Otázky na RNG

RNG

mamado, neviem co ti tu pankreatidu sposobuje, ale moze to byt okrem zamorenia aj nejaky mikrob alebo parazit. Ak ti doterajsie doplnky nepomohli, musis skusit ine.
Najviac by som nastojil na dobrej probiotickej crevnej flore, tj ber zmes mikrovlaknin a rozne kvalitne probiotika.Nespominas napr berberine, co je dobry na rozne crevne a urinarne nakazy, nevidim tam ani nic antiviralne, odporucim aspon colostrum(2 x 10 gramov) a monolaurin( 2 x 5 gramov plus), mlebo tieto dva si velmi sirokospektralne, tj nielen na virusy ale aj rozne ine mikroby.
Mozes skusi protiparaziticku kuru, 20 dennu, pozri na protokol dr Huldy Clark, co predava napr firma JUKL.

RNG

Podla podstatne sprisnenych povolenych zamoreni ortutou sa odrazu objavili varovania na drave ryby, tj najviac zamorene. Kedze zamorenie ryb pochadza z prostredi, ja osobne davam prednost rybam z polarnych mori, kde je to zamorenie este stale dost male. Ale najvioac zamorenia ortutou je stale este z amalgamovych plomb a roznych vakcin, ktorych spotrebu lekari tlacia hore. Samozrejme o tom ale lekari "zahadne " mlcia....

drobnytrupik

Ahoj RNG, ďakujem za odpoveď, tie 3 produkty si sestra už objednala, len by ešte chcela vedieť či tieto produkt jej pomôžu sa zbaviť tých uzlov čo už má, alebo na to treba ešte niečo iné.
Ďakujem

mamado

RNG
prosím ťa, bola som na kontrole u gastro.
Mám stále zvýšené pankreatické AMS 2,50.
Moja diagnoza Chronická pankreatitída.
Brala som a stále beriem produkty, nechcem tu všetky vypisovať, tak aspoň: enzýmy, kyseliny, serrapeptázu, curcumín, boswelia, berberin, citricidal, oregánový olej, triphala, entericke enzýmy, milk thistle........
Prosím ťa, čo by mi ešte mohlo pomôcť na ten môj pankreas?

lienocka12345

Ahoj rng. nedavno som citala ze tuniak sa nema jest casto lebo obsahuje vela ortuti. mala som dietu ktora bola skor na bielkovinach a obmedzene sacharidy asi mesiac a tuniaka som jedla aj viac krat tyzdenne.Chcem sa spytat,ci si myslis ze to je az tak skodlive ako sa hovori?
Dakujem

RNG

PF, zialbohu infekcii je ovela viac, nez len bakterie, na ktore su ucinne antibiotika. Su plesne, kvasne infekcie, L-formy , mykoplazmy , viralne infekcie,m dokonca aj na atb rezistentne/vzdorujuce bakterie, atd. A tieto atb skor podpori, a nie znici.
Lebo atb ti znici probiotika v crevach, ktore normalne vyrabaju az 79% vsetkych obrannych latok aj proti menovanym infekciam, co atb nevedia adresovat.
Takze atb casto viac poskodia, nez napravia. A mnohi lekari to uz vedia...

RNG

Drobnytrupik, nase telo potrebuje vsetky organy, zlazy atd. Ked nieco vyberies, bude to chybat.
A stitna zlaza do znacnej miery diriguje procesy v celom tele, takze je to hrube poskodenie cinnosti tela

PF2014

Ahoj RNG, bohužiaľ beriem antibiotiká, čomu som sa tak veľmi vyhýbal, ale bohužiaľ momentálne nedovoľujú finančné prostriedky si zakúpiť alternatívu, len sa musím spoliehať na doktora. Prišiel som za obvodným lekárom s bolesťou hrdla, ktorá má trápi také 2-3 týždne, spravil mi výter, a nasadil antibiotiká Penbene - fenoxymetylpenicilín. Je to už pár dní dozadu, dneska som volal do labáku ohľadom výsledkov, s predstihom, zaujímalo ma to, čo mi vyšlo a vraj sa tam nič nenašlo. Tak neviem, aký ďalší postup, beriem tie antibiotiká pomaly 5 deň a nejako sa to veľmi nezlepšilo. Aj doktor povedal, že je to červené, ale vo výtere nič neni.

drobnytrupik

Dobrý večer, ďakujem za Vašu odpoveď, len by som sa ešte chcela opýtať, že či sa tie už momentálne nachádzajúce uzly dajú niečím zlikvidovať, prípadne zmenšiť? doktorka sestru jednoznačne vyháňa na operáciu a so sestrou sa odmieta baviť, kým nepôjde na operáciu, že jej všetko vyberú spolu so štítnou zľavou, a bude mať pokoj.
Prosím o radu ,lebo sestra sa chce vyhnúť operácií,a bojí sa toho,že potom bude mať problém otehotnieť.
Ďakujem pekne.

RNG

Drobnytrupik, z tej komplexnej lekarskej diagnozy som vyrozumel, ze sa jedna o zvacsenu stitnu zlazu a uzliky na nej, tj vlastne o formu hrvolu, co sa velmiocasom nemeni.
Euthyrox nahradzuje ciastocne jeden z hormonov stitnej zlazy, T-4, ale nikde nie je dokazane, ze by mal vplyv na zlepsenie cinnosti samotnej stitnej zlazy ani na ziadne utvary na nej.
Na to su enzymy, jod a selen.
Kedze sa nejedna o lieky , len o potravinove doplnky, neocakavaj, ze ti o nich lekar vobec povie alebo dokonca odporuci. Predpisat to nesmie, moze predpisovat len to, co je schvalene ako liek, inac by ho mohli obvinit zo sarlatanstva a dokonca prenasledovat. Na svete je len male percento lekarov, co sa odvazia od tejto monopolne nadiktovanej linii odchylit.
Odporucam najma entericky pokryty pancreatin, 2 x 6000 mg ekvivalent, 2 az 6 mg jodu(mozes zacat s ovela vyssimi davkami, kym sa telo jodom "nalozi") a 200 az 800 mikrogramov selenu(viac jodu potrebuje viac selenu)
Viac najdes cez google.sk pod mojim nickom a slovom jod.Tam su uvedeni aj lekari, co k takymto radikalnym zmenam na ovela vyssiu potrebu jodu prisli v osemdesiatych romkoch na podnet toho, ze Japonci, co maju prijem jodu vyse 80 krat tak vysoky ako odporucena denna davka su zdravsi, ako my, pretucnelost je tam velmi zriedkava a dozivaju sa napr o 10 rokov dlhsie ako Slovaci v priemere. Takze asi nieco robia spravne a tito lekari prave zistili a odvtedy aj praktizuju doplnovanie jodu a selenu, ktory telo potrebuje na hromadu funkcii, vcitane inycy hormonov a enzymov, nielen na tvorenie T-4 hormonu, ktory je aj tak velmi slabo ucinny. Ovela ucinnejsi v tele je T-3 hormon, co telo vytvori z praveho T-4 hormonu, nie chemickej nahrazky euthyroxu, a enzym na to potrebny vyzaduje selen.