Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Jozefe

ten výluh z tej brezovej kôry je naozaj taký dobrý na herpes ktorý sa mi často prejavuje?...to treba zbierať tie jemné šupiny biele?Dík

Jozefe

ten výluh z tej brezovej kôry je naozaj taký dobrý na herpes ktorý sa mi často prejavuje?...to treba zbierať tie jemné šupiny biele?Dík

Jozefe

mam podozrenie na premnozenie mikroorganizmov v mojom tele ..samozrejme okrem probiotik zinku a selenu planujem ešte brať extrakt z olivových listov oreganový olej chapparal una de gato so serrapeptazou plus calmarin na cestujúce nervové bolesti...je este nieco co vyslovene odporucas?

RNG

Perla, prakticky vsetky potravinove doplnky su bezpecne aj pre deti, len treba ich davku prepocitat v pomere vah dietata a dospeleho, tj zhruba 70 kg. Chaga a monolaurin su zarucene uplne bezpecne, chaparal udajne(nikdy ale nic nedokazali) moze poskodit vo vysokych davkach pecen Zrejme aj to je ale loz, kedze mnohe antiviralne lieky nicia pecen a tak farmacia aspon ohovorenim sa snazi potlacit konkurenciu svojim patentovanym antiviralnym.

RNG

Rita, proti vydieraniu klbov je treba podporovat tvorbu klboveho mazu, Na to sluzia potraviny s obsahmi tzv nezmydelnatelnych/unsaponifiable olejami. To ma napr avokado, z ktoreho odporucam jest najmenej 2 za tyzden. Alebo si dodat tieto oleje na klbovy maz vo forme doplnku CMO,,pozri napr na produkt firmy jarrow, pod meno True CMO. Davka 2 x 2 kapsule denne, pripadne aj viac na zaciatku a postupne znizit.
Casto sa klbovy maz netvori dostatocne kvoli roznym zapalom, na co by som pouzil protizapalove curcuminoidy s bioperinov v davke az 3 x 1500 mg, co sa dost rychlo prejavi na ustupe bolesti.

perla1

Ahoj RNG, pitala som sa ta co je dobre na rozne virusove nakazy,odpisal si mi ze tieto doplnky.
chaparal, davka 2 x 1 gram, colostrum davka 2 x 10 gramov, chaga, davka 10 gramov(caj z chagy) a pripadne aj pravidelne brany monolaurin, 2 x 5 gramov.
LENZE ja to potrebujem pre 5 rocne dieta, kolostrum uz doma mam,to co ty odporucas ale bojim sa dat dietatu chaparal a chagu a monolaurin. Tak poprosim ta co z tychto 3 doplnkov je 100% bezpecne pre dieta. A to chaparal,chaga a monolaurin su na rozne virusy, kazdy doplnok pokryje iny typ virusu alebo ako to zoradit podla najsilnejsieho ucinkom ale aby to bolo pre dieta. Velke DAKUJEM ti posielam

ritta12

Dik Anonym za tu stranku na Chininove sampony aj RNG velke dakujem za tip na sampon z Iherb, poobjednavam to.
RNG prosim ta co by si doporucil mojej mamine, 57 rocnej na ako to ona nazyva ze na vydrate klby, ze ju velmi bolia. Pracovala cely zivot ako predavacka, takze stale bola na nohach. Dakujem za radu

RNG

D-manoza sa da objednat napr zo Swansonvitamins.com a davka je 2 gramy kazde 3 hodiny, vcitane noci po dobu 3 dni. Ked to nepomoze, tak skus oreganovy olej v kapsuliach( NOV, 3 x 2 kapsule) serrapeptazu(3 x 120 000 SU) a pravy citricidal, tj taky co obsahuje quaternialne zluceniny, kde denna davka je 35 kvapiek do litra vody, pit po malych glgoch pocas celeho dna. Tiez ucinny na niektore infekcie je Berberine, davka 2 x 1 gram Byt tebou, kedze nepoznas o aku infekciu sa jedna by som to vsetko skombinoval. A samozrejme vynechaj cukry a jedz minimum vyrobkov z bielych muk ber aspon 15 gramov zmesi roznych mikrovlaknin(psylium, inulin, arabinogalactans, modified citrus pectines, glucomannan) a ber silne probiotika (na noc s jablkom aspon o 2 hodiny neskor po dobrani vsetkych spomenutych, tj okrem D-manozy), take co su tepelne a kyselinovo odolne, ako napr vyrobok firmy Healthy origins. To vsetko najdes u Swansona, ale mozno aj v inych internetovych obchodoch .

RNG

Djusa, zialbohu ten solgar vyrobok sa prestal vyrabat, ale mozes najst aj ine entericky pokryte enzymy.
Od swansonvitamions.com mas vyrobok Triple-strength pancreatin 4x, kde odporucena davka je 2 x 4 tablety, co je 2 x 6 gramov ekvivalent entericky pokryteho pancreatinu.
Uprimne povedane, je dost naivne sa nazdavat, ze ta chemoterapia naozaj cloveka dostane z rakoviny, pozri na statistiku a zistis, ze velkej vacsine sa znova po case vrati, lebo telo bolo chemoterapiou aj oslabene, aj extra viac zamorene.
Teda odporucam ti nielenze odmorovat, ale zaroven brat aj protirakovinne, ako betaglukany, graviolu, rozne silne antioxidanty, chlorid cezia na alkalizaciu, precistit si pecen protokolom dr berksona a podobne.

dijusa

kedze odkaz bol odstraneny myslela som na enzym pancreatin z jednej odporucanej internetovej stranky z usa, solgar

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk