Otázky na RNG

Chcemto

RNG:

Ďakujem. Zasa o niečo viac nenávidím toto zdravotníctvo.
Takže vlastne tvrdíš, že by som sa toho kazu mohol zbaviť...
Už som si objednal tento produkt:
-odkaz odstránený-

Okrem výplachu úst to plánujem použiť aj tým, že to nakvapkám na zubnú kefku a ňou si pošúcham miesta kde mám kazy. Myslíš, že je to dobrý nápad?
Mimochodom ten extrakt som objednal na základe tvojej stránky:
-odkaz odstránený-
Tak díky...

perla1

RNG a tvoja strieborna voda ma kolko ppm? Ja som citala ze do 10 ppm je vhodna aj na vnutorne uzivanie,co je vyssie ppm iba zvonku davat. A ja to chcem uzivat vnutorne, do hrdla striekat a aj do oci striekat, teda ak to mozem. A v Lucenci tam sa to da este kupit?

A vadi male nocne svetielko ak bude mat syn zapnute,to v zastrcke je to do modra svetlo, moze byt unaveny rano a nevyspati? Kedze som citala ze akekolvek zapnute svetlo= ze telo sa nevypne a nezrenegeruje a clovek je unaveny. DAKUJEM

ritta12

Ahoj RNG, takze Mucoviral je na virusy v nose a Citricidal kvapky okrem virusom zlikviduju aj bakterie aj tie Fungalne infekcie? Na Mucoviral si napisal ze je umely hlien z ries, ako umely to nie je prirodny vytazok?
Este sa ta spytam ci mi nevies vysvetlit ako je mozne ze dieta co bolo 3-4 tyzdne v Srobarovom ustave alebo v Tatrach a dychalo ten vzduch tak dalsi rok v skolke su tie deti minimalne chore, alebo ja som bola do 5 rokov vkuse v skolke chora,dychacie cesty a kasel som mala neustale a spali sme 2 hodiny denne v jaskyni a dalsi rok v skolke som bola minimalne chora. Ako ja tomu nechapem ci sa tym horskym alebo jaskynnym vzduchom preliecia tak dychacie cesty ze odolavaju infekciach alebo v com je cert zakopany. Sama mam doma 5 rocne dieta,ktore bolo toto skolkove obdobie stale chore,kasel a infekcie hornych dych. ciest,minuly rok sme boli 3 tyzdne pri mori a NIC, bol vkuse minuly rok chory,takze more nejak nepomohlo...
Tak aj preto zvazujem ci kupit ten inhalator a aspon takto mu priniest hory domov nech syn inhaluje, ale neviem ci to bude mat take ucinky ako pobyt v horach alebo jaskyni, zas ak to fungovat nema tak peniaze za inhalator vyhadzovat nechcem. Dakujem za vysvetlenie

Jozefe

Ďakujem pekne za radu...kokosak, oregano oil aj extrakt z olivových listov,uncaria tomentosa a lapacho čaje probiotika mikrovalkniny serrapeptase aj NAC(chcem čiastočne aj mykoplazmy poničiť) mam vsetko nachystane...ale mam strach aj z herxheimera...ako to prekonať potom ak príde?

RNG

Jozefe, ziadne skrpboviny najmenej 2 tyzdne, tj ziadna ryza ani ine zdroje cukrov a skrobov.
Kokosovy olej obsahuje stredne dlhe mastne kyseliny, co vie nase telo pouzit nielen na vyrobu tepla, ale aj mechanickej energie, podobne ako cukry. Ale candida to pouzit nevie, dokonca zlozky kokosoveho oleja candidu ciastocne potlacaju
Viac najdes cez Google.sk pod mojim nickom a slovom candida.
Niekto ma problemy s vysokobielkovinnou dietou, ten si musi pocas tejto diety zobrat doplnok kyselin a enzymov.
A samozrejme kazdy potrebuje extra mikrovlakniny a probiotika.

Jozefe

Zdravim.Chcel by som tiez absolvovat bezsacharidovu dietu proti candide albicans.Co vsetko mozem a co nie je mi jasne ale mozem nechat aspon kazdy druhy den trochu ryze natural?Ake je to po dvoch tyzdnoch bez sacharidov?Nebudem nejak unaveny?Je nejaka nahrada ktora ich aspon trochu zastupi a nepodpori candidu?Vdaka

RNG

Drobnytrupik, ja mam ustne probiotika/oral probiotics alebo z iherb.com alebo z Swansoncitamins.com
Iherb maju napr mentolovo prichutene, Swanson ma s prijemnou jahodovou prichutou. Cysty v prsiach a na pohlavnycy organocu su sposobene najma hormonalnymi dovodmi, tj privela estrogenu, co sa da upravit napr branim
doplnku DIM, 2 x 100 mg, a samozrejme odstranit entericky pokrytymi enzymami, a branim jodu a selenu
Zamorene telo tvori rozne smetne kose vselikde, aby tak oslobodilo zo zamorenia vacsinu tkaniv.

A hormonalne poruchy vyvolavaju aj poruchu odmorovania, hospodarenie s mineralmi a podobne a z toho su rozne zdravotne problemy, od cyst, myomov, neschopnostou otehotniet az po osteoporozu, pri zlom hospodareni s mineralmi.

drobnytrupik

Ahoj RNG,ďakujem vopred za odpovede, ktoré som do teraz od teba dostala. V prvom rade by ma veľmi zaujímalo aké sú to tie ústne probiotiká, o ktorých si v poslednom príspevku pre nik-Chcemto hovoril a ak môžeš nejaký názov a či sú dostupné aj na SVK.
Ďalej by som ťa chcela poprosiť o radu, sestra bola dnes na kontrolu na gynekol. a na ultrazvuku jej znova zistili cystu na prsníku, ktorý mala už operovaný a aj cystu na vaječníku. preto by som chcela vedieť , či tie produkty na uzly pri štítnej žľaze, ktoré si odporúčil - jód, selén a enzýmy( pankreatín) dokážu aj tieto cysty odstrániť, alebo na tento druh je potrebné niečo iné.Prosím poraď, lebo sestra je už pomaly zúfalá z tých všetkých diagnóz.

drobnytrupik

Ahoj RNG,ďakujem vopred za odpovede, ktoré som do teraz od teba dostala. V prvom rade by ma veľmi zaujímalo aké sú to tie ústne probiotiká, o ktorých si v poslednom príspevku pre nik-Chcemto hovoril a ak môžeš nejaký názov a či sú dostupné aj na SVK.
Ďalej by som ťa chcela poprosiť o radu, sestra bola dnes na kontrolu na gynekol. a na ultrazvuku jej znova zistili cystu na prsníku, ktorý mala už operovaný a aj cystu na vaječníku. preto by som chcela vedieť , či tie produkty na uzly pri štítnej žľaze, ktoré si odporúčil - jód, selén a enzýmy( pankreatín) dokážu aj tieto cysty odstrániť, alebo na tento druh je potrebné niečo iné.Prosím poraď, lebo sestra je už pomaly zúfalá z tých všetkých diagnóz.

RNG

Chcemto, ja mam este stale 3 zo styroch zubov mudrosti, zaplombovane, a je to vyse 50 rokov po tom, ako mi ich chcel zubar vytrhat. Takze vies asi , ako mam nazor na trhanie a rezanie miesto vyliecenia?
Osobne pouzivam ustne probiotika, lebo tie mi ochranuju zuby aj ustnu dutinu pred skodlivymi mikrobami, co okrem ineho napadaju aj zuby