Otázky na RNG

RNG

Mamado, v tom veku to veru moze byt prechod, prejavuje sa to najma stiedanim sa horucavy a chladu. Skus brat yam, v davke s obsahom 200 mg Diosgeninu, tj zo Swansonvitamins.com je to 5 styristo miligramovych kapsul toho, co ma zarucene 10% Diosgeninu.

drobnytrupik

Ahoj RNG,ďakujem pekne za odpoveď, tak poviem manželovi nech skúsi Tvoju radu s tým ochladzovaním krku. Ale ďalšia moja otázka sa týka mojej sestry.dnes bola na kontrole na endokrinológii a diagnóza nebola dosť priaznivá.Dovolím si napísať ti tu celú správu, aby som niečo nevynechala a poradiť bude ťažšie:
Správa:
EKG.SR.f.73/min,SEO. +60, R/S nevyznač.ST, Tbpn.
usg krku: PL9,2ml,ĽL 14,4ml, parenchýn je menej homog. mierne hypoechog. jemnozrnej štr. v PL dole je prít.dobre ohrnuzol hypoechog. veľkosti 11*13*19mm, dole v ĽL sú 2 uzly, dole izoechog. veľkosti 16*17*20mm, nad ním uzol kompl. štr.1 sumárnej veľkosti 17*17*25mm, dobre ohrn s prietokmi prevažne po obvode, nadním ale menší do 10mm. LU o.
Záver: Nodstruma bilat. - dif. dg. v autoim. teréne, sprog. v raste pri supresnej liečbe. St. p. operácii P prsníka pre TU beníny v 2009/12.
ST.p. LSK pre endometriózu v 2009/12.
odp. Euthyyrox ex, nemal efekt na zlepšenie uzlov, infik je STE, v rozsahu TTE, rozmyslí si termín operácie.
Viešm ž je to veľa ale nemám doma scaner, tak som to musela opísať. sestra tie uzly mala už dlhšiu dobu a za 2 roky podrástli len o nejaké 2mm. Preto by potrebovala vedieť, či je fakt nutná operácia,alebo existuje niečo čo tie uzly rozpustí. Jej známa jej poradila prípravok OLEJOVITA aleboJODIKAL - nempznáte náhodou te produkty? sú rovnakoúčinné, alebo čo by ste odporučil? mám to aj aj , ale mne to už 2 roky nerastie, takže táto Vaša rada bude pre dve sestry.Jasom si objednala tinktúru z Gravioly - bude na to účinná? Zo srdca vrelá vďaka.

mamado

RNG, píšem ti lebo som už zúfalá. Už dlho nemôžem spávať. Som vyčerpaná. Beriem 5 HTP, Melatonín, Stress B, dala som si už aj Lexaurín, ani ten nezabral. Nič nezaberá. V práci sa mi ťažko robí, ťažko sa mi vôbec prežíva.....
Mám 48 rokov, rozmýšlala som, či to nemôže byť začínajúci prechod.

Ďakujem moc.

mamado

RNG, píšem ti lebo som už zúfalá. Už dlho nemôžem spávať. Som vyčerpaná. Beriem 5 HTP, Melatonín, Stress B, dala som si už aj Lexaurín, ani ten nezabral. Nič nezaberá. V práci sa mi ťažko robí, ťažko sa mi vôbec prežíva.....
Mám 48 rokov, rozmýšlala som, či to nemôže byť začínajúci prechod.

Ďakujem moc.

iveta49

RNG prosím ťa pozri na link na účinnosť citricidal, ktorý som zakúpila na hoogle.sk, teraz neviem či je dobrý ak 33%
www.hoogle.sk

RNG

Drobnytrupik, tuk je silne izp;acny a clovek , najma hodne tazky sa potrebuje nejak ochladzat, tj odviest spalne teplo von. Idealne je to odparovanim a ked to nestaci, je tu ovela menej ucinne odsolovanie=potenie. Inac sa clovek moze prehriat a kolapsnut.
Ja to riesim klimatizaciou, tj nikdy nedovolim dlho vysoke teploty. Pres tym, ked som nemal v robote klimatizaciu, tak som si pustal na krk kazdu 1/4 hodinu studenu vodu alebo som si daval cerstvo namoceny uterak na krk. Inac moja produktivita v robote prudko poklesla a trpel som

RNG

Moireal, tu ti velmi nepomozem, musis sa sustredit na jedenie, nerozpravat pri tom, aby ti nezabehlo. Dychacia trubica a priedusky sa cistia kaslom a drobnymi chlpkami zvanymi cilia.
Kortikoidy akurat "umrtvia "-znecitliveju tu zonu a znizia histaminovu reakciu.Nic viac.

RNG

Sykorka ,moze to byt do znacnej miery pravda, ale nerucimm za to.Lecitiny byvaju 90 az 95% ciste, ale co je v tom zvysku neviem.