Otázky na RNG

PF2014

Čo si myslíš o únavovom syndróme?? Mne to písali, keď som dospieval, ale bohužiaľ týmto problémom trpím naďalej, na niektorých stránkach píšu, že človek môže obehať všetky vyšetrenia, aké sú, ale nič mu nezistia ale únava trvá naďalej, ale nechce sa mi až tak veriť, že je to len tak bez nejakej príčiny.

RNG

Kto ma problemy s trombami musi brat fibrinolyticke enzymy pravidelne najmenej 2 x denne, inac riskuje porazku alebo infarkt.
Nic nie je hlupejsie, nez zomret inac zdravy na malu zrazeninku krvi.
Fibrinolyticke enzymy riedia krv bezpecne, co znizuje aj tlak lebo krv vie prudit s mensim odporom, aj cisti cievy
Radim sa samozreje aj destresovat a zlepsit si spanok, ako na to najdes cez Google pod mojim nickom a slovom stres alebo spanok

gabi123

dobrý den p.RNG, poprs. ta o radu pre mojho znameho, ma bolesti v hrudniku, bol na nejakom vysetreni... ohladne ciev, merali mu srdcovy tlak, ze ho ma vysoky, ze taky tlak ma byt v nohach, prekonal trombozu, ale berie fybrinolyticke enzymy, krill oil, lecitin ale nepravidelne, co by si nam doporucil na srdce a na ten tlak....... dopredu dakujem za tvoj cas a radu

RNG

Na skoliozu treba chrbticu pravidelne natahovat, ci uz v spanku, dlhodobo trakciou/tahom mensimi zavaziami, alebo zavesenim sa za nohy, pozri napr na
www.google.com

RNG

Full spektrum je mlety koren bez udania mnozstva ucinnej latky, Diosgeninu.
Preto odporucam len standardizovany vytazok, kde je jasne uvedene mnozstvo diosgeninu na odporucenu dennu davku 200 mg Diosgeninu.
Swansonvitamins ma v 405 mg kapsuli garantovane 10%= 40.5 mg Diosgeninu, tj treba takych zobrat denne okolo 5 kapsul.

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa ťa spýtať, je možné napravenie skoliózy v 23 rokoch?? Bol som na RTG pred 2 rokmi, vtedy mi vyšla dextrokonvexná skolióza, mám problémy z dýchaním, tŕpnu mi aj ruky, predpokladám, že to bude z toho. Nevieš, čím by sa to dalo najlepšie vyriešiť?

Nika2288

RNG, prosím vás, poradili by ste mi, aký je rozdiel medzi dvoma produktami od Swansonu - Full Spectrum Wild Yam a Wild Yam Root? Potrebovala by som Yam na vyrovnanie hladiny hormónov (nie počas menopauzy, mám 26r.), ktorý by bol pre mňa vhodnejší? Vopred ďakujem.

RNG

Josephine na cinnost stitnej zlazy je potrebne dostatok jodu a selenu, co dnes nemame, lebo nas o tieto rabuju zamorenia chlorom, fluorom a bromom.
Jod je potrebny aj na enzymi a ine hormony v tele, takze dodat ho je dnes nevyhnutne, inac mas rozne problemy. Moje lekarske zdroje neveria na ziadne autoimunne choroby, lebo za nimi nachadzaju rozne ine priciny, nez "hlupost tela napadajuceho samo seba".

RNG

Rita, to je reklama vyrobcov. Ucinna latka na hlive su betaglukany a tie ma aj kvasinka vo svojich bunecnych obaloch Telo nerozoznava, ake kvasinky nas napadnu, na signal dotyku s betaglukanmi, najma s beta 1,3 na 1,6 zacne aktivivat biele krvinky a zvysi ich vyrobu.

RNG

Perla, colostrum je vstrebatelne aj u ludi, co im zlyhava traviaci proces. Tvoj lekar je mylne informovany.
Od vtedy, co som mojho 85 rozneho otca zachranil po tazkej operacii colostrom, ked mu lekari uz nedavali ziadnu nadej mi nikto nevysvetli, ze nepracuje!!!
To iste napr pri mojej zene, co dostala pasovy opar, tj nielen na pase ale aj na tvari, blizo oci a mozgu, a mal som strach ze tento virus (VZV) jej poskodi mozog alebo zrak, co sa stava velmi casto.
S pomocou colostra sa z toho dostala rekordne rychlo, bez poskodenia nervov zraku alebo mozgu
A prave boj proti virusom je hlavne imunoglobulinmi