Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Kaja roacutane sa zhroazduje v peceni a skodi jej.
Vysoke davky vitaminu A sa tiez zhromazduju v peceni a mozu telu skodit tym ze potlacia vylucovanie tukov z mazovych zliaz.Ze by skodili samotnej peceni, o tom som nenasiel ziadnu serioznu vyskumnu literaturu.
Lekari su nauceni zo skol pouzivat len schvalene patentovane lieky, ale mnohe prirodne latky ich plne zastupia a to bez skodlivych postrannych ucinkov.Naviac ich systematicky strasia, ze co nie je schvalene ako liek moze telo poskodit. To je samozrejme loz, kedze potravinove doplnky su schvalene lekarskymi komisiami ako neskodne v odporucenycy davkach, vlastne "generally safe" tj bezpecne.

RNG

Mastie, ak mas podozrenie na [parazita, tak si zaobstaraj protiparazitalny balicek od firmy JUKL, co ti na to moze pomoct. Je to presne zlozenie a rozvrh brania podla dr Huldy Clark, co mala s tymto vyse 80% uspesnost. Na "tvrdohlace " parazity sa da brat tento protokol aj dlhsie a v 2 nasobnych davkach. Tak zs zvysi uspesnost az na 90%.
Inac musis ist na protiparaziticke lieky, ktore su na kazdeho parazita ine a maju casto skodlive postranne ucinky.
Mnohi mali uspech aj so zapermi, tj elektronickymi pristrojami, co nicia rozne mikroby a parazity roznymi frekvenciami prudu, co im poskodia cinnost a tym ich potlacia

Babs2828

Dobrý deň pán RNG, mohla by som vás poprosiť o radu ohľadom užívania Saw palmetto a Wild yam, či sa môžu užívať spolu??
Saw palmetto som si objednala kvôli zvýšenej hladine androgénov, že by to malo pomôcť pri príznakoch PCOS (padanie vlasov, úprava cyklu..) a Wild yam som objednala pretože som sa dočítala, že upravuje hormóny, menštruačný cyklus, ktorý mám veľmi dlhý a nepravidelný.
Mám objednaný wild yam root od swansonu s 10% účinnou látkou Diosgenin a Saw palmetto 160 mg 85-95% mastné kyseliny a steroly 136-152 mg. Doporučené užívanie je napísané pri oboch 2 tablety denne. Je to správne? Ďakujem za odpoveď

kaja 12

Ahoj :) chcem sa spytat,ze brala som roaccutane a potom som zacala brat olej z trescej pecene asi pol mesiaca na to a brala som ho mesiac a pol a mal vysoky obsah vit a,ci to nevadi.uz som ho vysadila ale citala som ze to moze byt zle kedze po roaccutane sa nema uzivat vit a. Dakujem za odpoved

natalianka2

Dobrý deň pán RNG. Rada by som sa informovala ohľadom odčervenia tela a zbavenia sa nežiaducich parazitov. čo odporúčate? Určite ste to tu už pisal ale zle sa to tu vyhľadava. Ďakujem za pochopenie Priatel strašne škrípe zubami a niekde som sa dočítala že to možu sposobovať škrkavky parazity,..možno je to hluposť ale aj tak odčervenie je jednožnačne prospešne pre organizmus. Ďakujem za odpoveď.

mastie

ďakujem za odpoveď, ale dopracovala som sa k poznaniu, že mám v krku psiu pásomnicu,ktorá spôsobuje echinokokózu,takže čo sa týka serrapepetázi,mení to zrejme indikáciu,tak znova prosím o návrh terapie,alebo kde ho hľadať

PF2014

To máš úplnú pravdu, ja som mal takého obvodného, že bolo k nemu za trest chodiť, kopa problémov a musel som sa skoro prosiť o obyčajný krvný obraz, viac nebol ochotný nikdy zobrať. Pri tom by pri problémoch ako je slabosť a únava, mali brať krv podľa mňa aj na infekčné ochorenia, borelioza, chlamydie, mykoplazmy, EBV,CMV, aj keď to neni možno tiež 100% istota, ale aj tak sa tam niečo môže ukázať, ako keď si to nedáš spraviť. Ale bohužiaľ sa tieto vyšetrenia bežne nevykonávajú, až po zmene obvodného som sa dočkal na vstupnom vyšetrení kopec rozborov, ale opakovane už tiež neni ochotný robiť nejaké veľké testy, aj keď ubehli roky, bohužiaľ poisťovne nepustia.

josephine12

Ved ja vydrzim len lekar vymysla ; je pravda ;ze lieky jem od svijich 30_tich rokov tak to musi trvat dlhsie ;dakujem za odpoved; objednam este aloe a vitaminy a prosim ta vsetko to najdem na iherb?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk