ja som PANIC ona PANNA

Príspevok v téme: ja som PANIC ona PANNA
martynko

Tak s priatelkov chodim uz 2 roky mne je 19 a jej 18, a pomalicky sa dostavame k nasmu prvemu sexu strasne sa lubime no neviem ako nato, pocul som ze ked budem do nej vnikat tak piomali len neviem ci mozem donej vniknut najprv bez kondomu ? a potom si ho nasadim alebo z kondomom? bol by som rad ak by ste mi ktomu nejak poradili ... cchem aby to bolo prenas nezabudnutelne a ako sa hovori \'\'krasne\'\' za vase odpovede Vam dakujem

martynko

Tak moji mili ja sa len chem pochvalit ze dnes sme mali nas prvy sexik. Dokopi 4 cisielka prve bolo pekne s jazyckom ja ju a ona mna a potom uz normal, len mam jednu otazku, bolo mi to trapne ale jedno kolo som nevydrzal ani 3 min a osm bol uz spraveny bude to tym ze to bolo prvykrat alebo casom sa to zlepsi? takisto nam nevyhovovali polohy no skor jej alei nak bolo to krasne .dakujem za vase odpovede
PS Laska je krasna, no milovanie je nadherne...

D_nika

kondom je ok, prinajhorsom tabletka po... a precitaj si pribalovy letak pri kondome, aby si si ho nenasadil blbo - hlavne vtedy vznikaju problemy... raz sme s priatelom nafukli kondom a bol skoro pol metra dlhy a brutal siroky, takze myslim, ze mozes byt dost pokojny aj s nim... (nehrali sme sa len tak, ale tesne ako si ho dal na seba, tak prisla necakana "navsteva" - rodicia:D)

..............

martynko: kondom od zaciatku je viac ako istota naozaj radsej snim ako bezneho bezneho by si mohol mat aj nejaky cas po sexe obavy a stresi ci nahodou si ju neoplodnil a s kondomo mozes byt kludny a spavit sa don aj ked budes vnej je to bezpecne ak by nahodov praskol tak co najskvor po tabletky ku lekarovy do 72 hodin a neboj bude to krasne a nezabudnutelne take sa nezabuda a vase cesty sa nerozidu nato nemysli pokial je vasa laska silna nerozdeli ju nic a to vobec skola toho sa neboj prajem stastne vniknutie a prijemny sex vela stastia pa

martynko

Ved to ze este mame skolu pred sebov a o ork uz maturujeme a potom ona che ist na vysku ja vlemi nie tak mozno sa nase cesty rozidu co dufam ze nie lebo sa voemi lubime aj ked to medzi nami sem tam zaskripe ale to asi jak v kazdom vztahu tak fajn pouzijem kondom od sameho zaciatku, a este mozem sa urobit do kondomu ked budem vnej alebo ho tesne predtym mam vybrat a urobit sa vonku?

Pindurka

Martynko, je to krásne, asi sa naozaj ľúbite, ak ste spolu už 2 roky a vlastne bez sexu.. Musí to byť ozajstná láska...a potom bez ohladu na to, či použiješ kondom, alebo nie, bude to pre vás krásne... ale myslím, že by ste kondom použiť mali, aby ako povedala Poliewoočka..sa nestalo, že o rok už nebudete dvaja, ale traja:DD Držím ti palce, len k nej bud jemný, a bude to krásny, dlhotrvajúci a nezabudnuteľný zážitok:))

poliewoocka

Od zaciatku po koniec s kondomom, aby vam to nieco nepripomenulo o 9 mesiacov:)Ostatne zalezi uz len na vas, ale nezabudnut na vzajomnu komunikaciu.