ja som PANIC ona PANNA

Príspevok v téme: ja som PANIC ona PANNA
martynko

Tak s priatelkov chodim uz 2 roky mne je 19 a jej 18, a pomalicky sa dostavame k nasmu prvemu sexu strasne sa lubime no neviem ako nato, pocul som ze ked budem do nej vnikat tak piomali len neviem ci mozem donej vniknut najprv bez kondomu ? a potom si ho nasadim alebo z kondomom? bol by som rad ak by ste mi ktomu nejak poradili ... cchem aby to bolo prenas nezabudnutelne a ako sa hovori \'\'krasne\'\' za vase odpovede Vam dakujem

ajjachcemradu

jx no ale ja som cely cas vzruseny a stoji mi takze to by nemal byt problem organov ak stoji mne klesne vtedy ak si davam gumu beznej by mi neklesol lebo som skusal len tak vies trosku bez a slo vpohode akonahle som ju dal koniec padla a bolo bez vsetkeho to je asi sustredenim alebo neviem

jx

ajjachcemradu no moze byt newrawim,ale je mi cudne to,že po psyxickej stranke,ked sa citim uwolneny a w pohode,a jj aj ja by som cel dajake rady

ajjachcemradu

jx no ja by som skor povedal ze skor ta psychycka stranka stres a tak ale chel by som rady ako sa tomu vyhnut a aby bolo ok

ajjachcemradu

no ja som s priatelkou uz dost dlho tiez to uz chceme ale mam problem ze cely cas som vzruseny stoji mi uplne a akonahle si dam gumu klesne a uz ho nejde prebrat ako sa tomu vyhnut ? neviem preco ale stale to takto je celycas pohoda akonahle si ho nasadim bud same alebo ona mi ho nasadi tak klesne vcom robim chybu ?? velmi sa lubime dakujem za rady

banana

banan ty si dobty debil, a ako sa to ma potom naucit? myslis ze aj v tom sa robia nejake testy? v prvom rade by si si mal dat urobit jeden testik ty! taky IQ postaci..

cercill

uz si ju niekedy urobil ustami alebo rukou? je podla mna dolezite zacat najprv tym. ak ju robis ustami tak skus najprv jeden prst pomalicky.. ale urcite jej to oznam dopredu nech sa nelakne.. a postupne dva prstiky.. orgazmus uvolni napatie.. a o par tyzdnov ani nebudes vediet jak a ani z toho nebude mat ziadne traumatizujuce bolesti.. hlavne sa snaz aby bola vzdy dobre vzrusena pri tom

BeDelicious

Tak prvy sex je krasny samozrejme...ale urcite,ked je ona panna,neuziva antikoncepciu ani nic podobne,vnikni do nej jedine s kondomom,pretoze istota je istota...nikdy nevies co sa moze stat...co sa tyka prveho sexu,kazdy ho preziva inac,je len na vas,aby sme si prvy sexualny zazitok urobili pekny,nechce to ziaden stres,jedine romantiku,sviecky,kvalitne vinko a dobru naladu a smelo do toho!!!Drzim palec