Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Full spektrum je mlety koren bez udania mnozstva ucinnej latky, Diosgeninu.
Preto odporucam len standardizovany vytazok, kde je jasne uvedene mnozstvo diosgeninu na odporucenu dennu davku 200 mg Diosgeninu.
Swansonvitamins ma v 405 mg kapsuli garantovane 10%= 40.5 mg Diosgeninu, tj treba takych zobrat denne okolo 5 kapsul.

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa ťa spýtať, je možné napravenie skoliózy v 23 rokoch?? Bol som na RTG pred 2 rokmi, vtedy mi vyšla dextrokonvexná skolióza, mám problémy z dýchaním, tŕpnu mi aj ruky, predpokladám, že to bude z toho. Nevieš, čím by sa to dalo najlepšie vyriešiť?

Nika2288

RNG, prosím vás, poradili by ste mi, aký je rozdiel medzi dvoma produktami od Swansonu - Full Spectrum Wild Yam a Wild Yam Root? Potrebovala by som Yam na vyrovnanie hladiny hormónov (nie počas menopauzy, mám 26r.), ktorý by bol pre mňa vhodnejší? Vopred ďakujem.

RNG

Josephine na cinnost stitnej zlazy je potrebne dostatok jodu a selenu, co dnes nemame, lebo nas o tieto rabuju zamorenia chlorom, fluorom a bromom.
Jod je potrebny aj na enzymi a ine hormony v tele, takze dodat ho je dnes nevyhnutne, inac mas rozne problemy. Moje lekarske zdroje neveria na ziadne autoimunne choroby, lebo za nimi nachadzaju rozne ine priciny, nez "hlupost tela napadajuceho samo seba".

RNG

Rita, to je reklama vyrobcov. Ucinna latka na hlive su betaglukany a tie ma aj kvasinka vo svojich bunecnych obaloch Telo nerozoznava, ake kvasinky nas napadnu, na signal dotyku s betaglukanmi, najma s beta 1,3 na 1,6 zacne aktivivat biele krvinky a zvysi ich vyrobu.

RNG

Perla, colostrum je vstrebatelne aj u ludi, co im zlyhava traviaci proces. Tvoj lekar je mylne informovany.
Od vtedy, co som mojho 85 rozneho otca zachranil po tazkej operacii colostrom, ked mu lekari uz nedavali ziadnu nadej mi nikto nevysvetli, ze nepracuje!!!
To iste napr pri mojej zene, co dostala pasovy opar, tj nielen na pase ale aj na tvari, blizo oci a mozgu, a mal som strach ze tento virus (VZV) jej poskodi mozog alebo zrak, co sa stava velmi casto.
S pomocou colostra sa z toho dostala rekordne rychlo, bez poskodenia nervov zraku alebo mozgu
A prave boj proti virusom je hlavne imunoglobulinmi

RNG

mamado, ta trosticka sojoveho oleja ti nemoze uskodit.
Uskodi napr babatku, ked mu davaju ciste sojovu formulu alebo ludom co jedia soju kazdodenne vo vyssich mnozstvach, casto maskovanu v masovych vyrobkoch. Takze skor davaj pozor na parky, salamy atd

josephine12

rng, prosim ta, vies mi este poradit pri stitnej zlaze a jej autoimunnej chorobe-zvysenej, beriem eurhyrox a chcela by som uzivat ten jod, ci to je pri tomto lieku mozne kombinovat, lebo som nenasla jednoznacnu odpoved,skor negativnu. dakujem

ritta12

Zdravim ta RNG, idem k tebe po radu ohladne Imunoglukanu ci je lepsie-vhodnejsie pouzivat dlhodobo na podporu imunity extrakt z hlivy ustricovej alebo kvasinky saccharomyses pre dieta, citala som ze extrakt z hub-hlivy ma vyssi imunomodulacny ucinok a su ucinnejsie ako tie kvasinkove extrakty a z hub staci mensia davka ako z kvasiniek a ze este z tych hub su neni ziadne neziaduce ucinky, neviem ci bolo myslene ze z tych kvasinie sa moze nieco stat... Dakujem za vysvetlenie

perla1

Ahoj Rng, dnes som bola na kontrole u imunologa a pytala som sa ho na KOLOSTRUM kedze potrebujem ja aj moje dieta dvihnut imunitu kvoli castej chorobnosti. A on mi ho neodporucil ze vraj nedviha Imunoglobuliny u cloveka ani u dietata a nevie ho clovek vyuzit to je vstrebat imunoglobuliny z creva ze nemame na to prenosny system. On odporuca aj doplnky ako Betaglukan,Preventan, Enzymy len nie to Kolostrum a zas ty to odporucas tak ako to potom je s tym vstrebavanim. Dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk