ja som PANIC ona PANNA

Príspevok v téme: ja som PANIC ona PANNA
martynko

Tak s priatelkov chodim uz 2 roky mne je 19 a jej 18, a pomalicky sa dostavame k nasmu prvemu sexu strasne sa lubime no neviem ako nato, pocul som ze ked budem do nej vnikat tak piomali len neviem ci mozem donej vniknut najprv bez kondomu ? a potom si ho nasadim alebo z kondomom? bol by som rad ak by ste mi ktomu nejak poradili ... cchem aby to bolo prenas nezabudnutelne a ako sa hovori \'\'krasne\'\' za vase odpovede Vam dakujem

sweetlittleprincess

Sviecky,vinko hm.No ja neviem,to je velmi naplanovane a obaja cakate ano dnes sa to stane a mozete byt z toho nervoznejsi.
Podla mna si to neplanujte,ak sa lubite je jedno kedy to bude.Ani ja som to nemala planovane,lezali sme vedla seba,bozkavali sa,smiali a obaja sme po sebe zatuzili,boli sme spolu 6 mesiacov a pred tym kamarati a bolo to krasne.
Sviecky,vinko a romantiku si urobite na 2x.
Poprve by nemalo byt podla mna planovane,nemusite tak byt v strese,ze to nevide a Vy ste mali vsetko tip top naplanovane.

Tommy

no pekne:)s tým kondomom - ak bere tabletky tak kľudne bez ak ich nebere tak určite použi kondom. chraniť sa uričte treba.ale kedže ste taky aky ste chorôb sa bať nemusite tak odporučam skôr Ha ako kondom je to pre oboch prijemnejšie a aj bezpečnejšie.
a ako na to.je tu o tom plno tem. a aj tak si najdete to svoje.a nech vas nesklame ak sa ti naprvý krat do nej nepodari uplne vniknut moj prvý sex bol tiež nejaký takýto a prvý krat sa nam to ani moc nepodarilo ale boli sme dlho spolu a ľubili sme sa tak nam to nevadilo a skusili sme to potom až na druhy den...
a nezabudni dlha krasna predohra,červene vinko sviečky:)