Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Jozefe

Pozdravujem.tak po 10 dnoch uzivania cca 4 g vitamínu B5 denne hlásim porovnatelné mozno aj lepsie účinky na akné ako vit. A(50000IU) alebo izotretinoin.Kedze to nechcem robit nejak dlhodobo chcem sa opýtať na Vit A(retinol palmitate) pridany do kremu...moze byt vhodný aj od swansonu 10000 IU v jednej kapsli(fish liver oil).nebude sa ten krém nejak kaziť?chcem použiť bio(bez parabenov atd.) a donho pridat ten olejček z tej kapsuly.Vrelá vdaka.

RNG

Zalezi od toho, ale su tie forokompozity. Na mam napr z pahylu vybudovany zub uz zhruba 15 rokov, zubar mi chcel na to nasadit korunku po pol roku, ale podarilo su mi ubranit sa tomu, hlavne nenavstevovanim zubara. A drzi.
Takze sa neda spoliehat na lekarov co hovoria.
Co sa tyka ortutovo-striebornej plomby, posledna mi vydrzala asi 40 rokov.

RNG

Nika, ja som za masivne uzivanie viacerych odrazu, tj 2 x 10 gramov monolaurinu, 2 x 10 gramov colostra, 2 x 1 gram chaparalu pripadne aj ine.A samozrejme rybaci olej alebo krill
Potom je dolezite pouzivat aj protokol dr Berksona na virusom poskodenu pecen.

RNG

Ja som za kombinacie chemickych prstriedkov a prirodnych nie je.
St John's wort, ktory odporucam ma 3 mh hypericiny a 30 mg hyperforinu, a je to znacka Paradise Herbs.
Zialbohu velka vacsina nepracuje poriadne, lebo nema potrebny obsah hyperforinu.

Chcemto

Ahoj RNG. Čítal som, že životnosť amalgámových výplní je 10-15 rokov, fotokompozity sú na tom cca 5 rokov...
Je to pravda? Môžeš to potvrdiť vlastnými skúsenosťami? Ako dlho máš fotokompozity? Boli s nimi nejaké problémy od doby ich vzniku?...

nika82

ahoj RNG, mohol by si mi poradit ake davky Lauridicinu mam uzivat? mam aktivny virus EBV (pomaly klesa) a zrejme aj ine herpesvirusy, mam stale kutik, unavu, zysenu teplotu, hnacky, bolesti zaludka. momentalne uzivam 3.tyzden 3x3gramy denne s jedlom. mam 53kg. neviem ci malo-vela? zatial necitim prevratnu zmenu, mierne zlepsenie mozno.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk