Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nico je plno doplnkov proti cukrovke DM-2, ale ked ma zniceny privosd krvi niekde a vytvaraju sa mu tasm nehojace rany(bercove vredy) tak na to osdporucam zmes kokosoveho oleja, praskoveho cukru a par kvapiek citricidalu.
Samozrejme na obnovu cirkulacie odporucam fibrinolytixcke enzymy(nattokinaza, serrapaptaza) a na znizenie cukru v krvi jest co najmenej sacharidov a cukrov a cvicit, tj najmenej 2 krat denne chodit aspon 45 minut, co najrychlekjsie, aby spalil co najviac cukru v krvi.
Z doplnkov, co beriem aj ja(tiez DM-2) odporucam najma skoricu(pol lyzicky denne), berberine 1 gram, ALA 2 x 300 mg,coccinia cordifolia, (ivy gourd-druh tekvicky) 2 x 1 gram, vytazok z semovky greskej/fenugreek extract a ine

PF2014

Ahoj RNG, prosím ťa, vieš niečo o tejto forme železa, či je to dobrá forma, je to sukcinylkazeín železitý, objavil som to v jednom doplnku, píše sa tam ako o pokroku dopĺňania železa.

perla1

RNG a po zjedeny kapsuly-tabletky s obsahom Oxidu Titaniciteho E171 vie telo toto farbivo vylucit alebo to skladuje v tele? Na SK je tazko najst doplnky aj prirodne bez tejto beloby, tiez nechapem preco to vsade pchaju. Tak ale zaujima ma co s tym organizmus spravi.A nevies Rng poradit dobru stranku kde najdem ktorym eckam a farbivam sa vyhnut, pretoze ked si chcem pozriet nieco na jednej stranke najdem ze je to farbivo este v pohode na inej ze zle..tak nieco rozumne neviem najst. Dakujem

Nico

Ahoj RNG

Potreboval by som info nakoľko otcovi bolo oznámené, že z dôvodu cukrovky mu uvažujú do 1 mesiaca amputovať palec na nohe či by bolo možné to nejako zachrániť,oddialiť alebo zastaviť ?

čo je s tých doplnkov najúčinnejšie alebo ako by sa to malo aplikovať ??

ďakujem

RNG

Kyslicnik titanicity je e-cko na bielenie tabletiek, tiez zvane titanova beloba. Kedze nema ziadny iny ucel, tak sa moze kludne vynechat.
Titan v tele nie je potrebny, tj zmamena zbytocne zamorenie.

RNG

Martinbo, psylium asi candidu nevynasa mechanicky, ale podpori jej protivnikov, rozne probiotika, co candidu nakoniec po case vytlacia.

RNG

Nori su ludia , ako vsetci ini, tj ked mali dovod to zakazat v Norsku, tak to asi nie je velmi dobre e-cko. Ale nemloze to byt vrlmi nebezpecne, inac by to zakazali okanzite aj inde.
Ja osobne som len za prirodne farbiva, nie chemicke umeliny.

RNG

Perla, n ie kazdy mastenec obsahuje priamo azbest, ale neda sa za to zarucit a preto sa doplnkovy priemysel tomu zdaleka vyhyba dnes. Pozri na zink chelat, ako napr Albion chelated zinc, alebo velmi dobre absorbovatelne bis-glycinaty. Je ich plno.

RNG

nico, podstata boja proti cukrovke DM-2 je vylucenie co najviac sacharidov a cukrov.Najma chlieb, ryzu, pecivo, cukor v akejkolvek forme, cestoviny a podobne. Na to lieky nepomahaju prakticky vobec.A treba CVICIT, hybat sa co najviac, aby telo mohlo spalit cukor v krvi,. c0o sa tam hromadi nielen z jedla,tj z cukrov a sacharidpov, ale aj vytvoreny v peceni a ladvinach.
Dobre je brat aj enzymy, najma na zlepsenie cirkulacie ako nattokinazu a serrapaptazu. Pripadne aj entericky pokryty pancreatin. Su aj rozne doplnky, ktore pomozu znizovat cukor, ako najma ALA, skorica, berberine, chrom a vanadium, vytazky z kino stromu atd. Ja osobne bojujem s DM-2 uz vyse 20 rokov, bez liekov a inzulinu, a zatial som OK.
Rany co sa nechcu hojit cukrovkarom si okamzite natriem zmesou kokosoveho oleja a jemneho praskoveho cukru s par kvapkami citricidalu. Tak sa zahoja rychlo, bez hnisania a s minimalnou jazvou. To mimochodom plati u kazdeho

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk