Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kajulka6

RNG ja som uz objednala Betaglukan a az doma pozeram ze ta kapsula sa sklada z oxidu titaniciteho. Nechapem naco to tam pridavaju,ved to je len biele forbivo. Kedze ta kapsula sa da otvorit mozem ten prasok vysypat rovno do ust? Neznicim tym ucinok betaglukanu?
A kedze roky som nedopatrenim papala aj v tabletkach taketo prisady co sa asi z tela nevylucia,co odporucas na vycistenie,enzymy?
DAKUJEM

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa spýtať, čo vlastne spôsobuje nízky tlak, niekedy bývam dosť malátny, slabý, dneska som si meral tlak a nameral som si 106/56, minule zase veľmi divný tlak 120/50, čo mi príde taký extrém, z čoho to môže byť?? A je pre telo a celý organizmus nejakým spôsobom škodlivý nízky tlak?? Dá sa s tým niečo robiť?

RNG

Nuz na histaminovu intoleranciu sa alebo musis vyhybat potravinam co ti to sposobuju alebo brat Histame/Daosin tj enzym, ktoreho ti pecen zrejme nevyraba dost. Ikronizovanie betaglukanov(specialne sacharidy) zlepsuje ich absorbciu, lebo creva maju absorbciu limitovanu na ciastocky pod 25 000 dalton.
Huby maju zmes betaglukanov, a niektore su nad tuto velkost. Kvasinky maju mensie ciastocky, lebo maju celkove mensie bunky, takze obvykle osporuicam betaglukany kvasnicove(sacharomyces cervisae su vlastne aj chlebove kvasinky)

kajulka6

Ahoj Rng, chces si kupit Betaglukan od firmy Natures a vyrobca pise ze ich Betaglukan je vysokocisty a mikronizovany z hlivy. Je to dobre, mam to brat ako vyssiu kvalitu? Lebo som pozerala aj hlivu-betaglukan co predava firma Pleuran a oni nic nepisu o spracovany,tak asi klasickou cestou to robia...
A mam podozrenie ze u mna vyvolava migreny okrem stresu aj uvolnovanie histaminu, zjem nieco stiplave,alebo rajcinu,cokoladu a boli ma hlava, je nieco prirodne co tlmi histaminovu reakciu a nevies ci his, reakcia sposobuje zapal v tele ked sa spusti migrena alebo mi praskaju drobne vlasocnice pod kozou,mam take petechie. Bola som na vysetreni na histaminovu intoleranciu ale tie vysledky dopadli dobre,teda ze som negativna ALE mne pripada ako keby na ten histamin reagujem. Dakujem za odpoved

RNG

Drobnytrupik, tie doplnky neoberaju telo o energiu, prave naopak. Asi sa jej nieco chyta alebo ma oslabene travenie z nejakeho dovodu.

RNG

Orisok, nema ani sajnu. To ti musi lekar povedat v pre nas zrozumitelnej reci, ako pocet spermii, mobilita/pohyblivost a podobne.
Atrophio testis, ak si este dobre pamatam je atrofia, tj zmensenie semennikov. Na podporu semennikov treba nosit chladive a volne pradlo.

drobnytrupik

Ahoj RNG, chcela by som sa Vás opýtať:
Sestra začala na základe Vášho odporúčania ( zvýšená činnosť štítnej žľazy,cysty na vaječníkoch)brať tieto doplky - Selén, jód, Tráviace enzýmy a DIM. Od kedy to berie je stále unavená, či spí 6, či 8 či 10 hodín, oči sa jej samé zatvárajú, má málo energie, nič nevládze. Preto sa chcem opýtať, či to môže byť z tej liečby alebo je to dôsledok toho že jej ešte niečo chýba -mám na mysli ešte nejaký vitamín.

oriesok.dn

ahoj RNG, manžel bol dnes na spermiogram a chcem sa len spýtať, čo presne znamenajú tieto diagnózy - Oligozoospermia N46 a Atrophio testis I.sin. N50.8

RNG

PF, pre tych co maju malo zeleza v krvi su najlepsie zluceniny zeleza s aminokyselinami, velmi dobre absorbovatelne a ucine v tele je napr iron bisglycinate.
Kazein nevie mnoho ludi poriadne rozlozit takze to asi nie je velmi dobre pre cast ludi.Bez ohladu na reklamy predajcov. Naviac s bisglycinatom mam uz roky velmi dobre skusenosti a to nielen ako chelat zeleza, ale aj zinku a inych kovov.

RNG

Perla, namietky proti titanu boli dosledky najma umelych klbov, kde sa titan dostaval do krvi a zamoril telo. Tam bolo s istotou teda zistene, ze titan do nasho tela je viacmenej nevhodny, hoci ho mame v tele skoro gram. Naviac je malozlucivy, takze o to tazsie sa vylucuje.Jeho zluceniny su dost slabo vodorozpustne.
Dufajme, ze vacsie ciastocky z neho sa crevami vobec neabsorbuju, hoci o tom som si nie celkom isty
www.lenntech.com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk