Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Dosko, najviac pre nas boj z roznymi mikrobami v tele urobia probiotika, tj ber pravidelne mikrovlakniny a probiotika. Na rozne urinarne a crevne nakazy odporucam aj napr Berberine, davka 2 x 1 gram.
Mnohe nakazy potrebuju velke davky antimikrobialnych lebo sa vedia maskovat, zdruzovat na spolocnu obranu, napr vo forme biofilmov. Na odmaskovanie su ucinne NAC a serrapeptaza.Po odmaskovani sa tieto nakazy daju casto velmi lahko znicit.

ritta12

Ahoj Rng, tak s tym padanim vlasov mas pravdu ze ma tehu a kojenie vycerpalo z vitaminov a nasledna dieta, ALE snazim sa jest zravo vela ovocia a zeleniny,oriesky aj vitaminy ako zinok,jod b complex uzivam a nic vlasy mi stale padaju! Mam este nieco z doplnov pridat alebo preco sa padanie vlasov nezastavi aj po diete, ked teda uzivam co mam. A poradil by si nejaky sampon, teda ak tie sampony funguju na zastavenie padania vlasov,mne v lekarni odporucili sampon s CHININOM, ze ako jediny posiluje korienky vlasov. Dakujem za odpoved

perla1

Zdravim ta Rng, prosim ta ktory z doplnkov je najucinnesi na echovirus,rinovírusy, coronavírusy, adenovírusy, enterovírusy.
A na tieto bakterie Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Streptococcus pyogenes alebo Staphylococcus aureus by si co nasadil. DAKUJEM

orol

Pozdravujem Ta vazeny p. Inzinier, dovol mi otazky.
-Idem urobit protiparaziticku tintkturu z Artemisia absinthium, Syzygium aromaticum syn. Eugenia caryophyllata), Juglans regia L ( zeleny plod odtrhnem teraz zo stromu).
1) V akom pomere dat uvedene komponenty do liehu? (chcem to dat zhruba v rovnakom pomere), ci ?
2) Doba a sposob uzivania?
3) Je nutne brat popri uzivani takejto tinktury aj prostriedky na prehnatie ?

Dosko

RNG, ďakujem za odpoveď

Vychádzal som z tabuľky, že na odstránenie Serratie marcescens je potrebných 2000ppm.

počkám kým to začervenanie ustúpi,a ak by sa mi znova objavili vyrážky
môžem si to oplachaovať napr. 5 kvapkami citricidalu do 2 dcl vody ?

A asi ako dlho, týždeň alebo viac ?

Mám vyskúšať užívať oregánový olej v kapsuliach?

Ďakujem

RNG

Dosko, Nuz pri rychlom uhyne mikrobov sa moze uvolnit z nich hromada toxinov, co vyvolaju jemnu miestnu otravu/zapal a mozu poskodit aj kozu a sliznicu(herxheimerova uhynova reakcia). Inac 10 kvapiek citricidalu(60%) do 2 dcl vody je ako 50 kvapiek do litra co je odhadom asi 1000 ppm a na citlive zapalene sliznice to moze byt trochu privela

RNG

Viktor, mineraly ako horcik=magnezium, vapnik, draslik a podobne uberaju na kyselinach v zaludku=alkalizuju zaludok, kde sa potom veci poriadne netravia.Takze to je tvoj problem a zrejme nemas kyselin navys...
Kazde nove jedlo, doplnok a podobne treba zacat s nizsimi davkami a postupne zvysovat, aby si telo stacilo na to navyknut.

Viktor1234

RNG ešte doplním, že na mňa došla hrozná únava, mám tušenie že je to z toho bromelaínu...momentálne je to už lepšie

Dosko

Ahoj RNG

Písal som ti v téme zdravie CITRICIDAL dňa 6.5.2015 zo sterov mi našli na penise baktérie:

Serratia marcescens

Zlatého stafylokoka

Enterococcus faecalis

Pre odstránenie som to oplachoval Citricidalom a to postupne 1 kvapka do 2 dcl vody a zvyšoval systémom 1 deň 1 kvapka až 10 deň 10 kvapiek do 2 dcl, všetko 2 x denne, chcel som pokračovať až na koncentráciu 12 kvapiek do 1 dcl tak, aby to bolo účinné na tie baktérie ako bolo odporúčané.

Ale na 5 deň som to mal na niektorých miestach na žaludi penisu, okolo trubice a predkožke červené a bolo to trošku citlivé, také červené kruhy preto som prestal s oplachovaním a to začervenanie sa zmenšilo a postupne sa mi ošúpala koža, mám to červené už len minimálne.

Chcel som len informáciu či je to začervenanie bežné pretože tú koncentráciu som ešte nedosiahol a pokračujem v oplachovaní a dnes sa mi to znovu začervenáva ale len okolo otvoru na penise ??

Vopred ďakujem za odpoveď
Dosko

Viktor1234

Ešte vás poprosím názor na dávkovanie čo som si vymyslel:

RÁNO:
Magnézium+Horčík (pred raňajkami)
raňajky (vláknina - ovs. vločky/zelenina)
Bromelín+Probiotiká (po raňajkách)

VEČER:
Selén+Zinok (pred večerou)
Rybí olej s obsahom DHA (po večeri)
Probiotiká (3 hodinový odstup)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk