Preco na Slovensku za vsetko platime?

Príspevok v téme: Preco na Slovensku za vsetko platime?
ja to nechapem:(

preco platime za nemocnice,lieky, odpad, najom ked mame byt v OV,proste za vsetko ked platime odvody a dane? sestra zije v Anglicku a tam neplatia za lekarov, pobyt v nemocnici, za odpad, proste za nic.. uz ma z toho ide porazit, zarobim 8 tisic korun cisteho mesacne a nemozem si dovolit nic. sestra zarobi okolo 50 tisic mesacne a zije sa jej lahsie, nezavidim, len nechapem, napr taky puder rimmel tu stoji 172,- sk a v Anglicku 3.49 libier. tak si to preratajte ako sa im fajne zije

:D

rofl: a kto vravel o neslušnom vyjadrovani??? ja som skor myslela ze ked clovek povie niečo čo sa nezhoduje s názorom nadriadených osob tak hned je zle

lost

Zdravotnikov predsa platime z dani :)

a ja by som bol za nieco taketo:

Ak ma uspesne vylieci alebo aspon drzi pri zivote, tak mu zaplatim, v pomere kolko mozem z mojho majetku, Jednoznacne NIE fixne.. to je hovadina ako lietajuce prasiatko...

Alebo...
platim zdravotnictvu % z majetku ale LEN v pripade ked som zdravy, ak ochoriem, mam vy-liecenie ZADARMO...

vzhladom na to ze si uvedomujem cenu zdravia, nieje problem pre mna pristupit na to druhe alebo prve riesenie..

Ale platit povinne dane a nic nedostat (mam skusenosti, dokazatelne, ze niektore nemocnice KASLU(!) na zdravie)
Treba trvat na svojom (za kazdu cenu), aby clovek dosiahol to co chce na Slovensku! Verte mi, viem o com hovorim :)

uhlie

No vidis,
ak sa v GB neplati za zdravotnictvo, tak to znamena, ze doktori a zdravotnici robia zadarmo. Mala by si si teda aj ty z tej ultravyspelej demokracie zobrat priklad a robit tiez zadarmo. Kuwa, taku hovadinu som uz dlho necital. Ze vraj zdravotnictvo zadarmo.

rofl

tak napriklad ta demokracia, tak to je forma vlady, cize to neznamena, ze si mozes robit, hovorit co chces. demokracia je to, ze mas volby a mozes ist volit a budes volit koho chces. strucne.

ja sice wikipediu moc neuznavam, ale toto je myslim celkom v pohode clanok, ak chces precitaj si, co je demokracia.
sk.wikipedia.org

doubledog

pretoze Slovensko je barbarska nevyvinuta krajina, plna neschopnych apatickych pesimistov.

ti akukolvek aktivitu na zlepsenie stavu odsudia, lebo jej nerozumeju, pripadne podvedome citia, ze by nieco museli na svojich zivotoch menit.

proste tapakovci.

bibi123

:D demokracia je to, ze ked nieco povies docentovi, ma Ti pravo nedat skusku, ak nieco povies v zamestnani, maju Ta pravo vyhodit a znizit Ti plat:O)))