Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Jozefe

RNG chcem sa opýtať na DMSO...našiel som shop aj tu na SR kde ho predávajú v 99% čistote.Ako si ho potom rozriediť a s čím ked ho chcem použiť na kožu resp. bolavé achylovky stvrdnuté šlachy klby atď...možno ho potom striedať s 10% roztokom MMS alebo radšej použiť len DMSO.

RNG

Must be strong,l rozdel si to pocas dna. Premena 5-HTP na setrpotonin(5-HT) nie je okamzita a tak isto premena serotoninu na melatonin nie je okamzita, takze branie na vecer nemusi nevyhnutne uspavat, hoci je to mozne.

Jozefe

RNG chcem sa opýtať na DMSO...našiel som shop aj tu na SR kde ho predávajú v 99% čistote.Ako si ho potom rozriediť a s čím ked ho chcem použiť na kožu resp. bolavé achylovky stvrdnuté šlachy klby atď...možno ho potom striedať s 10% roztokom MMS alebo radšej použiť len DMSO.

must.be.strong

Zdravíčko,

psala jsem tu před pár dny příspěvek ohledne 5-HTP. Uz ho mam doma a chystam se ho vyzkouset.
Mam otazecku ohledne uzivani.
Jakou si mam nasadit davku? 200mg pred spanim? Nebo si to mam nejak rozdelit do celeho dne? Dekuji za odpoved.

RNG

Mnoly , oslabeny traviaci poroces postupne vedie k stovkam roznych zdravotnych problemov, lebo celkove pre zdravie a dobru cinnost tela potrebujes hromady roznycy materialov, z ktoryc ti mnohe pri oslabenom traveni a absorbcii mozu chybat.
Opakujem zasadu ze travenie je vec dostatku kyselin, enzymov ,mikrovlaknin a probiotik a ze chybajuce sa da doplnit velmi jednoducho Chemikalia escital/escitalopram ma ucinok SSRI , tj nedovoli znizovanie hladinu serotoninu.
Na zvysenie hladiny serotoninu docasne sa da brat polotovar 5-HTP, co sa dobre absorbuje a je len jeden krok od serotoninu(5-HT) a nie 4 premeny, ako je L-trypotophan.

Ale radim mu napravit si travenie v prvom rade, lebo inac speje k nie len problemom so serotoninom , ale stovkam inych.

RNG

Kaja vyhadzanie Znamena ze mas niecim zamorene telo. Acne su dosledok zamorenia znicenymi/tvrdnucimi tukmi, najma hydrogenizovanymi polynasytenymi rastlinnymi olejami, tj to co lekari poropaguju ako "zdrave, bezcholeasterolove"
A kedze si takych olejov(marganiny, rozne nepanenske oleje a raastlinne "maslaq " a pomazanky) za cely zivot zjedla kopu, ak ked odteraz budes jest len panenske a nasytene(tj tie co netvrdnu a nezapchavaju pory) tak ti to bude trvat roky sa ich z tela zbavit.
Jedine, ako sa mozes branit okamzitre je znizit vylucovanie tukov cez kozu znizenim hladiny DHT, ked si nalozis pecen nezdravo vysoko vitaminom A vo forme retinol palmitate. Je to ale ovela menej skodlive, nez nalozenie pecene chemikaliou isotretinoin A zvonku pouzivat nieco antimikrobialne aby tio acne nerhnisali a nezapalovali sa.Napr kokosak s pridanym citricidalom, koloidnu striebornu vodu , oxidatory atd

mmooly

Ahojte.. prosím ťa RNG ešte o tvoju radu. Priateľa chytila depka, užíva ten escital. a lekárka mu povedala že to vlastne dostal preto, že má problémy so zažívaním, vraj má veľa pacientov po žlníku. Žlčník nemá už 20 rokov a pred pol rokom mu brali ďalšie kamene ktoré sa mu utvorili, vtedy schudol cca 17kg za mesiac. Tak myslíme že je problém, že sa mu nespracováva triptofán z potravya s následkom na serotonín. Momentálne sa cíti dobre, liek mu zabral, ale čo s tým zažívaním, do budúcna.. dá sa to ešte nejako napraviť? Ďakujem pekne za odpoveď.

kaja 12

dakujem za odpoved! hej no asi na tom nieco bude, kedze som sa dost vyhadzala nedavno. co by som mohla uzivat alebo dat si na to aby sa mi to zlepsilo?

RNG

Babs, yam sa pouziva az do davky 200 mg Diosgeninu, tj 5 tych kapsul zo Swansonu. Klusne ho mozes kombinovat zo Saw Palmetto, lebo pracuju v tele na inom principe.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk