Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

ritta12

Rng ahoj, odporucas oreganovy olej na kvasne infekcie, ale ktore su to? Odporucil si mi to ked ma syn nadchu,sople,myslela som ze nadchu sposobuju hlavne rhinovirusy,ale napisal si mi ze aj kvasne infekcie,teda co to je alebo ktore su to?
A este sa spytam na Aloe vera,pisal si ze to nejak prebuduje bunky v tele a posilni ich. To by potom stacilo uzivat len aloe a clovek je odolnejsi voci chorobam? Je to podobne ako Betaglukan?
Dakujem

perla1

Ahoj Rng pozeram nejake Enzymy pre seba a 5 rocneho syna. Na SK sa okrem wobenzymu predava PROFIZYM a obsahuje komplex Serrazimes, ktory je na rastinnej baze nie ako Serapeptaza ktora je z prasata. Co je podla teba bezpecnejsie a ucinnejsie? Je na Iherbe produkt z rastlinnej serapeptazy? Dakujem

Jozefe

RNG čo hovoríš na ac-11..malo by to byť niečo z uncaria tomentosa,Máš skússenosť alebo vieš žeby to fungovalo?

Dosko

ďakujem za odpovede

Od stredy užívam
NAC 600mg 2x denne
Berberín 1gram 2x denne

chcel by som pridať ešte Oregano oil (55% carvacrol)
1 tableta 2x denne
môže byť ?? alebo je to už mix ?

Mám aj monolaurin 300mg mám pridať aj ten alebo je to vhodnejšie postupne ?

dosko

RNG

Prevencia je neprevadzat nebezpecne sporty.
Na hojenie zlomenin je dobre brat doplnky na kosti, tj zmes navrhnutu na tvorbu kosti, , kde su mineraly a vitaminy na to potrebne v spravnej forme a pomere. Pozri napr na produkt firmy NOW Foods pod menom Bone Strength.

josephine12

Rng dakujem a este otazka , co na obojstranne zlomeny kotnik? Syn si dnes v noci ns longboarde nestastne zranil kotnik? Dakujem

RNG

BHiely a hnedy jazyk su plesne a kvasne infekcie, ktore maju obvykle sidlo v hrubom creve a tam a inde v tele sa daju potlacit najma podporou brania a krmrnia probiotik. Kazdemu radim denne aspon 10 gramov zmesi mikrovlaknin a obcas brat na noc kvalitne probiotika s jablkom. Na usta su aj specialne ustne probiotika/oral probiotics, co chrania zuby pred kazenim a celkove ustnu dutinu a ciastocne aj horne dychacie cesty pred nakazami.
Na objednavanie zo zahranicia, najma z USA si najdi niekoho so znalostou anglictiny a inac to nie je ziadny problem, ked mas kreditkartu vhodnu na medzinarodne nakupy. Taku ti mnohe banky vydaju bez problemov. Viac hladaj napr cez google.sk pod mojim nickom a rng.nazory.eu kde je uvedene nviacero zdrojov na objednavanie aj ako na to. Pripadne aj zlavne kupony pre prvonakupcu.

drobnytrupik

Ahoj ďakujem pekne za odpoveď, ale ja som ešte nikdy neobjednávala z USA a nepoznám nikoho, kto by mi to vedel objednať a poslať tak aby ja som nemusela chodiť po colniciach a vyclievať a mať s tým ďalšie problémy. Colnicu nemám v mieste bydliska, čiže cestovať a mať ďalšie náklady s tým je myslím si rovnaké.
A ešte ďalšia otázka, nevieš mi náhodou poradiť v čom môžem mať problém, keď z ničoho nič mi proste zhnedne jazyk, mám pachuť v ústach a to si čistím zuby 2 krát denne a pritom aj jazyk.pijem dosť vody, nemám žiadne problémy zdravotné ( aspoň o nich neviem). keď si ten jazyk potom vyčistím so škrabkou tak ma páli a ďalej to hnedne. Môže mať na to vplyva aj nejaké jedlo? neviem prísť na to z ktorého jedla by som to mohla mať.
A ďalšia otázka, ak mi neustále niečo padá z ruky( už aj vajíčko), je to len nešikovnosť z rýchleho manipulovania alebo príznak nejakej choroby?
Ďakujem

RNG

Drobnytrupik, 3 kapsule toho ti za den stacia, dufam ze ta to kompletne neorabuje o peniaze, lebo Slovenske produkty a celkove cokolvek z doplnkov v Europe je ovela drahsie, ako z katalogov z USA.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk