Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kaja 12

Dobry den! Chcela by som sa spytat na Vas nazor na vlakninu "Clean inside", ci je to nejake super alebo uplne staci ked budem uzivat psyllium a jabl.vlakninu a probiotika? Dakujem za odpoved

RNG

Lienocka, nielen horvik, ale aj drasdlik sodik a vapnikmozu sposobit tetanicke nedostatky mineral0ov. Ale mravcenie moze byt aj zo zhorsenej cirkulacie krvi(lcitin lipaza na cistenie ciev , a na riedenie krvi a na odstranovanie krvnych zrazenin(fibriny a tromby) nattokinaza a serrapeptaza)

RNG

Dovodov na zvysene ALT je hromada
www.mayoclinic.org
dufajme z e u teba je to nejake mensie zamorenie, co velmi lahko odstrani protokol dr Berksona

RNG

Lia vynechavanie tazkostravitelnych jediel moze sice odbremenit pecen ale ked si ju precistis protokol0om dr Berksona a branim hodne mikrovlaknin, nepotrebujes nic vynechavat a zaroven si odfmoris a regenerujes pecen. Zasada spravnej diety je totiz pestrost a ked niektore jedla nevies poriadne stravit, tak je to kvoli nedostatku kyselin alebo roznych enzymov, a tie sa daju lahko doplnit. S vinimkou na lepok, lebo nan zatial nie su dostatocne ucinne enzymy

lienocka12345

Ahoj.chcela by som sa spytat,ze ake mineraly si mam doplnat ked mam krce casto v rukach,alebo take mravcanie v koncatinach.davam si magnesium pravidelne asi 2tyzdne ale nepomaha mi skoro vobec.tak ci k tomu nemam pridat aj iny mineral vapnik alebo co konkretne? Dakujem :)

Lia84

Este ma napadla jedna vec. Mozem mat zvysenu ALT hodnotu z dovodu, ze by sa mi cistilo telo po tych kvasinkach? Uz mesiac uzivam NAC s olivovym extraktom proti ureaplazme a chcem v tomto pokracovat dalsich par mesiacov. Myslite, ze aj NAC to mohlo sposobit, ze sa mi intenzivnejsie cisti telo? Uzivam dostatok vlaknin, probiotika na noc a jem aj vela zeleniny, ale hlavne vela tukov (nie spalenych rastlinnych). dakujem

Lia84

Dobry den pan RNG,
2 tyzdne po skonceni protikvasinkovej diety mi po odbere krvi zistili zvysene ALT, vraj norma je do 1,06 a ja som tuto hodnotu mala 1,25. Prosim Vas poradte, co mozem pre svoju pecen urobit. Citala som toho Berksona, ostropestrec, ale aky je dietny rezim?

Co si myslite o tejto diete? Vam to skopirujem
Jej hlavným princípom je vynechanie tukov, ale mali by sa vynechať aj živočíšne bielkoviny. Tie zaťažujú pečeň viac, než sa všeobecne myslí. Preto by sa malo obmedziť nielen konzumáciu mäsa, ale aj solených aromatických syrov, ktoré nie sú jeho zdravou náhradou.

Ktore druhy tukov zatazuju pecen? Snazim sa sacharidov nejest prilis vela este kvoli tym kvasinkam, tak uz ozaj neviem, ked uz ani maso ani tuky by som mala vyradit tiez. Dakujem za nazor

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk