Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

VZV u starsch ludi sposobuje tzv pasovy herpes/shingles, ktory sa moze ale objavit kdekolvek na tele, nie len na pase, a nebezpecne je ked sa vyhadze na tvari, tj blizo mozgu a oci.To bol pripad mojej zeny... preto som do nej naladoval masove davky colostra, monolaurinu chaparalu a chagy

RNG

Pf,borelioza, a tweda najma jej prejav neuroborelioza moze priniest ludi doslova do hrobu, ako sa to stalo aj mojej sesternici. Bojovala s nou vyse 15 rokov a ked prestala nbrat doplnky co som jej odporucal a zase sa obratila na lieky (atb) a antidepresiva, tak ju to za par mesiacov [poslalo do hrobu.
Co sa tyka VZV virusu(varicella zoster), ten casto napada nervy aj mozog, najma u starsich ludi, co casto po pasovom herpese uplne zmenia psychologicky profil.
Preto ja be
riem tolko antiviralnych preventivne! Moja zena cez to presla expresne s pomocou mnohych silnych antiviralnych doplnkov a na stastie nemala z toho ziadne nasledky na mozgu ani na nervoch ani na zraku a sluchu. EBV sa prejavuje najma na poskodeni pecene a nervovych obalov, rozne herpesy najma na nervovych obaloch a vystelkov ciev a organov.
Norovirus napr na traviacom trakte, ked vyvola zapaly zaludka a criev, pripadne aj pankreasu. Definitivne znici parietalne bunky tj vyrobu zaludocnych kyselin. Na to trpi dnes hromada ludi, vcitane mna.

PF2014

Napadla ma zaujímavá myšlienka a už som o tom aj niečo čítal, môžu infekcie ako napr. EBV,CMV, borelióza spôsobiť alebo zhoršiť psychickú poruchu? Niekde som čítal hlavne o borelióze, že môže mať súvis so schizofréniou, môže to tak byť či?? Čo si myslíš?

PF2014

Napadla ma zaujímavá myšlienka a už som o tom aj niečo čítal, môžu infekcie ako napr. EBV,CMV, borelióza spôsobiť alebo zhoršiť psychickú poruchu? Niekde som čítal hlavne o borelióze, že môže mať súvis so schizofréniou, môže to tak byť či?? Čo si myslíš?

RNG

Drobnytrupik, v tele vedia odbudovat rozne tkaniva len enzymy a rozne krvinky, a tie 3 uvedene doplnky sa podielaju na tom odstranovani sami alebo v enzymatickych balickoch co krvinky nosia so sebou.

RNG

mamado, neviem co ti tu pankreatidu sposobuje, ale moze to byt okrem zamorenia aj nejaky mikrob alebo parazit. Ak ti doterajsie doplnky nepomohli, musis skusit ine.
Najviac by som nastojil na dobrej probiotickej crevnej flore, tj ber zmes mikrovlaknin a rozne kvalitne probiotika.Nespominas napr berberine, co je dobry na rozne crevne a urinarne nakazy, nevidim tam ani nic antiviralne, odporucim aspon colostrum(2 x 10 gramov) a monolaurin( 2 x 5 gramov plus), mlebo tieto dva si velmi sirokospektralne, tj nielen na virusy ale aj rozne ine mikroby.
Mozes skusi protiparaziticku kuru, 20 dennu, pozri na protokol dr Huldy Clark, co predava napr firma JUKL.

RNG

Podla podstatne sprisnenych povolenych zamoreni ortutou sa odrazu objavili varovania na drave ryby, tj najviac zamorene. Kedze zamorenie ryb pochadza z prostredi, ja osobne davam prednost rybam z polarnych mori, kde je to zamorenie este stale dost male. Ale najvioac zamorenia ortutou je stale este z amalgamovych plomb a roznych vakcin, ktorych spotrebu lekari tlacia hore. Samozrejme o tom ale lekari "zahadne " mlcia....

drobnytrupik

Ahoj RNG, ďakujem za odpoveď, tie 3 produkty si sestra už objednala, len by ešte chcela vedieť či tieto produkt jej pomôžu sa zbaviť tých uzlov čo už má, alebo na to treba ešte niečo iné.
Ďakujem

mamado

RNG
prosím ťa, bola som na kontrole u gastro.
Mám stále zvýšené pankreatické AMS 2,50.
Moja diagnoza Chronická pankreatitída.
Brala som a stále beriem produkty, nechcem tu všetky vypisovať, tak aspoň: enzýmy, kyseliny, serrapeptázu, curcumín, boswelia, berberin, citricidal, oregánový olej, triphala, entericke enzýmy, milk thistle........
Prosím ťa, čo by mi ešte mohlo pomôcť na ten môj pankreas?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk