebujem. Inac v case stresu, ked som si myslel, ze sa nervove zrutim som to pouzil parkrat aj ja a zabralo mi to vyborne.

RNG

Oriesok, neviem, z coho mas bolesti hlavy.
Vytazok zo st John's wort pomaha udrzat spravne hladiny serotoninu,epinephrinu, dopaminu a GABA v mozgu Na opiove centrea zase robi dobre L theanine, 2 x 400 mg.
Na bolesti hlavy, migrenoviteho povodu pomaha zrychlit travenie a pit viac vody,odmorit si telo, pripadne su aj doplnky, co mnohym pomozu, pozri na
-odkaz odstránený-

pytac

Ahoj, chcem sa ťa spýtať na Paradise Herbs St. Johns Wort. Má tento liek skutočne signifikantný dopad na úzkosť? (v mojom prípade mierny nepokoj v sociálnom prostredí)

Viem, že sa má brať 3x tabletka, ale zaujíma ma, či to nie je placebo. Aké účinky okrem zmiernenia úzkosti by mal mať?

oriesok.dn

RNG,skusala som aj St Johns worth,ale necitila som zmenu k lepsiemu,nedalo sa inak,musela som prejst zase na AD..a viete mi teda poradit ktory liek si mozem dat na bolest hlavy?...dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk