Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

mamado

RNG, urobila som si krém podľa tvojich rád a som veľmi spokojná. Ďakujem moc.

Prosím Ťa, chcem si ešte objednať vitamín E aj na vnútorné použitie, nakoľko som ho celý dala do krému, len skoro každý obsahuje sóju.
Chcem sa spýtať, či je to pravda, že GMO sója je zdraviu škodlivá?

Prosím Ťa poraď mi, ktorý vitamín E je najlepší.

Ďakujem moc.

RNG

eleven, ulcerativnu kolitidu treba vyliecit, lebo inac cez poskodene creva nedostavas dost roznych zivin na rozne procesy v tele, vcitane zivin na vlasy a nechty, pripadne aj kozu. nehovoriac na vnutorne ustroje, ktore navonok nevidis.
Ul;cerativna kolitida je vysledok zleho traviaceho procesu, kde pre nedostatok kyselin a enzymov sa dostanu do criev rozne mikroby, co ich postupne napadnu a zacnu rozlkladat.
Takze doplnky kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik su jedina cesta k ozdraveniu criev a zlepseniu travenia a absorbcie zivin z potravin. Pomoze ti tam pravdepodobne aj hojive aloe vera a mozno aj nejake adaptogeny.
Docasne mozes brat aj rozne antimikropbialne ako napr pit roztok citricidalu, co vyhubi rozne skodlive mikroby v crevach

RNG

Josephine, az budes brat viac tych doplnkov, napis, ako sa citis. Na opuchy ale pomaha telo cistit enzymaticky a brat protizapalove, ako curcumin, boswelin

eleven

Pozdravujem RNG, chcela som sa spytat ci mas nejake skusenosti s "Topical Immunotherapy" nasla som to ako celkom uspesnu liecbu alopecie. Pred necelymi piatimi rokmi som stratila vsetky vlasy a ochlpenie, pravdepodobne kvoli ulcerative colitis, ale to mam uz viac ako tri roky v uplnom klude, bez bolesti a krvacania a tiez neberiem ziadne lieky, len vitaminy a doplnky. Raz mi vlasy zacali opat rast pre troma rokmi, ked mi lekar na chvilu nasadil kortikoidy, ale za kratko mi ich stopol a vlasy mi opat vypadali. Dakujem

josephine12

Ďakujem za rady, trpezlivosť, za konkrétne produkty, ja som hladala stále niekoho s kým by som mohla moje zdravotné problémy konzultovať, ale ved ty si poradca v tomto, stačí len zájsť na Tvoju stránku, kde som všetko našla:), z iherb je všetko objednané, už len počkám na zásielku, a potom dám vedieť výsledok. Tie bylinné extrakty zaberajú, možno menej , ako by som potrebovala, ale cítim sa po nich lepšie aj psychicky, opuchy nie sú také viditeľné , tlak zatiaľ vysoký, ale stále dúfam,že sa to spraví.

RNG

Josephine, vseobecne odporucam kazdemu si doplnat to, coho podla novsich vedomosti a praxe niektorych lekarov nedostavame dost z potravin
jod, selen zinok, vitaminy C, E. D-3 K-2 mikrovlakniny a probiotika

RNG

Produkt Niermison nepoznam, to ze je to vytazok z bylin mi nestaci na posudenie. Bylin su statisice koncentracie vytazkov mozu byt rozne a len niektore v potrebnych koncentraciach su dobre na ladviny. Napis, ako ti to pracuje.
Co sa tyka regeneracie ladvin skor by som sa spoliehal na vymrazene vytazky z ladvin alebo na odvodnenie klasicke zmesy rastlin mocopudnych pozri na Kidney support, alebo water pills, najdes ich v kazdom zdroji, pozri napr iherb.com alebo Swansonvitamins.com

RNG

delphia, najmenej odporucam 3 x 120 000 IU serrapaptazy, hoci osobne som si rozpustil tromb v clenku nattokinazoi, 4 x 8000 FU 2 dni, neskor len 2 x 4000 FU ako prevenciu , dosial.

Michaelka1605

RNG, keď som užívala ten Citricidal 5 dní (7-8 dcl denne) + aj ten oreganový olej, tak by už mali byť zničené tie baktérie (streptokok, stafylokok, e coli,...)? Alebo je potrebné užívať to dlhšie? Na kontrolný výter mám ísť až o niekoľko mesiacov, tak neviem nijako zistiť, či ich ešte mám alebo nie..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk