Otázky na RNG

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa ťa spýtať na názor na tento výrobok na kĺby, kúpil som si ho v športovom obchode, čo si myslíš o zložení, mne sa to zdá jedno z tých lepších zložení a produktov.

www.biotechusa.sk

RNG

Ortut v amalgamoch je jedovata, , neurotoxicka a karcinogenna. To nie je nic noveho. U vacsiny mas telo schopnost sa jej postupne zbavit, ale su ludia, ktorym sa v tele hromadi a ti maju s nou velke problemy Ked chces zistit, ci ty si nahodov jeden z tych "prpblematickych", zober si 200 mg ALA(alfa lipoova kyselina) a ked dostanes nervovy problem ako napr docasnu depresiu, sklbanie koncatin a ine, tak mas v tele vela ortuti, ktoru ti tento ALA rozviril na par hodin. Inac by som nemenil amalgamove plomby za biele kompozity skor, nez je s nimi nejaky problem(uvolnene, kazy vedla a podobne) Kompozity su plasticke latky, co sa nanasaju v tenkych vrsdtvach a vytvrdia ultrafilovym svetlom Su velmi trvanlive a daju sa z nic budovat aj cele zuby na zvyskoch zubov s dobrymi korenami.

Chcemto

Ahoj RNG, mám dve otázky:

1.) Dozvedel som sa, že amalgámové plomby sú škodlivé. Chcel by som si ich dať vymeniť. Akými plombami by som si ich mal podľa teba nahradiť?

2.) Môžeš mi dať nejaké typy na čo najúčinnejšie anestetikum s čo najdlhšou trvanlivosťou?

kikimorisko27

Dobry den pan rng, chcela by som sa Vas opytat AK MA clovek nizke uibc je to z toho dovodu ze MA vela zeleza v krvi? Moze to indikovat AK problem s pecenou alebo anemie? Moc dakujem. Kikimorisko

RNG

Nikto iny, SSRI a SNRI zabranuju odchytu=zaniku serotoninu a norepinephrinu. Tj ked prestanes brat latky s tymi ucinkami, tak sa ti hladina serotoninu a norepinephrinu znizi, lebo sa ti odchyta. takze nasleduju spat vsetky problemy s nizkyum serotoninom a norepinephrinom. Ine nasledky chemikalii ale maju aj navykovost, tj nejedna sa o ucinok SSRI a SNRI, ale bocne skodlive nasledky z prerusenia navykovych chemikalii.
Lexaurin nema nic spolocne s odchytom neurotransmiterov, je to len skodliva navykova utlmujuca droga, kde pri utlmeni je nizsia spotreba neurotransmiterov. A prerusenie jej brania je ako prerusit branie opia alebo heroinu, tj hrozne abstinencne nasledky,ciste chemicke.

nikto iny

Domca2512, u endokrinológa si bola? Do jedálnička je vhodné zaradiť oveľa vyššie množstvá bielkovín a tukov a obmedziť najmä jednoduché sacharidy.

nikto iny

Odborník by mohol tušiť, že ak niekto berie venlafaxín (SNRI), vysádza sertralín (SSRI) a k tomu má ešte Lexaurin (bromazepam), je bolesť hlavy úplne namieste, nakoľko môže byť zvýšená hladina sérotonínu nad želanú hranicu. Stav sa môže ešte viac zhoršiť, ak si dotyčná pridá St Johns Wort, ktorý podobným spôsobom ovplyvňuje hladinu sérotonínu. Moja rada je nevysádzať lieky bez vedomia lekárky, venlafaxín brať až do doužívaní sertralínu. Proti bolesti hlavy je dobré užiť rozpustné magnézium a v prípade potreby paracetamol, nie ibuprofén. Pomôcť môže aj fyzická aktivita, uvoľnenie a dostatok tekutín