Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

pancucha

RNG D-manose sa da objednat odkial? probiotika beriemod swansonu proBiotic-4...su vhodene?...alebo odporuc mi ine prosim a takisto ktore mikrovlakniny?a to by mi malo teda pomoct na mocovy mechur?

dijusa

Prestudovala som si nieco v tvojom odkaze a moze byt pre zaciatok z tychto enzymov tento?: -odkaz odstránený-
davkovanie moze byt 2x2 tab denne? ako dlho brat? a este sa chcem opytat,ci je velmi skoro otehotniet po 10 mesiacoch od ukoncenia manzelovej liecby,ako nam povolila onkologicka? bojim sa aby to neohrozilo plod. ale zas nechceme velmi stracat cas,kedze uz pred chorobou sa nam cez 3 roky nedarilo otehotniet,je velmi pravdepodobne,ze teraz po chemoterapii to bude este tazsie,mozno az nemozne..zmrazit sme nestihli

RNG

Pajncucha nakaz v mocovom nechure moze byt kopa roznych. Na candidy odporucam oreganovy olej v kapsuliach, na streptpokoky a stafylokoky najma roztok citricidalu, pomaha tiez brat berberine, 2 x 1 gram a mozes vyskusat aj elegantnu metodu s vyplachnutim mikrobov pouzitim specialneho cukru, D-manose, 2 gramy kazde 3 hodiny po dobu 3 dni.
Zrejme mas nizku imunitu, na co by som ti, a teda kazdemu vlastne, odporucil brat aspon 15 gramov mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo dobre osadene creva probiotikami nam produkuju ovela viac obrannych latok nez je samo telo schopne. Takze v hrubom creve neosadenom na vyse 90% probiotikami mas zrejme dovod na nakazy aj inde, ked mas kvoli tomu oslabenu telesnu imunitu celkove.

pancucha

dobry den RNG..prosim pekne o odporucenie doplnkov na mocovy mechur...zaciatkom roka som mala v moci Ecoli bakteriu..no uz velmi dlhy cas..roky chodim cikat casto v noci 3 az 4x...mam 42rokov.beriem nattokynazu aj erapeptazu na zili..riedenie krvy..mala som casto trombozy..tie produkty velmi pomahaju...vdaka tebe RNG..DAKUJEM..ale potrebujem doriesit mocovy mechur!

RNG

Djusa, odmorenie tela sa prevadza silnymi entericky pokrytymi enzymami absorbentami( najma rozne mikrovlakniny, ) a specificky pecene protokolom dr berksona.
Rakoviny su dosledky zamorenia, kde vytvaranie chybnych buniek, vcitane rakovinnych je zvysene, a obrana/nicenie ich je pre zamorenie znizene.
Viac pozri na rozne rakoviny cez Google.sk pod slovami rng rakovina a pribuznymi temami.

RNG

{Pri pocitaci tyravion(stracam cas) asi 3 hodiny denne, vyuzivam najma pauzy v robote,niekedy aj nespavost doma.
Ale kedze mam dost nabity pracovny program, snazim sa ekonomizovat cas.

RNG

Osobne nejdem do roznych vedeckych diskusii zbytocne, nie je to moj obor. Ale ze sa rozne mikroby rozne schovoavaju, to nie je nic nove, preto icj ntrena odmaskovat, tj strhnut z nich maskujuce latky, ci uz rozne hlienovita latky alebo v krvi fibriny. Na hlieny sui dobre napr NAC a serrapaptaza, na fibriny serrapaptaza a nttokinaza. Obnazene mikroby telo lahko spozna a obvykle vie znicit, najma obrannymi latkami, co nam vyrabaju neustale probiotika.
Moje informacie su najma z lekarskych periodik lekarov, co liecia alternativnem, najma stravopu doplnkami a metodami, co nie su zatial este uznavane medickym monopolom.
Zialbohu ich spravy v tomto svete riadenom peniazmi nie su na internete, na to si clovek musi predplatit u nich clenske. A clanky v ich periodikach su chranene proti rozsirovaniu autorskymi pravami.

RNG

Curcuma longa, pakoren znamy tiez ako Turmeric, obsahuje az 3% silne protizapalovych curcuminouidov.
Samozrejme, kedze je to velmi ucinny doplnok, farmacia aj monopolna medicina proti nemu bojuju sirenim roznych falosnych sprav. Ale ja mam s nim velmi dobre osobne skusenisti a moje lekarske zdroje ju odporucaju ako vyborny protizapalovy prostriedok, ciastocne aj antimikrobialny. Mam ju osobne vyskuxsanu aj na mojej manzelke, co dostala hrozny zapal boku, ze nevedela ani chodit, ani sediet ani spat, az zo zufalstva ma uposluchla a brala davku 3 x 1500 mg curcuminoidov s 10 mg bioperinu na zlepsenie absorbcie a za 7 dni, div sa svete, jej opuch uplne zmizol. Jej kamoska mala nieco podobne, lekarmi liecene vyse 1/2 roka a skoncila s operaciou/vymenou bedroveho klbu
Dnes dochadzaju curcuminoidy v este lepsie absorbovatelnej forme , phytosomickej, od firmy Meriva.

RNG

Vilcacora je indiansky nazov, na pomylenie pouzivany na Slovensku, pre ,lianu menom Uncaria tometosa/cats claw/una de gato/ kocici pazourek.
Jej vnutorna kora a lyko su zdrojom liecivych latok, najma tetracyklyckych a pentacyklickych oxindolovych alkaloidov kde rozne vytazky z nej su este ovela ucinnejsie, najma samento(TOA free vytazok) ktorey tu casto spominam pri boreliazch chlamidiach pneumoniale,l-formach a mykoplazmickych vnutrobunecnych nakazach, na ktre ma dnesna monopolna medicina a farmacia zialbohu nie dost ucinnych liekov, dokonca ani diagnostickych metod.

RNG

Vyskumnik, na to ti poviem prislovie, ze "kazdy blaznime po svojom" Ja som syn ucitela a ako si sa na mna nalepilo sameho vzdelavanie sa o delenie sa o svoje vedomosti s inymi.
Mohol by som sice bez toho zit, azle mi robi dobre, ked mozem sirit osvetu a pripadne pri tom aj pomoct ludom.
2. graviola , tym myslim len listy z nej, obsahuje ukrutne mnozstvo-vyse 70 roznych protirakovinnych latok, kde enzymi v nej su voci tomu dost nepatrny prispevok. To iste sa tyka Paw-Paw, co ma dost podobne latky vo svojom obsahu.
Co sa tyka enzymov, tie sa posudzuju ucinnostou, tj kolko ktorych latok vedia rozlozit. Dnes su na trhu rozne, s tak vysokou ucinnostou, ze vedia rozlozit az stovky gramov na kazdu odporucenu davku, pozri napr na entericky pokryty pancreatin firmy Swansonvitamins.com
tripple strength 4 x, kde vyrobca uvadza, ze 2 tablety rozpustia 75 gramov bielkovin 75 gramov sacharidov a 6 gramov tukov. Z tohoto napr pri rakovinach odporucam 2 x 4 tablety, co je slusna odmorovacia davka.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk