Otázky na RNG

RNG

Rita, virusy alebo rozne bakterie z kvapockovej infekcie mozu byt povodna infekcia,co sposobi zahlienenie, ale do hlienov sa obvykle usadia aj ine infekcie, co z hlienov ziju a tie su ovela odolnejsie, nez mnohe ine mikroby. Aj ked telo vybojuje boj s virusami, s tymi hlienovymi infekciami to moze trvat aj mesiace. Tiez rozne infekcie sa mozu zdrzovat v prinosnyc dutinach , kde ich prakticky nic brane ustne nemoze zasiahnut, lebo obranne latky su len tam,m,kde sa dostane krv,. A ta sa nenachadza v dutinach. Takze tam preniknu len kvapky roztoku citricidalu, alebo aromaticky/prchavy oreganovy olej, co sa vylucuje cez kozu aj sliznice aj do tych dutin.

RNG

Perla serrapeptaza je povodne z enzym z hodvabnika,tj vlastne posobenie bakterie serracia v jeho crevnom trakte, tj nie z prasata.
www.mnwelldir.org
Serrazymes su enzymy fungalneho povodu, a maju podobne, ale nie uplne rovnake ucinky.
Ja davam prednost pravej serrapeptase, ktora je lepsie preskumana a dnes dokonca aj lacnejsia, na ucinky. Best serrapeptaze napr cez iherb v mensich davkach, tj 90 kapsul , kazda s aktivitou 40 000 SU je tam za 14 dolarov.

RNG

Dosko, toho oreganoveho oleja odporucam pri hlienovych infekciach 3 x 2 tobolky, s jedlom.
Davka monolaurinu ma byt 2 x 5 gramov, tj prakticky 300 mg je nic

ritta12

Rng ahoj, odporucas oreganovy olej na kvasne infekcie, ale ktore su to? Odporucil si mi to ked ma syn nadchu,sople,myslela som ze nadchu sposobuju hlavne rhinovirusy,ale napisal si mi ze aj kvasne infekcie,teda co to je alebo ktore su to?
A este sa spytam na Aloe vera,pisal si ze to nejak prebuduje bunky v tele a posilni ich. To by potom stacilo uzivat len aloe a clovek je odolnejsi voci chorobam? Je to podobne ako Betaglukan?
Dakujem

perla1

Ahoj Rng pozeram nejake Enzymy pre seba a 5 rocneho syna. Na SK sa okrem wobenzymu predava PROFIZYM a obsahuje komplex Serrazimes, ktory je na rastinnej baze nie ako Serapeptaza ktora je z prasata. Co je podla teba bezpecnejsie a ucinnejsie? Je na Iherbe produkt z rastlinnej serapeptazy? Dakujem

Jozefe

RNG čo hovoríš na ac-11..malo by to byť niečo z uncaria tomentosa,Máš skússenosť alebo vieš žeby to fungovalo?

Dosko

ďakujem za odpovede

Od stredy užívam
NAC 600mg 2x denne
Berberín 1gram 2x denne

chcel by som pridať ešte Oregano oil (55% carvacrol)
1 tableta 2x denne
môže byť ?? alebo je to už mix ?

Mám aj monolaurin 300mg mám pridať aj ten alebo je to vhodnejšie postupne ?

dosko

RNG

Prevencia je neprevadzat nebezpecne sporty.
Na hojenie zlomenin je dobre brat doplnky na kosti, tj zmes navrhnutu na tvorbu kosti, , kde su mineraly a vitaminy na to potrebne v spravnej forme a pomere. Pozri napr na produkt firmy NOW Foods pod menom Bone Strength.

josephine12

Rng dakujem a este otazka , co na obojstranne zlomeny kotnik? Syn si dnes v noci ns longboarde nestastne zranil kotnik? Dakujem