Chcem mať dlhé vlasy, capillan?

Príspevok v téme: Chcem mať dlhé vlasy, capillan?
Simoneckaa

Mám vlasy dlhé asi tak po lopatky,ale nie je to videť,lebo ich mám dosť zostrihané dopostupna:(bohuzial..davam si na ten rast capillan,ae teraz som ho vysadila nachvilenku(ani neviem preco)..pocula som ,ye na rast pomaha aj farba na vlasy,lebo obsahuje amoniak a to je pre vlasky ako keby hnojivo..tak neviem čo mám rbiť..strašne by som chcela aby mi narastli rychlo vlasky,ale je mi zas jasne,ze sa to nestane zo dna na den:((

Sasanka_

Akoze ked vravite, ze pripravky na podporu vlasov je oblb pre naivnych,je vidiet, ze este s tym nemate skusenosti..co je potom dost drze a netaktne tu nieco komentovat, ja som si nasla specialny pripavok na podporu rast vlasov, lebo mi velmi vypadavali a to som ich nemala ani velmi dlhe. Nielenze po tejto kure sa osetrili, vyzerali zdrave a leskle, ale aj prestali vypadavat a dost rychlo mi vyrastli. Neviem ako sa ta kura volala, no stala asi 600 SK( bolo to este pred 4 rokmi) ale bola skvela, preto tie bludy z kozmetiky ako loreal a gliss kur kury a pripravky na vlasy nepouzivam, tie sa mi zdaju ako oblb...skus urcite lekaren, tam ti poradia...

terrr

cawte, ja pouzivam capillan uz tri dni a podrastli mi vlasy skoro o pol centimetra, lebo ja blbo som mala dlhe vlasy a dala som sa istrihat uuplne kratko asi ako justin bieber :D:D ale nastastiemi uz podrastli takze, podla mna ten capillan funguje, ale k tomu pouzivam aj sampon na rats vlasov.. :D podla mna to pomaha a tesim sa tomu....ve stastia :P

dietlova

Baby, vy ste také smiešne, aj keby ste si na vlasy dávali neviem čo, vždy budú rásť len tým svojím tempom. Ešte ste neprišli na to, že všetky tie prípravky, vraj na rast vlasov, sú len taký oblb pre naivných a jediní, čo majú z toho prospech, sú kozmetické firmy.

Simonečka, ty už fakt nevieš, čo so sebou!!

nnn

ahojte ja mám dlhé vlasy.. samozrjeme nemôžete si ich žehliť... to so žehličkou si ich poriadne ničíte.. a ešte sa vám aj odpalujú končeky.. ani by som ich nefarbila aby som si ich neničila.. ani by som ich nenosila stále rozpustené.. ale vždry so štipcom vyPaté a taktiež žihlavový šampon a tak.. a za rok vám narastu :)

barčinka

Aoyte prosim co mam spravit aby som mala dlhe vlasy ? zehlim si ich totiz kazdy den :( .. co mam spravit aby som ich mala hrozne dlhe ? :(

deee

no mozno ti po farbe budu viac rast(aj ked som o tom nepocula), ale zaroven si ich nicis a mozes si ich castejsie strihat.