Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky pripravok mam pouzit?

RNG

Aj je ten zapach sposobeny mikrobami(bakterie, kvasinky..) da sa zredukovat postrekom antimikrobialnych(koloidna strieborna voda, roztok GSE, roztok jodovej tinktury...)
V kazdom pripade ti odporucam pouzivat probiotika, v zdravej crevnej flore sa vyrobi plno latok kontrolujucich ine mikrobialne procesy v tele.

poliewoocka

Pripravky z drogerii na intimnu hygienu,nech su akokolvek "prirodzene" narusaju prirodzene pH a kysly povrch intimnych partii.Ved uz samotna voda ma pH oproti pleti zasadite,aj ked ma neutralne pH,7.Plet ma totiz mierne kysle pH=5,5.Preto musime dbat o to,aby sme nenarusili toto citlive prostredie,pretoze si mozeme narobit viac skody ako osohu.Odmenou by nam mohli byt rozne mykozy a ine neprijemnosti,pretoze sliznica stratila vlastnu obranyschopnost.
-odkaz odstránený-
skuste sa pozriet sem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky pripravok mam pouzit? - Fórum - ZDRAVIE.sk