Otázky na RNG

kajulka6

Zdravim ta RNG. Moj muz ma uz cca 2 roky problem s prebuchavanim srdca. Muz ma 44 rokov. Bol na komplet kardio prehliadke, tlak ma ok, zatazove testy ok, echo a holder ok, nepije, nefajci, ma iba trochu zvyseny kreatinin. Doktor mu na to prebuchavanie predpisal CONCOR 5, rok to bral trosku sa citil lepsie, menej prebuchavani, ale vysadil to lebo si myslel ze mu to nejak nepomaha, potom sa to prebuchavanie zhorsilo, priznal sa doktorovi ze lieky na cas vysadil jasne ze ho dr. sprdol ze to nesmie vysadit inak sa stav zhorsi. Tak idem k tebe po radu ci odporucas ten CONCOR 5 brat,ci to je bezpecny liek, a aku alternativu nasadit, pripadne co to prebuchavanie sposobuje. Dakujem velmi pekne za rady

ritta12

Ahoj Rng, prosim ta o radu ako mam zastavit padanie vlasov. Mam 35rokov a po porode mi zacali velmi padat vlasy. Trva uz 5 rokov a nie a nie prestat. Co si mam nasadit alebo ako to zastavit. Dakujem

orol

RNG, Tvoje rady su mi vzdy velmi napomocne a orientuju ma rozumnym smerom.Moc Ti dakujem za ochotu a snahu vzdy co najlepsie poradit a pomoct. Pozdravujem Vas a zelam vsetko dobre.

RNG

Mirkadef, autizmus pred 50 rokmi bol velmi vzacny, mozno 1 z desattisic ho mali, dnes je velmi casty a nie jeden lekar ho spajal s roZnymi skodlivymi latkami zo stepenia.
Firmy vyrabajuce vakciny dosial tvrdia, ze vakcinacie su neskodne, to ale samozrejme nie je skutocnost, ktora sa zatajuje.Do mna pichli posledne vakcinacie pred vyse 50 rokmi, velmi bolestive prititetanove, hoci tetanus uz vtedy bol extremne vzacny. Potom som lezal 3 krat 3 dni s horuckami(ockovanie bolo v 3 davkach), tj nikto mi nevysvetli neskodnost vakcin.
Zialbohu dnes zijeme v case sprisahani, kde napr v USA nanutia na kazde dieta rozne vakciny, bez toho ich neprijmu do skoly. Je to poriadna spinavost!!!Do 10 roku dostanu dokopy 56 roznych vakcin!!!. Ja a moja generacia dostala dokopy 5 vakcin do dospelosti, a som tu, relativne zdravsi, ako ti mnohonasobne ockovani.

RNG

Viktor, ja radim denne 30 az 50 mg zinku a 200 az 600 mikrogramov selenu. Pozri napr cez iherb.com na rozne doplnky s tymito obsahmi.
Doplnky sa daju kombinovat vseliak, asi jedina vynimka, co neodporucam je brat probiotika a antimikrobalne zaroven. Treba medzi nimi aspon 3 hodiny pauzy.

mirkadef

Dobry den RNG,

Chcela by som sa spytat aky mate nazor na ockovanie MMR ( zijeme v UK a tu sa to dava v roku, co mi pride skoro ) taktiez su na to rozporuplne nazory. V Uk bol doktor kt. zistil ze MMR zvysuje sancu na autizmus, a ktory bol potom vyhosteny.
Iba by som chcela pocut vas nazor na tuto vakcinu a ci sa teda nejako da predist tymto chorobam ak by dieta nedalo zaockovat. dakujem vopred velmi pekne
M.

Viktor1234

RNG budem sa riadiť vašimi radami. Spravil som si zoznam "potravinových doplnkov" a chcel by som sa vás ešte spýtať, že akým spôsobom ich môžem užívať (ktoré ráno, ktoré nalačno, ktoré večer, ktoré môžem kombinovať a naopak ktoré nesmiem kombinovať).

1. úprava trávenia: okrem toho, že budem jesť viac ovocia, zeleniny a potravín bohatých na vlákninu si dokúpim BROMEALÍN a probiotiká na trávenie.

2. zvýšenie virálnej imunity: EDENPHARMA ZINOK 15mg + SELÉN 50ug, probiotiká na imunitu

3. regenerácia myelínu: rybí olej CORDISMARI 600mg DHA

Ďakujem.

RNG

Komonica (melilotus oficinalis)obsahuje kumarin, tj riedi krv, ale neviem nic o rozbijani krvnych zrazenin.
Kedze je diureticka, pouziva sa na odvodnenie v mensich mnozstvach.
www.wisegeek.com
en.wikipedia.org

RNG

orol, khella je bezna Europska/Severoafricka burina, co ti vyrastie kdekolvek pri dome, pozri napr na zdroj semien
www.johnnyseeds.com
teda ked sa ti chce paprat s vyrobou vytazku
en.wikipedia.org
Ale nie je to celkom nevinny doplnok, pozor
www.drugs.com