Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Rita, jqa odporucam vzdy pestru zmes mikropvlaknin, lebo probiotika, podobne ako aj my potrebuju pestru zmes na vyzivu, nie jednotvarnu.
Psylium sa na Slovensku nepestuje pokial viem a dovozcovia ho besne predrazuju, lebo je to vlastne len odpad /plevy bezneho zrna.
Inulin z cakanky a pektiny z ovocia by mali byt bezne aj na Slovensku. Arabinogalactany by sa tam tiez dali tazit, je to susena stava zo smrekovca opadaveho/modrin/larch/ larix deciduosa.Pektiny su dost velke molekuly, takze ich stiepia enzymaticky na ovela mensie, take , co sa vedia vstrebat aj do krvi a tak absorbcne cistit cele telo. Predavaju sa pod nazvom "Modified Citrus Pectines a su napomocne najma pri absorbcnom cisteni tela, tj pri rakovinach.
Glucomannan je mikrovlaknina z pakorena conjac, bezne pestovaneho v Japonskua Indonezii, co by sa iste dal pestovat aj na Slovensku, samozrejme len v sklennikoch, kde vedia udrzovat presne teplotu
www.aroid.org
Momentalne je to v USA velky hit, lebo je dost ucinny pri chudnuti, totiz podstatne znizuje glycemicky index, tj vstrebavanie sacharidov do tela.

kajulka6

RNG zdravim ta,dnes mi pediatricka povedala ze ak budem pouzivat koloidnu striebornu vodu vnutorne tak sa mi mozu na kozi vytvorit biele flaky a uz nikdy nezmiznu, pocul si o tom?
A je na Natokinaze nieco skodlive? Je to podobne ako Serapeptaza? Nebola natokinaza nejaku dobu zakazana? Viem ze vyrobky s nou na SK dlho ludia nekupovali. Dakujem za vysvetlenie

ritta12

Ahoj Rng, prsim ta aky je rozdiel mezdi vlakninou Psyllium-je to zo supiek skorocelu indickeho, je tato vlaknina pestovana u nas? A medzi vlakninou z Cakanky? Je niektora ktoru by si odporucil viac?
Este sa vratim k tomu naparovaniu-inhalovaniu co som ti pisala, teda ak kupim inhalacny pristroj Omron alebo iny, ci tym inhalovanim Vincentky zabranim chorobnosti u syna skolkara,teda nejak mu posilnim dychacie cesty. Pomaha to alebo sa to nevyrovna pobytom v Tatrach alebo v jaskyni. Dakujem

drobnytrupik

Ďakujem za odpoveď, ja len som myslela, či náhodou ten produkt nepoznáš. tak tam skúsim napísať aký je obsah účinnej látky.

RNG

Chcemto, citricidal je velmi silny koncentrat a preto ho vzdy treba riedit.
Najsilnejsie koncentracia, co som kedy skusil bola 2%, na nechty na nohach.
Na sliznice neodporucam silnejsu ako 1500 ppm, tj asi 8-9 kvapiek na deci vody .
Inac sterilizacia ti zaruci len miekolko hodin bezmikrobialnych ust, lepsi pristup ne nasadit tam ustne probiotika/oral probiotics, co sa rozmnozuju a vytlacia skodlive mikroby.

RNG

Drobnytrupik, nemozem sa nijak vyjadrit na doplnok , kde nie je uvedeny presny obsah ucinnych latok.
Na DIM je potrebna davka 2 x 100 mg
Na I3C je potrebna davka 2 x 300 mg plus.

Chcemto

RNG:
Už vlastním pôvodný Citridical z eshopu BIOZDRAVIE.
Na svojom webe píšeš, že na výplach úst sa má riediť 4mi kvapkami na 100 ml vody - a niekoľko minút ten roztok v ústach podržať.
Ako som už písal rád by som si tie kazy vyčistil aj kefkou s Citridicalom, avšak neviem ako ho mám v tomto prípade riediť a či ho mám vôbec riediť. Nerád by som skončil ako tuto:
zdravie.sk

drobnytrupik

Ahoj RNG, chcela by som sa opýtať či produkt ESTRO DIm 100 Kaps od firmy Scitec Nutrition je hodný pre sestru na odstránenie tých cýst na vaječníkoch a prsníku. iný produkt s tout účinnou látkou som na SVK nenašla. ďakujem. za odpoveď. www.proteinzona.sk

drobnytrupik

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či mi vie niekto poradiť, kde by som na SVK mohla objednať produkt odporúčaný pánom RNG - produkt DIM.
Ďakujem

RNG

Gabi ja ti za nic nemozem zarucit, ale je viacero zdrojov kde maju DMSO minimum 99.9% cisty a tak isto cezium chlorid/chlorid cezia. Najdes ich aj na Slovensku medzi chemickymi potrebami.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk