Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Mirkadef, autizmus pred 50 rokmi bol velmi vzacny, mozno 1 z desattisic ho mali, dnes je velmi casty a nie jeden lekar ho spajal s roZnymi skodlivymi latkami zo stepenia.
Firmy vyrabajuce vakciny dosial tvrdia, ze vakcinacie su neskodne, to ale samozrejme nie je skutocnost, ktora sa zatajuje.Do mna pichli posledne vakcinacie pred vyse 50 rokmi, velmi bolestive prititetanove, hoci tetanus uz vtedy bol extremne vzacny. Potom som lezal 3 krat 3 dni s horuckami(ockovanie bolo v 3 davkach), tj nikto mi nevysvetli neskodnost vakcin.
Zialbohu dnes zijeme v case sprisahani, kde napr v USA nanutia na kazde dieta rozne vakciny, bez toho ich neprijmu do skoly. Je to poriadna spinavost!!!Do 10 roku dostanu dokopy 56 roznych vakcin!!!. Ja a moja generacia dostala dokopy 5 vakcin do dospelosti, a som tu, relativne zdravsi, ako ti mnohonasobne ockovani.

RNG

Viktor, ja radim denne 30 az 50 mg zinku a 200 az 600 mikrogramov selenu. Pozri napr cez iherb.com na rozne doplnky s tymito obsahmi.
Doplnky sa daju kombinovat vseliak, asi jedina vynimka, co neodporucam je brat probiotika a antimikrobalne zaroven. Treba medzi nimi aspon 3 hodiny pauzy.

mirkadef

Dobry den RNG,

Chcela by som sa spytat aky mate nazor na ockovanie MMR ( zijeme v UK a tu sa to dava v roku, co mi pride skoro ) taktiez su na to rozporuplne nazory. V Uk bol doktor kt. zistil ze MMR zvysuje sancu na autizmus, a ktory bol potom vyhosteny.
Iba by som chcela pocut vas nazor na tuto vakcinu a ci sa teda nejako da predist tymto chorobam ak by dieta nedalo zaockovat. dakujem vopred velmi pekne
M.

Viktor1234

RNG budem sa riadiť vašimi radami. Spravil som si zoznam "potravinových doplnkov" a chcel by som sa vás ešte spýtať, že akým spôsobom ich môžem užívať (ktoré ráno, ktoré nalačno, ktoré večer, ktoré môžem kombinovať a naopak ktoré nesmiem kombinovať).

1. úprava trávenia: okrem toho, že budem jesť viac ovocia, zeleniny a potravín bohatých na vlákninu si dokúpim BROMEALÍN a probiotiká na trávenie.

2. zvýšenie virálnej imunity: EDENPHARMA ZINOK 15mg + SELÉN 50ug, probiotiká na imunitu

3. regenerácia myelínu: rybí olej CORDISMARI 600mg DHA

Ďakujem.

RNG

Komonica (melilotus oficinalis)obsahuje kumarin, tj riedi krv, ale neviem nic o rozbijani krvnych zrazenin.
Kedze je diureticka, pouziva sa na odvodnenie v mensich mnozstvach.
www.wisegeek.com
en.wikipedia.org

RNG

orol, khella je bezna Europska/Severoafricka burina, co ti vyrastie kdekolvek pri dome, pozri napr na zdroj semien
www.johnnyseeds.com
teda ked sa ti chce paprat s vyrobou vytazku
en.wikipedia.org
Ale nie je to celkom nevinny doplnok, pozor
www.drugs.com

RNG

Viktor, polievkova lyzica(15 ml v USA) ma viac, ako 5 gramov oleja.
Ale je to OK na obsah DHA. Kedze potrebujes 2 x 1 gram DHA, vo flasi mas dost na 20 dni, Zhruba.

RNG

KontrolOR, nemam krystalovu gulu, aby som ti vedel presdpovedat, ake nakazy sa ta chytili v oslabenom stave. Ale iste su to mikroby, tj treba proti nim bojovat roznymi antimikrobialnymi latkami. Typujem ze by mohol zabrat roztok citricidalu, extrakt z olivovych listov, vysoke davky vitaminu C, oreganovy olej a monolaurin. Ja osobne by som ich bral vsetky, pre istotu aspon niekolko dni.

RNG

Viktor nepoznam tu znacku, ale zasadne nedavas dokopy antimikrobialne latky ako selen a zinok s probiotikami.
Aj uvedena davka zinku a selenu je prinizka.

orol

RNG nazdar, dovol mi otazky.
1) Chcem kupit najlepsie mimo Slovenska (nedoverujem) susenu rastlinu moračinu –pakmin - parascu sparadlovu (ammi visnaga L) len pre vlastnu potrebu a chcem z nej urobit tinkturu. Vedel by si mi prosim poradit kde kupit? Lebo ak sa namaham tak sa namaham, nemozem nic rozumne najst...
2) Chcem zacat uzivat komonicu lekarsku vnutorne v rozumnych davkach. Je pravda, ze riedi krv a tozbija aj krvne zrazeniny? (uvital by som o komonici viac DOBRYCH info, vdaka).

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk