Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

mamado

RNG, píšem ti lebo som už zúfalá. Už dlho nemôžem spávať. Som vyčerpaná. Beriem 5 HTP, Melatonín, Stress B, dala som si už aj Lexaurín, ani ten nezabral. Nič nezaberá. V práci sa mi ťažko robí, ťažko sa mi vôbec prežíva.....
Mám 48 rokov, rozmýšlala som, či to nemôže byť začínajúci prechod.

Ďakujem moc.

iveta49

RNG prosím ťa pozri na link na účinnosť citricidal, ktorý som zakúpila na hoogle.sk, teraz neviem či je dobrý ak 33%
www.hoogle.sk

RNG

Drobnytrupik, tuk je silne izp;acny a clovek , najma hodne tazky sa potrebuje nejak ochladzat, tj odviest spalne teplo von. Idealne je to odparovanim a ked to nestaci, je tu ovela menej ucinne odsolovanie=potenie. Inac sa clovek moze prehriat a kolapsnut.
Ja to riesim klimatizaciou, tj nikdy nedovolim dlho vysoke teploty. Pres tym, ked som nemal v robote klimatizaciu, tak som si pustal na krk kazdu 1/4 hodinu studenu vodu alebo som si daval cerstvo namoceny uterak na krk. Inac moja produktivita v robote prudko poklesla a trpel som

RNG

Moireal, tu ti velmi nepomozem, musis sa sustredit na jedenie, nerozpravat pri tom, aby ti nezabehlo. Dychacia trubica a priedusky sa cistia kaslom a drobnymi chlpkami zvanymi cilia.
Kortikoidy akurat "umrtvia "-znecitliveju tu zonu a znizia histaminovu reakciu.Nic viac.

RNG

Sykorka ,moze to byt do znacnej miery pravda, ale nerucimm za to.Lecitiny byvaju 90 az 95% ciste, ale co je v tom zvysku neviem.

RNG

Rita, antiviralne ucinky su velmi zavisle od koncentracie dezinfektantov vo vode. Tj to nvelmi zalezi od obsluhy a technologie. Samozrejme termalne pramene, kde sa voda nedezinfikuje mozu mat pravdepodobnost nakazy vacsiu, zase to zavisi od chemie vody a rychlosti vymienania.Velka pravdepodobnost na nakazu slapaji je aj chodenim bosymi nohami tam, kde chodi hromada ludi, najma na betone, ktory zodiera cast koze slapaji kazdeho, co po nom chodi.

drobnytrupik

Ahoj RNG, potrebovala by som znova poradiť. Manžel ( výška 190 cm / 100 kg) ma problém s nadmerným potením. Ide o potenie aj pri najmenšej záťaži, a teraz hlavne v lete je to ešte silnejšie a viditeľnejšie. Trápi ho najmä potenie na hlave. Pri vysokých teplotách sa aj pri sedení, jedení a aj slabej fyzickej záťaži potí na hlave, pot mu steká pomaly cez očí, v záhlaví, vlasy má mokré akoby práve vyšiel zo sprchy. A preto by som potrebovala poradiť, či je to príznak nejakej choroby alebo genetika ( jeho mama má ten istý problém) a či na to niečo existuje z alternatívnej medicíny, čo dokáže vyliečiť, prípadne zmierniť tento problém.Ďakujem

Haluzatko

Dobry den, ste mi odpisali, ze na to nafuknute brucho by som mala brat kyseliny a enzymy, pripadne probio .. Mozte mi konkretizovat ake presne, lebo na trhu je velke mnozstvo vyrobkov.. Dakujem.

Moireal

Dobry den, ja by som vas RNG chcela spytat, co by mi pomohlo na akutne skrabanie v dychacej trubici. Jedla som slepaciu polievku, zabehlo mi a zacala som srasne kaslat a nic nepomaha. Uz som to mala predtym, doktor mi na to dal uzasny kortikoidovy sprej pre astmatikov. Nepomahalo aj tak. Potom mi to postupne preslo a teraz zrazu toto.
Alebo to aspon dako utlmit....je to strasne neprijemne, citim tazobu v hrudi a akoby som sa dusila.
Dakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk