Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Flatt

RNG ďakujem za odpoveď. Tým pokaziť myslíš odpariť? Oxidáciou etanolu vzniká nejaká iná látka či len alkohol postupne mizne z fľaše?

perla1

Zdravim ta RNG, idem k tebe opat po radu prosim ta odporucas probiotika a vlakninu, aby si clovek udrzal dobre travenie, pozerala som firmu Vemica a tam maju Psylium, Sojovy lecitin, Bifikol, Inulin z cakanky, vsetko je to vlaknina co mam z tohto brat a aj co je vhodne pre dieta na mnozenie probiotik. A ta soja je vobec zdrava? Pise sa vselico,ze radsej sa jej treba vyhybat.. DAKUJEM

RNG

Flatt, alkohol sice sa moze odparit/vyprchat alebo oxidovat, ale ja som pil aj 100 rocny konak, co nebol ani chladeny za tych 100 rokov . Bezne mam v kabinete otvorene flasky , zastuplovane konakov, rumov whiskey, aj niekolko rokov a vobec to na nich nie je poznat. Ale maju obsah alkoholu okolo 40%.
Pod 20% sa mozu kazit uz pomerne rychlo, najma ked maju hromady cukrov.

RNG

Kajulka, arytmia je z roznych dovodov, moze to byt nedostatok kalcia alebo magnezia, tiez kalia(draslik), ale aj z nedostatku alebo nizkej cinnosti mitochondrii(na to je ten PQQ), tiez z fibrinmi pokrytch cievok co nedovolia riadnemu priechodu kyslika do buniek,takze dobre je adresovat preeventivne kazdu z tychto pricin, Tiez bezpecne riedit krv aby malo srdce menej namahy a naviac fibrinolyticke enzymy cistia cievy a rozbijaju aj krvne zrazeniny, na ktore maju hlavne Stredoeuropania zvyseny vyskyt.

Co to moze sposobovat je aj concor, co je beta blocker , ktory rabuje telo o ubiquinol(CoQ-10) aj melatonin, tj oslabuje vyrobu energie a tiez nici spankovy cyklus.
www.lifeextension.com

Na znizenie tlaku staci destresovanie, netreba skodlive chemikalie.

RNG

Oriesok, potravinove doplnky su schvalene ako bezpecne -neskodne/generally safe panelmi lekarov, tj hovorit o skodlivosti, pokial ich nepredavkujes je bezpredmentne. Okrem vitaminov B je pre mozog dobre brat aj rozne ine ziviny, ako lecitin,aspon 1 tyzdenne kopcom polievkovu lyzicu cisteho prasku alebo granulatu, najlepsie slnecnicoveho, co tu radim casto na cistenie ciev, rozne antioxidanty, ako vytazok z hroznovych semien vinpocetine, huperzine, tiez rozne oleje, najlepsie vo forme roznych neprazenych orechov a semien, tj v neznicenom stave. Odporucam ti tiez krill olej, 1.5 az 2 gramy denne.

Flatt

Ahoj RNG, myslíš, že keď je nejaký alkohol dlho načatý (ale v chladničke), dá sa piť aj po niekoľkých mesiacoch alebo ten etanol po dlhej dobe zreaguje na niečo iné a možno škodlivé? Vopred ďakujem za názor.

kajulka6

Ahoj Rng,odporucil si mi PQQ a Ubiquinol pre manzela, kvoli prebuchavaniu srdca. Preco tieto doplnky ked ten prvy je na ochranu mozgu a druhy ten koenzim vyzera dobre ale ci toto mu nejak pomoze. Inak na Ubiquinolu pise ze je pre ludi po 40roku, mozem si ho aj ja 35 rocna nasadit, ci este mam dostatok koenzimu. Muz teda okrem Concoru uziva ak magnezium aj ine vitminy,ale stale ma to prebuchavanie. Spi dobre,aj ked skoro rano vstava, on je pedant takze vela premysla aby mal v praci vsetko na poriadku, ale zas aby mal z toho to prebuchavanie sa mi moc nezda... tlak ma ok aj vsetky vysetrenia srdca, ale to prebuchavanie ho dost otravuje. Dakujem

domca2512

Dobrý deň pan RNG. Prosím poradíte mi co mám robit pri uzkosti spojenej z depresiami. Úzkosti mam zo zážitkov z detsva a trpím nimi od detstva. A posledny rok som mala take problemy že som prestala uzkost zvladať a mam z nej depresie. Tento stav mám z toho čo sa deje v živote neviem či je to dôležitá informácia pri tvojich radách tak som to radsej napísala. Za akúkoľvek radu Vám vopred veľmi Ďakujem. :)

oriesok.dn

ahoj RNG, včera boli presne 2 mesiace, odkedy som vysadila poslednú tabletu (antidepresívum - Alventa). Povedala by som, ze depresia sa objavuje len minimálne, ale cítim ako keby sa mi zmenila nervová sústava, ako keby bola taká oslabená, alebo či sú to skôr svaly, neviem to ani poriadne identifikovať, (napr. keď si fénujem vlasy neudržím dlhšie ruky držať hore). 2 mesiace užívam Zinok a B-komplex a tiež som si aj objednala ten prípravok St. Johns Wort, ktorý som ale ešte neskúšala. AD som užívala 13 rokov (teraz mám 33)a myslím si, že to muselo určite spôsobiť nejaké zmeny na nervovej sústave, alebo mozgu, akým vyšetrením sa to dá zisťiť prosím. Alebo mám vyskúšať ten St. Johns Wort, cítim sa niekedy dosť taká psychicky vyčerpaná (ale depresia to nie je) a bolí ma dosť chrbát (ako keby miecha), mávam ho často taký stuhnutý. Alebo aké doplnky by ste mi ešte doporučil? A St. Johns Wort môžem vyskúšať aj bez akéhokoľvek vyšetrenia, nemôže mi to nejako uškodiť? A aké je správne a bezpečné užívanie tohto prípravku (prosím koľko tabliet za deň, nie v mg). Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

RNG

Jozefe, nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, tie vedia vyrobit ukrutne mnozstva protilatok , okrem inych uzitocnyc zivin a vitaminov, a vytlacit rozne skodlive mikroby z tela.
Betulin z vrchnej bielej brezovej kory(ta biela farba je ten betulin) je jeden z najsilnejsich antiviralnych prostriedkov, zialbohuje velmi ucinne blokovany skoro na celom svete farmaciou, okrem Ruska a ciastocne Ciny.
Nie je rozpustny vo vode, ale len v alkohole. a niektorych tukoch.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk