Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

sykorka1316

Zdravim pan RNG chcem sa opytat na sojovy proteinovy izolat ze vraj filtraciou odstranuju tie fytoestrogeny a potom ze sa moze konzumovat bez rizik viem ze soja geneticky modifikovana je zla ale ze tato neni modifikovana a filtrovana nevies co je natom pravdy ci len zavadzanie ludi? Dakujem ti za odpoveď

ritta12

Ahoj Rng, rada by som sla s malym synom na kupalisko,ale ciala som ze na kupkach sa daju okrem plesni a bradavic na nohach dostat aj Molusky a ako som sa docitala zbavit sa toho je na dlho a pre dieta stresujuce. My sme ako decka chodili na bazen a nikdy sme nic z tychto chorob nechytili a teraz je toho plne kupka. A le co ma zaujima ci sa MOLUSKA drzi skor v chlorovanych bazenoch alebo termalnych? Ci chlor vie znicit aj tento virus, lebo predpokladam ze do termalnej vody sa dezinfekcia nedava tak ci skor choroby nenachytame tam,ale zas ako sa predchadza niceniu virusov v termalnej vode? Dakujem za odpoved

RNG

Josephine, enzymaticke cistenie tela aj cistenie pecene protikolom dr Berksona sa zide kazdemu. Pripadne aj precistenie ladvin pitim caju chanca piedra. Odporucijem aj doplnok jodu a selenu, lebo prilis vysoka hladina creatinu moze signalizovat rozpad svalstva a nizku funkciu stitnej zlazy.

RNG

Oriesok, neviem, odkial kupujes doplnky, ale lekarne na to rozhodne nie su ani lekarnici nemkaju vzdelanie z doplnkov. Obrat sa na katalogove obchody ako iherb.com, swansonvitamins.com, puritan.com a podobne tam mas veljky vyber, nizsie ceny a casto ovela kvalitnejsie vyrobky, ked si vies dobre vybrat.
Na srJohns wort odporucam jedine take, co obsahuju aj hypericin aj hyperformin dobre zastupoene, pozri cez iherb.com vyrobok firmy Paradise Herb ppod menom St John's Wort, kde 3 kapsule z tohoto su ucinna narazova davka, nesmie sa pouzit viackrat, nez raz za den(!!!), a aj to len podla potreby, lebo stale clovek nema potrebu len v case stresu a davovych situacii, ked sa neurotransmitery v mozgu prilis rychle spotrebuvaju.

RNG

Oxidacia etanolu neprebieha pri izbovej teplote,
len pri znacne zvysenej a aj to za pomoci katalyzatora.
Inac alkohol vedia zmenit mikroby na ocot, ale tie mikroby neznesu koncentraciu vyse 15%. Preto aj vina, co su dodotocne prisladene prestanu kvasit v tej koncentracii alkoholu a zachovaju si zvyskove cukry.

RNG

Perla, lecitin nie je vobec vlaknina, ale tukovy emulzifikator/rozptylovac. Ked mas obavy z hormonalneho vplyvu soje, zvol si na cistenie ciev a vyzivu mozgu slnecnicovy lecitin. Medzi mikrovlakniny patria psylium(plevy z indickeho zrna)
inulin(z korenov cakanky)
pektiny(z jablk a hrusiek, ale aj z inych ovoci trochu)
abrabinogalactany(zo stavy stromov)glucomannan(z hluzy /korena conjac)
Soecialna velmi jemna mikrovlaknina je enzymaticky "posekany" pektin, najdes ho ako Modified citrus pectines, ktory ma tak jemne ciastocky, ze sa vie absorbovat aj do krvi a cistit/odmorovat telo zvnutra.

josephine12

Dobrý deň, v prvom rade, obdiv, za neustále reakcie,na otázky, ktoré sa opakujú a vy ich aj tak stále dookola dávate:) a chcem sa opýtať, došla mi na vašu radu, nattinokinase 2000 FU ,chcela by som informáciu, či jedna tableta denne postačuje, mala som vysoký tlak a po dvoch dňoch užívania 2 tablety denne jednu ráno a jednu okolo 18 hodiny,ho mám výborný :), ani sa mi to nechce veriť, užívam s ním aj selen a vit. C, iron, a l-lysin, tiež len jednu denne a už druhý mesiac raw kidney 3x denne, a lecitín 2x týždenne lyžicu. A ešte otázka, čo by ste mi ešte odporučili pridať na ten kreatinín, ktorý sa teraz pohybuje okolo 350?

Jozefe

Rng mam doma koncentrovany vitamin A.jedna kvapka emulzie ma 15000 IU.Kolko kvapiek brat aby to malo podobny ucinok ako 40 mg izotretinoinu ..vdaka

oriesok.dn

a este by som mala 1 otázku, či Vám niečo hovorí stránka www.benzo.org.uk (je tam k tomu aj preklad)...je to anglická stránka o vysadení AD a benzodiazepínov

oriesok.dn

dakujem RNG,a tie doplnky co si mi doporucil dostať kupiť v lekárni? A ešte mám na Vás jednu otázku, ako som už písala, sú to už 2 mesiace, co som vysadila poslednú tabletu (AD), niekedy mávam také depresívne stavy, ale viac ako to ma trápi hlavne obrovská úzkosť a také ako keby sťahovanie svalstva,ako by som mala dostať epileptický záchvat,ako keby som bola v takom krci (mávam to aj niekoľko krát za deň). Chcem sa len spýtať na Váš názor ak viete, že či to môžu byť ešte abstinenčné príznaky po tých 2 mesiacoch (ešte som zabudla, asi 5 rokov som bola aj na lexaurine, ale ten som vysadila už pred rokom), či to odznie ak to vydržím (niekedy mám pocit ze to nevydrzím,ze sa asi zbláznim), lebo ked pojdem psychiatricke mi povie ze to sú príznaky depresie a nasadí mi naspat lieky a po dvoch mesiacoch bez by som nebola rada,ale niekedy sú tie stavy na nevydržanie (chcela by som otehotnieť). A ten doplnok St. Johns Wort je aj proti úzkosti? Včera som ho prý krát vyskúšala, ale moc nepomohlo. Veľmi pekne ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk