Obvod stehien, veľa či málo?

nozky

buuuu... ja teraz na to cvicim par cvikov - vypady,vystupovanie na postel,svihadlo... a ako sa ti podarilo nemat na bruchu ani gram tuku? my to mame dedicne - velke brucho :))) a uz to zacina :D

buuuu

a ja mam pri vyske 168 vahe 58kg obvod stehien 57 v najsirsej casti...ale dole to nedam, aspon mi to vobec nejde, ak mate na to nejaky recept tak dajte vediet. Aj ked schudnem, schudnem vzdy v pase ale nikdy nie na stehnach a zadku, pricom na bruchu uz nemam takmer ani gram tuku...

flower

no masaze ani neodstrania celulitidu, ale skor zlepsia cirkulaciu krvi v mieste, kde sa celulitida vyskytuje, tekutina teda moze volnejsie prudit von z tkaniva a zefektivni sa fungovanie a latkova vymena v ramci buniek. zakladom je vhodna strava: t.j. vyhnut sa potravinam s vysokym mnozstvom tukov, soli a koreniacich latok. obmedzit alkohol, fajcenie, neprehanat to so sladkostami, vyhybat sa sytenym presladenym napojom, naopak vhodne su bylinkove caje, caje na odvodnovanie a hlavne vela cistej vody, taktiez vela zeleniny, ovocia, celozrnneho peciva, strukovin. treba zvysit pohyb: pravidelne prechadzky, bicykel, plavanie,.. velmi ucinne je otuzovanie teplou a studenou sprchou, masaz rizikovych partii masaznou rukavicou, peelingy, ak sa da raz za cas absolvovat detoxikacnu kuru.

nozky

hej v najsirsej casti. meriam 168 cm.pohybu mam dost pijem len mineralky aj vela ovocia aj zeleniny,lenze pribrala som v poslednom case dost na zadku.

poliewoocka

Proti celulitide nemozno uspesne bojovat len jednocestne.Musis na nu pritlacit z viacerych stran.Viac pohybu,sauna,masaz specialnou masaznou rukavicou,pestra a zdrava strava,vela ovocia a zeleniny,cista a mineralna voda(farebne a sladke vody ako kofola viazu tuky),sprchovanie striedavo teplou a studenou vodou,anticelulitidne kremy.Nejde tu o centimetre,napokon-svalova bunka je mensia a tazsia ako tukova.

moniqa87

50cm je podla mna akurat, ale to je individualne, niekto ma rad chudsie nohy a niekto pevnejsie...
celulitida je nahromadeny podkozny tuk, castokrat ho mavaju aj chude baby, mozno by ti pomohli masaze na tych miestach a cvicenim urcite nic nepoazis