Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Viktor1234

Probiotiká ARKO DEFENSES ADULT obsahujú selén aj zinok len neviem či v dostatočnom množstve a dajú sa kúpiť u nás.

Viktor1234

RNG našiel som na stranke iherb.com Doctors Best DHA 500 FROM CALAMARI. Je to ono? Ak ano bude mi stacit jedno balenie kde je 60 kapsul alebo mam kupit viac baleni? Netusim ako dlho to treba brat...viete mi este prosim vas poradit ohladom toho selenu, zinku a probiotik? A myslíte si, že by som si mal aj naďalej dopĺňať minerály ako doteraz? t.j. magnézium Magnosolv, vápnik Biomin a vitamín D EPA plus natural rybí olej. Ďakujem.

RNG

Viktor, Slovensko a vlastne cela Europa ma doplnky potravin v prilis malom vybere a velmi drahe. Pozri na stranku napr iherb.com alebo swansonvitamins.com ked uz objednavas cez internet

Viktor1234

RNG ďakujem za reakciu...chcem sa spýtať či sa dá kúpiť Calamarine olej aj na Slovensku? Našiel som zatiaľ len toto na amazone: www.amazon.com prípadne alternatívny liek rovnako účinný...čo sa týka virálnej imunity tak som sa dočítal, že treba brať selen, zinok a probiotika. Vedeli by ste mi poradiť aké konkrétne typy si mám kúpiť?

A myslíte si, že by som si mal aj naďalej dopĺňať minerály ako doteraz? t.j. magnézium Magnosolv, vápnik Biomin a vitamín D EPA plus natural rybí olej. Ďakujem.

RNG

Viktor, ty mas jasnu diagnozu, tetania a nasledky virusu VZV a to treba ucinne adresovat.
Viktor , vies ze mas tetaniu a ta je zo zlej absorbcie mineralov, tj musis adresovat svoje travenie(kyseliny enzymy mikrovlakniny a probiotika).Lekari nemeraju ani kyseliny ani enzymy ani crevnu floru, takze to je na tebe.
Mas z toho aj podstatne znizenu aj viralnu imunitu,tj aj ine imunity zaroven, pre to sa ti premnozil v tele virus VZV, ktory nosime v tele cely zivot prakticky vsetci. Ten ti mapadol aj ine organy aj nervove obaly/myelin, aj mozog a pravdepodobne aj oci a usi. Lekari ho obvykle podcenuju a dufaju ze "odide sam", podobne ako virusy hpv, EBV a ine.
Takze si musis zvysit co najskor aj viralnu imunitu, pozrie cez Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes, ako na to.

Na regeneraciu myelinu treba brat DHA, co najdes napr v calamarine oleji. Davka je 2 x 1 gram DHA.

RNG

Josephine, tlak mozes mat zvyseny, lebo mas zapchate cievy alebo "hustu" krv, na cvo pomaha cistit si cievy lecitinom a riedit bezpecne krv nattokinazou. Niekedy pomoze aj rozsirovat si cievy ovocim hlohu(Hawthorne, mechanizmus vasodilatacie , viac na
floraleads.com )
Ale tlak najviac ovlyvnuje stress, preto si treba stres co najviac odstranit/potlacit a zlepsit zaroven aj spanok, kdeze tieto dva su uzko spojene. pozri viac na to cez Google.sk pod mojim nickom a slovom stres a spanok.
Stres je zabijak, doslova a neadresovany je po case pricina stovoek roznycy zdravotnycy problemov,. Tj neoplati sa ho zanedbavat.

RNG

Jozefe, , na aplikazie cez kozu na klby a slachy je dobre pouzivat koncentraciu DMSO od 50 do 70%. Vyssie koncentracie(sam som pouzical az 90%) znacne stipu a velomi odmastia kozu. Po pol hodine po aplikacii odporucam si miesto natriet kokosovym, olejom. Dovtwedy musi byt obnazene a nedotykat sa niciho. Inac si mozes "prepasirovat" do tela neziaduce latky, ako napr plasticke hmoty z textilii
Pozor na skladovanie DMSO, odporucam len sklo a polyetylen.

josephine12

Dobrý deň RNG, prosím Ťa, vieš mi napísať konkrétne aké doplnky by som si mala objednať na zníženie tlaku , pretože liekami ani cesnakom sa mi to nedarí, chcem si spraviť zase objednávku v iherbe, tak by som potrebovala od Teba priamo na to vhodné výrobky, ten tlak je stále okolo 180/120 niekedy ja vyšší, možno v závislosti od tých obličiek, ale na tie doplnky užívam. Ďakujem ti vopred :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk