Otázky na RNG

Lia84

Este ma napadla jedna vec. Mozem mat zvysenu ALT hodnotu z dovodu, ze by sa mi cistilo telo po tych kvasinkach? Uz mesiac uzivam NAC s olivovym extraktom proti ureaplazme a chcem v tomto pokracovat dalsich par mesiacov. Myslite, ze aj NAC to mohlo sposobit, ze sa mi intenzivnejsie cisti telo? Uzivam dostatok vlaknin, probiotika na noc a jem aj vela zeleniny, ale hlavne vela tukov (nie spalenych rastlinnych). dakujem

Lia84

Dobry den pan RNG,
2 tyzdne po skonceni protikvasinkovej diety mi po odbere krvi zistili zvysene ALT, vraj norma je do 1,06 a ja som tuto hodnotu mala 1,25. Prosim Vas poradte, co mozem pre svoju pecen urobit. Citala som toho Berksona, ostropestrec, ale aky je dietny rezim?

Co si myslite o tejto diete? Vam to skopirujem
Jej hlavným princípom je vynechanie tukov, ale mali by sa vynechať aj živočíšne bielkoviny. Tie zaťažujú pečeň viac, než sa všeobecne myslí. Preto by sa malo obmedziť nielen konzumáciu mäsa, ale aj solených aromatických syrov, ktoré nie sú jeho zdravou náhradou.

Ktore druhy tukov zatazuju pecen? Snazim sa sacharidov nejest prilis vela este kvoli tym kvasinkam, tak uz ozaj neviem, ked uz ani maso ani tuky by som mala vyradit tiez. Dakujem za nazor

Marcela PE

Ďakujem. Ja mám doma citricidal higher nature z hoogle. našla som si Serrapeptase Source Naturals + oregano oil now... Toto by mohlo stačiť? či mám pridať aj berberine? ako dlho to užívať a hlavne aby sa mi nevracali tieto problémy ? Ďakujem za odpoveď.

RNG

Perla, zbytocne marnis cas, ked sa pytas na radu okolo potravinovych doplnkov ludi, co v tom nemaju ziadne vzdelanie.
A co sa tyka ucinnosti colostra,mam to uz davno a mnohokrat preskusane osobne, na mnoho ludoch tj nehovorim z hladiska reklamy ani mojich lekarskych zdrojov, co som kedysi pouzil ako zdroj informacii.
Na virusove osobne odporucam vyskusane mnohokrat colostrium v davke 2 x 10 gramov minimum pre dospeleho, predavkovat sa nijak neda, pre to aj vyssie davky su OK.
Tiez je dobry caj z huby Chaga, dospela davka je 10 gramov na caj,
Monolaurim davka 2 x 5 gramov, ani to sa neda predavkovat,lebo je to len forma tuku
chaparal, dospela davka je 2 x 1 gram a tiez vysoke davky vitaminu C, ja pouzivam velmi ucinnu formu, ester C az 1.5 gramu kazdu hodinu, vcitane noci, kde pouzijem na 3 hodiny(2 spankove cykly,) 3 gramy esteru C s bioflavonoidmi po dobu 2 az 3 dni.
Obvykle s tymto je za 3 dni po viruse.
Na udrzbu ale pouzivam este dalej monolaurin aj colostrum, , pripadne aj caj z chagy, lebo potlaceny virus neznamena v tele uplne zniceny a pri nizkej viralnej imunite sa moze znova premnozit a zacat skodit.

perla1

Zdravim ta Rng, pytala som sa ta na ucinnost Kolostra a teda ze moj imunolog je skepticky,chapem ze pre novorodenca je mledzivo-kolostrum to najlepsie co mu moze matka odovzdat a teda ze to je mledzivo z cloveka, a dieta to vstrebe ALE ci je clovek schopny travit kolostrum od zvierata,imunolog povedal ze na toto nema clovek prenosny system.To ma zaujima ci to kravske kolostum ma podobne zlozenie ako ludske, asi to to iste nebude ze?
A este sa spytam co nasadit v pripade ze dieta dostane MONONUKLEOZU-ebv virus, Cytomegalovirus a KIAHNE,co mam nasadit aku liecbu. Dakujem

kajulka6

Ahoj RNG prosim ta je v tomto obsahu nieco skodlive? Nasla som cmulacie tabletky pre dieta co obsahuju zmes NUKLEITIDOV ale pridavne latky su tieto, tak ci je to ok alebo nie .
sukralóza, sorbitol (sladidlá), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor), oxid titaničitý (farbivo), citrónová aróma.
Hlavne ten oxid titanicnity a hydroxypropyllmethylceluloza sa mi nezda. Dakujem

RNG

scajka, pokial nemas nejake nedostatky v tele, drz sa len spravnej skladby stravy, pestrej, a vyluc vusokoglycemicke a cukry podstatne, jedz hodne zelenin, vyhybaj sa znicenym rastlinnym olejom a "maslam", jedz oleje len vo forme panenskych alebo v orechoch a olejnatych semenach, tuky su potebne pre mozog, ktory je z nich zlozeny, najma zo stabilnych nasytenych
Ked si chces nieco doplnat, tak len to, coho mame v pestrej strave primalo ako jod, selen zinok, vitaminy C E D-3 a K-2, tiez samozrejme si cisti cievy aspon raz za tyzden lyzicou lecitinu, cisteho prasku alebo granulatu a ber zmes mikrovlaknin kazdodenne a obcas si nasad probiotika.