Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

mamado

RNG prosím ťa veľmi pekne o radu.
Minulý rok som mala syndrom suchého oka, aspoň tak lekárka povedala.Samozrejme mi nič nepomohlo čo mi dala tak som si dávala koloidné striebro, čo mi pomohlo.
Teraz sa mi opäť zapálilo okolie očí, červené flaky a dnes mi dokonca až prasklo očné viečko a spravila sa mi krvavá rana.
Dávam si stále koloidné striebro, dala som si aj masť na oči opthalmoseptonex a stále nič. Už štyri týždne a stále mi to neprechádza.

Ďakujem moc.

mamado

Minulý rok som mala syndrom suchého oka, aspoň tak lekárka povedala.Samozrejme mi nič nepomohlo čo mi dala tak som si dávala koloidné striebro, čo mi pomohlo.
Teraz sa mi opäť zapálilo okolie očí, červené flaky a dnes mi dokonca až prasklo očné viečko a spravila sa mi krvavá rana.
Dávam si stále koloidné striebro, dala som si aj masť na oči opthalmoseptonex a stále nič. Už štyri týždne a stále mi to neprechádza.

Ďakujem moc.

mamado

Ďakujem moc.

mamado

Ďakujem moc.

RNG

Krowky, piskntie v uchu a strata roznovahy su nasledky nakaz v strednom uchu. Odporucam brat NAC a oreganovy olej, dlhodobo.
Na zvysenie energie jod a selen, pripadne ATP, ubiquinol a PQQ. neviem, co mas v poriadku travenie a absorbciu zivin, lebo aj to moze toto vsetko sposobovat.

RNG

Nuz na to odpudzovanie verim aj ja, hoci je plno literatury co hovori, ze to velmi nepracuje.
Osobne som ale magnet na komare a ked zoberiem velke davky vitaminu B-1 , co beriem dnes proti periferalnej neuropathii vo forme Benfothiaminu(az 2 x 450 mg) plus stress B, zrejme in mevoniam rovnako( teda okrem ineho ani mojej zene, co je tiez vlastne zenskeho rodu, ako tie komare co stipu...), takze ma hryzu ovela menej. ako inych, co je opak proti minulosti.

RNG

Kajulka,. oxid titanu na stastie dochadza v dost velkych hrckach a slabo sa rozpusta vo vode a kyselinach. Ale aj tak, to malo co sa rozpusti a absorbuje je zbytocne zamorenie tela. Preto sa tomu doplnkovy priemysel podla moznosti vyhyba.
Betaglukanuy sa prakticky nenicia zaludocnymi kyselinami, tj mozes ich brat aj v prasku.

RNG

PG, ja by som sa s tym neznepokojoval, ved som vacsinu zivota prezil s nizkym tlakom, bezne 105/65 a zvysil sa mi len ked som si zapalil alebo vypil pohar vina.
Dnes sa mi to upravilo po desatrociach do normalu, samo od seba, ale nazdavam sa, ze pri tom pomohli najma davky jodu a selenu , co si doplnam. Mozno aj ubiquinol.

krowky

Zdravím Vás RNG,

už ste sa mi raz vyjadroval do témy
www.zdravie.sk

Situácia sa má tak že príznaky sa stále dookola opakujú:
Závraty, mierne dočasné zhoršenie zraku, pocity únavy, aj po 8-10 hodinovom spánku sa budím akoby stále unavený.
Závraty dostávam aj v sede a musím sa presunúť do polohy ležmo alebo aspoň takmer ležmo.
Lieky:
Tebokan, Magne B6, Kalium Chloratum - všetky 2x denne 1 tabletku

Vyšetrenia:
EKG, EEG - v poriadku
Interne (krv, moč, vyšetrenie lekárom) - v poriadku
Krv na biochemiu aj mineralogram - v poriadku
Hormony stitnej zlazy v poriadku
Takisto oblicky v norme hoci ma obcas akoby pobolievali.

Skusal som aj masaz a maser mi povedal ze som pomerne stuhnuty v oblasti lopatiek. Obcas ma pobolieva aj chrbat a cez krk sa mi taka tahava bolest presuva ku zadnej casti hlavy a taha sa akoby za usi. Obcas piskanie najma v lavom uchu. A som strasne citlivy na zvuky. Hlavne mi je divne ze ma takmer stale boli lava noha hlavne v oblasti lytka. I vzhladom na interne vysetrenie a na moj vek (24)vsak dufam ze sa nejedna o ziadne cievne problemy.
Osobne som si myslel ze mam priznaky tetanie ale mineralogram mam v poriadku tak uz fakt neviem. Za akukolvek hoci len malu radu budem vdacny.

Lenka.a

Ahoj RNG, hovorí sa, že vitamíny skupiny B odpuzujú komáre či kliešte - vylučujú sa potom a hmyzu to smrdí. Myslíš, že to naozaj funguje alebo je to nezmysel? Prípadne vieš aj ktoré konkrétne B-vitamíny to sú? Ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk