problemy s travenim

RNG

Probiotika pracuju v crevach, tvoj problem je kvasenie v zaludku. Tema bezala plno krat(nafukovanie zaludka...) Na zastavenie procesu kvasenia v zaludku potrebujes Betain HCl.

qsix

zdravim, poprosil by som vas o radu. mam 22 rokov z jedneho dna na druhy som zacal mat traviace tazkosti , co sa tyka mojho doterajsieho stravovania som zastancom zdravej vyzivy takze radcej zeleninu ako maso. uzivam aj probiotika ale moc vysledok nevidim , horsie je ze mi aj klesa vaha a to sa poslednu dobu snazim riadne jest, sice ma nic neboly, ale mam taky divny pocit v bruchu , a vydava mi zvuky, stale ako by sa tam nieco miesilo a bublotalo. dakujem za odpoved

RNG

Potrebujes viac vlaknin, bez nich nemas pravidelny posuv stolice. Creva potrebuju nieco pri posune, o co sa mozu "opriet", vlakninovy masu.
Viac zelenin, jablka, psylium, celozrnne produkty, jemne mlete lanove semeno...

mjanik

vyhľadaj dobrého akupunkturistu,ktorý môže vhodnou voľbou bodov upraviť trávenie aj po jednom dvoch sedeníach(vredy na 5 X)

littleboy

hmm no co ja viem,moze byt dakych 5kg
no dobre,,zatial to neham tak,ak budem mat neskor nejake problemy s tym,tak to budem riesit potom,
dakujem pekne :)
dovidenia/ahoj