Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Viktor1234

Ešte vás poprosím názor na dávkovanie čo som si vymyslel:

RÁNO:
Magnézium+Horčík (pred raňajkami)
raňajky (vláknina - ovs. vločky/zelenina)
Bromelín+Probiotiká (po raňajkách)

VEČER:
Selén+Zinok (pred večerou)
Probiotiká (3 hodinový odstup)

Viktor1234

RNG začal som s liečbou ako ste mi radili. Najskôr som si dal na obed magnézium a horčík spolu. Včera na večer som užil všetky potravinové doplnky čo ste mi odporučili (bromelaín, zinok, selén, rybí olej DHA a po 3 hodinách na noc probiotiká). Krátko po užití som začal pociťovať ako keby som si dal tých doplnkov akosi moc, mal som mierne kŕče v bruchu. Večer počas spánku som sa stále budil na to, že som mal mierne kŕče. Od rána som akýsi malátny, nohy ma bolia ako keby som mal svalovicu pritom nemám mať z čoho. Užíval som predpísané dávky. Chcem sa spýtať či to nie je pre moje telo príliš vela? Alebo je to normálne pri začiatkoch liečby? Ďakujem

Jozefe

tak som si teda nariedil 60% roztok DMSO ...dávam si to tak 3x denne len na achylovky aby som videl rozdiel...za ako dlho by sa mal prejaviť účinok?Viem že máš skúsenosti s karpálnym tunelom.

RNG

concor ma aj hromadu skodlivych ucinkov, tj osobne by som ho nepral.
Ale doplnky ako magnezium/horcik a specificky na vyrobu energie ako ATP,. PQQ, a ubiquinol mu mozu na to pomoct.
Kto vie, moze to byt len nasledok stresu, a tam radim dnes kazdemu sa destresovat a zaroven napravit spankovy cyklus, kedze tieto dve so sebou uzko suvisia. Ako na to pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovami stres a spanok.

RNG

Rita, na padanie vlasov ma vplyv vyziva.Mozes mat telo podvyzivene, tj vyrabovane tehotenstvom a kojenim a nasledovne , co robia mnohe zeny, snahou zostihliet.
Tj v prvom rade by som adresoval travenie a stravu.
Moze to byt aj hormonalneho povodu, kde by som adresoval najma znizenie hormonu DHT, na co by som pouzil najma jod, selen, zinok a pripadne vitaminy ako B-5 vo vyssich davkach(500 mg plus)

kajulka6

Zdravim ta RNG. Moj muz ma uz cca 2 roky problem s prebuchavanim srdca. Muz ma 44 rokov. Bol na komplet kardio prehliadke, tlak ma ok, zatazove testy ok, echo a holder ok, nepije, nefajci, ma iba trochu zvyseny kreatinin. Doktor mu na to prebuchavanie predpisal CONCOR 5, rok to bral trosku sa citil lepsie, menej prebuchavani, ale vysadil to lebo si myslel ze mu to nejak nepomaha, potom sa to prebuchavanie zhorsilo, priznal sa doktorovi ze lieky na cas vysadil jasne ze ho dr. sprdol ze to nesmie vysadit inak sa stav zhorsi. Tak idem k tebe po radu ci odporucas ten CONCOR 5 brat,ci to je bezpecny liek, a aku alternativu nasadit, pripadne co to prebuchavanie sposobuje. Dakujem velmi pekne za rady

ritta12

Ahoj Rng, prosim ta o radu ako mam zastavit padanie vlasov. Mam 35rokov a po porode mi zacali velmi padat vlasy. Trva uz 5 rokov a nie a nie prestat. Co si mam nasadit alebo ako to zastavit. Dakujem

orol

RNG, Tvoje rady su mi vzdy velmi napomocne a orientuju ma rozumnym smerom.Moc Ti dakujem za ochotu a snahu vzdy co najlepsie poradit a pomoct. Pozdravujem Vas a zelam vsetko dobre.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk