Otázky na RNG

RNG

Jozefe, ked telo bojuje proti plesniam, nie je dobre jest napr stare plesnive syry. Ale acidofilne proldukty pomahaju na probioticku floru v crevach kde probiotika vytlacia a nahradia candidu.

perla1

RNG co to administrator odstranil,dal si mi odkaz na mastenec?
Ten ZINKOROT obsahuje Liečivo je dihydrát zinkumorotátu.
Každá tableta obsahuje 157,36 mg dihydrátu zinkumorotátu (zodpovedá 25 mg zinku).

Ďalšie zložky sú:
koloidný oxid kremičitý bezvodý, mikrokryštalická celulóza, povidón K30, sodná soľ kroskarmelózy, mastenec, magnéziumstearát.
Takze tam je nebezpecny mastenec? A co ten povidon a sodna sol kros.
Ty ten Zinkorot neodporucas,alebo je toto ina forma zinku,ci je to podobne ako Zinok bis glycinat alebo citrat? Dakujem za vysvetlenie

Jozefe

Zdravim.Chcem sa este opytat ci sa pri diete proti kandide a plesniam mozu mliecne vyrobky kvasene.Napr acidofilne mlieko,balkansky syr alebo biely jogurt.Nemalo by to vadit ak je mluecny cukor skvaseny nie?vdaka

RNG

Na cistenie a regeneraciu dychacich ciest najprv serrapaptaza a oreganovy olej,. potom adaptogen cordyceps. Aloe vera ma ucinky az po mnohych mesiacoch brania dost vyspokych davok praskoveho, 1.5 gramov denne.Kozie colostrum je pre niekoho znesitelnejsie, ale vacsine staci kravske, ktore je aj tak bohatsie na imunoglobuliny. Ja ho pouzivam len narazovo, v pripade, ze na mna nieco lezie a to v davkach 2 krat 10 gramov. To iste plati na monolaurin, co pouzivam v davkach az 2 x 5 az 10 gramov niekolko dni.
Oba pomahaju potlacit hromady chorob, ci uz bakterialnych viralnych a inych.
Najnovsie ma monolaurin aj Swansonvitamins.com v 1100 mg kapsuliach.

RNG

Perla, lekari radia farmaceuticke lieky, co su casto skodlive. Ja radim potravinove doplnky, co nesmu mat skodlive ucinky Je tam sice zinok viazany na aminokyselinu, orpoticku. co nie je zle, ale obsahuje ako obvykle aj skodlive ecka, pozri napr mastenec
zinokprezdravie.sk

RNG

Paqncucha reumatickie bolesti su najma spojene s roznymi mikrobami, ako napr borelioza, chlamidie, rozne mykoplazmy,L-formy a podobne, kde sa zaroven prizivia rozne virusy, co nosime v sebe. kedze tam nie je jediny mikrob, co lekari hladaju ale je to vysledok kombinacie mnohych, niekedy aj parazitov, plus zamorenia, tak to lekari nevedia diagnozovat anu ucinne adresovat, tak si vymysleli "autoimunitu", tj telo je tak hlupe, ze napada bez priciny samo seba. To je pochopitelne blbost.A "liecia" to protizapalovymi tj potlacaju normalnu reakciu tela na mikroby;.
Pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom autoimunita, alebo borelioza, alebo chlamidie pneumoniae atd. Na regeneraciu klbov je dostatok doplnkov, najma si ich treba namazar, aby sa nevydierali.Na to treba jest avokada, 2 za tyzden alebo brat CMO Ako protizapalove, uzitocne pre telo su curcuminoidy(3 x 1500 mg s bioperinom alebo novsie z Meriva, 3 x 2 kapsule od Dr Best) a boswelin

RNG

Mirkadef, pri nepravidelnom biti srdcam a proti vysokemu tlaku pomaha sa destresovat, brat magnezium,ubiquinol, ATP,a PQQ. Samozrejme odporucam aj cistenie ciev lecitinom a ostatne doplnky ako zinok, selen jod vitaminy C E D-3 a K-2, a ako kazdemu mikrovlakniny a probiotika.

RNG

Jan Havlicek, uz som hromadu toho na rozne zdravotne problemy popisal, staci si to vyhladat napr cez Google.sk pod menami problemov.

kajulka6

RNG a ten Monolaurin odporucas pri infekciach crevnych alebo je ucinny aj pri chripke a rhinovirusoch?
Na Iherb je iba 1 produkt, takze je to tazko zohnatelne.
Odporucas Kolostrum, prave citam clanky o kolostre a narazila som na KOZIE kolostrum, a teda je je zdravsie a viac ucinne ako kravske...co je na tom pravdy?
A podla teba co viac hoji a regeneruje dychacie cesty to Aloe vera-vymrazene od swanson, alebo Cordyceps alebo Enzymy?
DAKUJEM za odpoved