Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Perla, lekari radia farmaceuticke lieky, co su casto skodlive. Ja radim potravinove doplnky, co nesmu mat skodlive ucinky Je tam sice zinok viazany na aminokyselinu, orpoticku. co nie je zle, ale obsahuje ako obvykle aj skodlive ecka, pozri napr mastenec
zinokprezdravie.sk

RNG

Paqncucha reumatickie bolesti su najma spojene s roznymi mikrobami, ako napr borelioza, chlamidie, rozne mykoplazmy,L-formy a podobne, kde sa zaroven prizivia rozne virusy, co nosime v sebe. kedze tam nie je jediny mikrob, co lekari hladaju ale je to vysledok kombinacie mnohych, niekedy aj parazitov, plus zamorenia, tak to lekari nevedia diagnozovat anu ucinne adresovat, tak si vymysleli "autoimunitu", tj telo je tak hlupe, ze napada bez priciny samo seba. To je pochopitelne blbost.A "liecia" to protizapalovymi tj potlacaju normalnu reakciu tela na mikroby;.
Pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom autoimunita, alebo borelioza, alebo chlamidie pneumoniae atd. Na regeneraciu klbov je dostatok doplnkov, najma si ich treba namazar, aby sa nevydierali.Na to treba jest avokada, 2 za tyzden alebo brat CMO Ako protizapalove, uzitocne pre telo su curcuminoidy(3 x 1500 mg s bioperinom alebo novsie z Meriva, 3 x 2 kapsule od Dr Best) a boswelin

RNG

Mirkadef, pri nepravidelnom biti srdcam a proti vysokemu tlaku pomaha sa destresovat, brat magnezium,ubiquinol, ATP,a PQQ. Samozrejme odporucam aj cistenie ciev lecitinom a ostatne doplnky ako zinok, selen jod vitaminy C E D-3 a K-2, a ako kazdemu mikrovlakniny a probiotika.

RNG

Jan Havlicek, uz som hromadu toho na rozne zdravotne problemy popisal, staci si to vyhladat napr cez Google.sk pod menami problemov.

kajulka6

RNG a ten Monolaurin odporucas pri infekciach crevnych alebo je ucinny aj pri chripke a rhinovirusoch?
Na Iherb je iba 1 produkt, takze je to tazko zohnatelne.
Odporucas Kolostrum, prave citam clanky o kolostre a narazila som na KOZIE kolostrum, a teda je je zdravsie a viac ucinne ako kravske...co je na tom pravdy?
A podla teba co viac hoji a regeneruje dychacie cesty to Aloe vera-vymrazene od swanson, alebo Cordyceps alebo Enzymy?
DAKUJEM za odpoved

perla1

Dobre Rng, takze odporucas brat len Serapeptazuci zmes enzymov. Ja to chcem na regeneraciu organizmu pri a po chorobach + aby to posobilo protizapalovo. Co mam vybrat?
Este mam problem s vypadavanim vlasov, doktor na koznom mi odporucil ZINKOROD,pocul si o tom? Je to dihydrat zinkumoratu, co to je? Je to lepsie vstrebayelna forma ako bis glicinate alebo citrate? Dakujem

pancucha

RNG PROSIM PORADIT..ake doplnky si zaobstarat,,,som na biologickej liecbe-infuzie rituximab..po 12rokoch som vysadila KONECNE,,,kortikoidy..mam z nich dost znicene telo..hlavne klby..kolena..nic nevladzem...citim sa skoro kazdy den akoby som mala svalovku...porad co na to prosim?zevraj sa tym dlhodobym branim vytracal kolagen zo svalstva..mam 43rokov ..13rokov autoimunne ochorenie..prejavujuce sa na kozi...beriem nejake dplnky..ako napr,nattokynaze,serapepta..probiotika,vitamin C...TAKMER ZIADNE LIEKY NEBERIEM

mirkadef

Dobry den RNG, prosim o radu, pomoc, odporucanie pre moju mamu. Jej pribeh v kratkosti:
Jesen 2011, unava uz od rana, navsteva lekara, odber krvi, iba zvyseny cholesterol, tlak 159/95, pulz 40-45, pri buseni srdca az 180. Opakovane hospitalizovana 2-4 tyzdne, lieky: Sortis, Concor, Cardilan, Lexaurin. Lieky neucinne. August 2012 zastava srdca v nemcnici. Prevezena do Narodneho ustavu srdcovych a cievnych chorob kde vykonali operaciu-odpalenie vysokych drah. Nasadene lieky: Prestarcium A 5mg, Sortis, Anopirin, Cardilan. Pretrvavajuce problemy: s pulzom (50-40) aj s tlakom (120/85, 180/100, 100/60).
Vopred dakujem.

JanHavlicek

Dobrý deň RNG, rád by som sa informoval, či je Vás mozne poziadat o osobnu konzultaciu, osobne pripadne cez email, skype alebo iny informacny kanal. Mate siroke znalosti v oblasti mediciny a rad by som s Vami prebral moj medicinsky problem. Nie je problem sa vam akokolvek prispsobit. Dakujem vopred za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk