Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

bager

Rng prosim ta dnes som si dal frontin 1 tabletku 0.25 mozem to skombinovat s 5htp trebars rano 1 tabl 5 htp a jednu vecer 3x za den vytazok z lubovnika mam od firmy now 300 mg 1 kapsula hypericinum perforatum 5htp Naturaly Sourced 100mg v 1 tablete kupene s ok nakup.sk mozem si sem tam dat k tomu fronti trebars raz za den

RNG

Viper, z detmi je problem, ale ked treba odstranit rozne nefuncne tkaniva, pomahaju na to len enzymy.
skus zamiesat napr serrpapeptazu do jedla alebo prasok z pancreatinu
A mazat pod pazuchu jod a zamiesat do jedla selen.

RNG

Citricidal obvykle hnacky nesposobuje, len docasne ako herxeimerovu reakciu
Hnaaku mozu sposobovat velke mnozstva kysleho vitaminu C vo forme askorbickej kyseliny

viper3000

RNG dakujem za odpoved..

No mam problem ...moja mala uz nestrpi lieky ako take takze jedine nejake sirupy ....

nasiel som nieco taketo

www.bio-medica.cz

a plus zatial davame malej toto aspon na podporu imunity

www.obchod-web.sk

a tie enzymy este musim pohladat nenasiel som ziadne ktore by mohli deti od 3 rokov aspon...(musim lepsie pohladat)

maria-2016

Dakujem za odpoved a spominala som ti o tom prehanani...je to sposobene s Citricidalom???? predtym som hnacky nemavala....co na to hovoris ty???nie je mozne to mat od konbinacii liekov ktore beriem?????

RNG

Maria, ja osobne pouzivam viac zmesi probiotik aby som do tela dostal co najviac roznych, lebo kazde pre nas produkuje ine zivny a obranne latky. Dobre su take, co vydrzia teploty a zaludocne kyseliny, inac sa nemozu za ziva dostat do criev.
Tak medzi takymi zasadne vyberaj, nie tie, co potrebuju chladit.

RNG

Vyper, cysty su nefunkcne tkaniva do ktorych telo uzaviera neziaduce materially. A vsetky tieto sa daju s velkou pravdepodobnostou odstranit silnymi entericky ochranenymi enzymami a jodom a selenom , co sa podielaju tiez na vyrobe vlastnych telesnych enzymov.

RNG

Vitamin D-3 je potrebny pre telo z roznych dovodov, ako zabudovane mineralov do kostry, na imunity, na rozne hormony, proti nervovym problemon a depresiam atd.
A zialbohu az 20% ludi si ho nevie tvorit dostatok ani na slnku.Takze je dolezite pre nich aj ostatnych ho doplnat. spolu s vitaminom K-2.

RNG

Kedze lekari maju malo ucinnch liekov na virusy, odporucaju pokoj a nech si to telo vyriesi samo.
Ale v prirode je plno antiviralnych do pomozu skratit boj s virusami, aby nebolo telo natolko nimi znicene.
Pozri napr cez Google.sk pod mojim nickom a slovom herpes ako na to.
Ja som mal nedavno viralny zapal nervu na nohe, ze som nevedel ani vstat z postele. Vylecil,som si ho masivnymi davkami colostra(2 x 15 gramov)
Monolaurinu(2 x 10 gramov)
saparalu(2 x 1 gram)
a natieral som si bok lemon grass oil Na piaty den som uz robil drepy, hoci na stvrty som sa ledva hybal
Pomohli mi v tom aj masivne davky trescej pecene(100 gramov kazdy den), ktora obsahuje na nervovu izolaciu (myelin) dolezitu mastnu kyselinu DHA

RNG

Maria, Zo vsetkeho sa prakticky da dostat branim spravnych doplnkov.
Zialbohu ty mas toho privela, takze budes muset brat tych doplnkov hojne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk