Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

drobnytrupik

Ahoj RNG, ďakujem pekne za odpoveď ohľadom sestry,
a ak sestre pri štítnej žľaze na ultrazvuku našli okrem uzlov ( ktoré tam už mala) aj cysty? Aký je rozdiel keď je uzol a keď je cysta?
A tie vitamíny, ktoré si jej odporúčal Selén, Jód, tráviace enzýmy a DIM má brať ďalej? Graviola je v poriadku? Zinok netreba? Pokračovať v nastavenom dávkovaní?
Odporúčali jej ísť na operáciu a všetko - uzly, cysty a kalcifikát vybrať. odporúčaš jej to dať von?
Ešte raz ďakujem

RNG

Chronicky" zapal nespravne lieceny, tj atb ktore nemaju na dane mikroby ucinnost.
A odporucam kvapky roztoku citricidalu pit aj kvapkat do nosa, odmaskovace ako NAC a serrapepazu na odmaskovanie a odhlienenie a oreganovy olej v kapsuliach na hlienove nakazy.
A samozjemne si podporit probiotika, tj brat ich spolu z mikrovakninami, lebo dobre udrzovane probiotika su schopne vyrobit az 70% protilatok proti roznym nakazam, tj viac nez je telo samotne schopne vyrobit.

PF2016

Ahoj RNG, tak mám pre teba môj prípad na riešenie :). Písal som už o tom, ale ešte raz. Takže ide o to, že som bol u krčnej, kde mi z čapu na mikrobiológii zistili streptokoka a haemophilus. Dostal som na 10 dní Penicilín, ktorý samozrejme, nič nevyriešil, akurát ma po vybratí antibiotika začala bolieť oblasť, okolo pečene. Na tú druhú baktériu mi nič nedala. Samozrejme, bolo mi ponúknuté riešenie, vybratie mandlí, nakoľko sa stále tvoriace čapy v mandliach sú podľa nej príznakom chronického zápalu. ASLO napriek streptokoku v norme, CRP tiež, krvný obraz v poriadku. To hrdlo ma stále a stále bolí, som slabý, a ďalšia obava, mám pocit, ako by sa mi horšie dýchalo a zadýchal som sa skorej, dúfam, že ten streptokok nemieri niekam na srdce, ale ASLO je v norme spred 2 týždňov.

Čo by si mi poradil, aby sa to dalo riešiť, lebo tento problém mám už rok, zápaly a zápaly, ktoré sa nikdy nevyliečili antibiotikami poriadne. Čo si mám kúpiť, dá sa to zachrániť??

RNG

Na kalcifikaty treba 5000 IU vitaminu D-3 a az 200 mikrogramov vitaminu K-2 ((MK7) Kalcifikaty/kamene v oveskach sa daju rozpustit cajom z byliny Chanca piedra, kopcom lyzicu denne povarit a odstat prikyte zez noc.

Bila

Pekný deň pán RNG.
Chcela by som sa opýtať môj manžel berie One daily men's50, zistili mu dnes nejaké nehomogénne kalcifikaty na obličke. Nemôžu tieto vitamíny s mineralmi podporovať zväčšovanie alebo tvorbu kalcifikátov? Aktuálne je po operácii ked mu vyberali kamene z pravej obličky?
( berie D3-2x200, K2- 1 kapsula, každý druhý den si aplikuje jód 14mg- Lugolov roztok- podľa Vás- ma totiž zväčšenú prostatu)
Až dnes som sa docitala od Vas o Bore, je dobre ho pridať ku D3 a K2 na rozpustenie kalcifikátov alebo co odporúčate? Dakujem krasne Bila.

RNG

Swansonvitamins pancreatin Tripple strength ma v 4 kapsuliach 2 x denne tiez 12 gramov ekvivalent pancreatinu a to velmi lacno

Bila

Pekny den pán RNG.
Dakujem za rady.
Opäť mam na vás otázku ak mozem. Čítala som na fóre o entericky chránenom pankreatine. Píšete, ze je dobrý od firmy Solgar 2x2tabletky co je 12gramov. Tento však nikde nie je dostupný , môžete mi prosím odporučiť niektorý silný enterický pokrytý?
Dakujem krásne vopred za odpoveď.

RNG

Kalcifikaty nie su rakovina inac rakovina sa zisti na 100% len vzorkami.

Na odstranene kalcifikatov treba brat aspom 5000 IU vitaminu D-3 a az 200 mikrogramov vitaminy K2(MK7) co kalcifikaty presunu kam patria, tj so kosti.

drobnytrupik

Ahoj RNG,
znova sa obraciam na teba s prosbou o radu. Sestra má už dlhodobo problémy so štítnou žľazou a s tvorbou uzlov, ( pripájam predposledné vyšetrenie u endokrinológa).
Na základe Tvojho odporúčania začala brať dosť vysoké dávky jódu, dávky selénu, tráviace enzýmy a na odstránenie cýst z vaječníkov DIM ( zloženie 1tablety- Vápnik (z D-glukarátu vápenatého)- 31 mg, D-glukarát vápenatý - 250 mg,Diindolylmetán (DIM) - 75 mg).
Teraz bola na kontrolné vyšetrenie a lekárka jej povedala, že výsledky z krvi sú v úplnom poriadku( takže niečo asi zaúčinkovalo) ale povedala jej aj , že okrem uzlov má už aj cysty, kalcifikáty a že niektoré uzly- zmenili štruktúru a sú rakovinové ( dosť ma to zarazilo) ( viď správa od lekárky v prílohe), a že ten kalcifikát je rakovina.
Sestra bola celá bez seba, ani neviem ako od tej lekárky došla.A preto sa ťa chcem spýtať, či tie výsledky sú fakt až tak zlé, z čoho je ten kalcifikát ( nemôže byť z veľkého množstva vit.D?) alebo je to predzvesť rakoviny? - tak ako jej to pov. lekárka?
Má pokračovať v braní tých vitamínov. čo si jej napísal? Má zvýšiť dávky alebo úplne vysadiť. Berie už aj graviolu asi pol roka.
Ďakujem krásne za odpoveď.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk