jazvičky :((

Príspevok v téme: jazvičky :((
karuš

čaute, neviete náhodou niekto akým spôsobom sa dajú odstrániť jazvičky po vyražkach?? kožná mi povedala, že to bude trvať minimalne pol roka... Hanbím sa tak chodiť strašne ma to mrzí a nedá sa to vôbec ničím prekryť, ani kvalitným mejkapom. Teraz sa to ešte dá vydržať, ale neviem si predstaviť , čo sa stane, ked bude leto ... vraj sa to dá odstrániť laserom, skúšal to už niekto?? pls poradte :(

macik

Ak mas vyrazky, a problematicku plet, najprv treba vyriesit tu a potom ked bude plet OK, mozes zacat riesit jazvicky, zbrusovanim chem.peelingom, ale nechod na tie kyseliny do kozmetiky,zaplatis majland, nic ti to nepomoze, a budes sa supat jak uzovka. tvoja plet potrebuje naozaj min.pol roka az nie rok na regeneraciu, zacni cim skor, lebo potom sa ti z toho bude dostavat tazsie a dlhsie. ak chces napis na marcelka@vargovci.sk, mozeme pokecat viac

miška

ahojte.Prosím poradte mi.:D ten Roaccutene si môzem kúpiť v lekarni? a nepotrebujem na to lek. predpis? a kolko to asika stojí? prooooosim poradte.vdaka:D

flower

ahoj karuš, ja s pripravkom Roaccutane nemam ziadne skusenosti, ale pozri si tuto temu: www.zdravie.sk tak ako vsade, aj tu plati - niektori su s nim spokojni, ini nie, vzdy je to velmi individualne. vyskusaj, ako na to bude tvoje telo reagovat a podla toho sa rozhodni. tak vela stastia:)

karuš

flower hh porad :D teraz mi zasa predpísala doktorka nejaký Roaccutane .. práve čítam príbalové informácie :D .. sú tu dosť divné veci.. nepoznáš to?? kks šak nechápem či to je súčasne aj antikoncepcia alebo čo :D .. pls pomož :)

flower

karuš, na ten krem, ktory spominal pentium, sa mozes pozriet tu: -odkaz odstránený- - stoji 490 Sk. zlozenie ma teda pestre, tak mal by mat ucinok:)

flower

malicke jazvicky by mali zmiznut same od seba a ak nie, na ich odstranenie su rozne metody, napriklad laserom alebo chemickymi peelingami. ale je mnoho novych kremov, ktore propaguju odstranenie jaziev, ja s nimi vsak nemam skusenost, ale v lekarni by ti mali poradit. a k tomu laseru - osetrenie laserom musi byt opakovane a a jedno sedenie stoji cca 2000 Sk a opakovanje treba zhruba 4-5.